Strana 120 od 205 PrvaPrva ... 2070110118119120121122130170 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.191 do 1.200 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1191
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Nadam se da ce napadati jos malo snijega i da ce preko noci temperature biti konstantno u minusu. Dolazim sa porodicom odma posle Bozica. Recite mi, ima li na stazi caffe i restoran da se moze rucati i ugrijati , i ubijaju li sa cijenama ?

  2. #1192
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Grimani kako je gore, staza, guzva,zica ?
    Ja se razmisljam da se uputim pa...

    Freerider na izlaznoj stanici sestoseda postoji kafic sa odlicnim pogledom, koji prosle godine nije radio, na polovini staze (tj. pocetku staze Cigota) su jos dva kafica od kojih onaj sa desne strane uvek radi. Na dnu je restoran.
    Cene pica su ok, restoran na dnu ima i hranu, koliko se secam skroman meni, ali ne znam cene.

  3. #1193
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    staza je ok. kako odmiche dan vishe je leda. Juche kad sam bio temp je bio oko nule pa se malo topilo ali topilo se uglavnom sa stubova od zichare. Pred kraj dana su se lomatali oko one crne staze pokusavali su da natrpaju sneg koji su topovi gomilali prethodnu noc a mozda i par dana pre toga.
    Moze da se skija na talase ima guzve ali obzirom da je jedna staza to je i razumljivo. Zica je extrmno spora pola dana provedesh na zici...

  4. #1194
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    mi bili juce i danas. za sada, samo pohvale. jeste da se placa ulaz kolima, tj parking 120din, ali ima prilicno mesta za parkiranja. a i parking je ociscen, tako da je cena ok. danas su jos uvek sredjivali crnu stazu. kafic na vrhu sestoseda je radio, kuvano vino 230din, topla cokolada 230din, kafa 140...

  5. #1195
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    inace mi je ovo prvi put da smo bili na Torniku

  6. #1196
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    E, hvala na izvestajima iz prve.

    Mislim da cu ujutru da poranim sa ekipom, otvorio nam se svima slobodan dan pa da omastimo skije.
    Sutra ce ceo dan padati slab sneg, samo da ne bude jak vetar pa da dodatno ne uspori sestosed. To jeste prilicno duga trasa, verovatno i najduza trasa zicare u srbiji, al opet...

    Vidim sada na live kamerama da ratak taba i zmajevac, bilo bi lepo kada bi proradio sutra.

  7. #1197
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Mickeu , hvala na informacijama .
    Za 6 dana dolazimo na Zlatibor , i ja ću po prvi put skijati Tornik .

  8. #1198
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Upravo se vratio sa Zlatibora. Prvom skijanju se ne gleda u zube :).

    Sto se tice stanja na skijalistu, Grimani je dobro sumirao. Evo i par slicica od mene.








    Zmajevac konstantno osnezavaju, kao sto se vidi na slikama, ali vetar je jak, posebno pri vrhu, tako da puderast vestak dobrim delom zavrsava u sumi. Ali rade ljudi, trude se.

    Dosta skijasa na Torniku, ali nema guzve u redu za zicu. Ledena ploca na svim strminama, a iznad puder. Klasika za Tornik vecina skijasa se bori sa stazom koja je zahtevnija od njihovih mogucnosti, tako da treba biti posebno oprezan i voditi racuna o drugima. I ja sam se danas na momente borio sa stazom..
    Dzoni mi je naturpijao skije za sve pare :), pa su ujedale kao zilet, bez da tolerisu greske :).

    Zica dugo vuce, pa ako ima vetra obucite se toplije nego inace, danas je vetar brijao na suvo.

    Onaj kafic na pola staze renoviran, unutra je mnogo lepse i imaju wifi, pristupacne cene, 2 kuvana vina, 2 krofne, kafa, flasirana voda, 800din.

    Sve u svemu dobro skijanje :).

  9. #1199
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Da li neko zna kakve su cene u restoranu pored dečijeg igrališta ( ne Beosportov ) ?
    Šaljem klince gore pa da znam koliko love da im dam za čaj, sok i sl.

  10. #1200
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Opet truba zima, prognoze najavljuju za vikend 10 stepeni i kisu...

    http://www.snow-forecast.com/resorts/Zlatibor/6day/mid

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •