Strana 114 od 205 PrvaPrva ... 1464104112113114115116124164 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.131 do 1.140 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1131
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Ne znam šta je, al znam da me nervira :-) Evo u Negotinu pada ceo dan, kaže drug da ga ima 40cm. Pogledajte sad temperature. Cela zemlja u minusu, samo Zlatibor, Sjenica i Kop plus 1.

  2. #1132
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Nije vise inverzija, tacno od Savindana je postalo hladnije u brdu,nego u dolini.U ovom sada slucaju je sudar hladnog talasa koji dolazi sa istoka i toplog sa zapada. Nazalost ovaj hladni dopire samo do Palisada. Zbog toga je i ubio jak vetar juce. Inace vise ne gledam prognozu. :-(

  3. #1133
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    jedno pitanje. nisam do sada bio na Torniku, ali razmisljam da sa decom odemo sledeci vikend 15-17.02.
    Da li sa samom Torniku postoji neki smestaj? Moze i privatni.
    Koji mi smestaj preporucujete?
    Ne moram da naglasavam da me interesuje normalan smestaj sa normalnom cenom, zato i ne gledam smestaj na Zlatiboru.

  4. #1134
    Member
    Datum registracije
    14.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mickeu Pogledati poruku
    jedno pitanje. nisam do sada bio na Torniku, ali razmisljam da sa decom odemo sledeci vikend 15-17.02.
    Da li sa samom Torniku postoji neki smestaj? Moze i privatni.
    Koji mi smestaj preporucujete?
    Ne moram da naglasavam da me interesuje normalan smestaj sa normalnom cenom, zato i ne gledam smestaj na Zlatiboru.
    probaj ovde da pronadjes smestaj...mozda bude nesto po tvojoj volji....
    http://www.zlatibor.org/smestaj/apar...php?ct=rlest21

  5. #1135
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Juce i danas veoma dobro skijanje,na ove dve staze sto rade,u blagom plusu,ali uvece prskaju snegom, kada padne temp..Juce jos i bolje,nije bilo 30-tak kola,danas vec dosta vise ljudi,staze dobre ceo dan,i ako je danas zbog broja skijasa doslo do formiranja ledenih ploca,ali nista strasno,malo bolje da se pazi,i to je to,vreme suncano oba dana.Izgleda mi da s`obzirom na prognozu, za sada su "odustali" od Zmajevca i Banane,jer bi u podnozju trebalo bas dosta snega,da bi se osposobile,a prognoza im ne ide u prilog.Ovo moze prilicno da "drzi",ako ne okrene opet na neki Jugo.

  6. #1136
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Odlicno,jer sutra planiram da idem!

  7. #1137
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Dobro je dok ima noćnog minusa. Heroes, kako je pri dnu donje staze? Ne vidim najbolje na kamerama...

    Propadoše mi dva desetodnevna u sezoni, koliko vidim nećemo ih devojka i ja iskoristiti...

  8. #1138
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Dobro je to,malo tokom dana popusti,nista ozbiljno,ali vec sutra to srede,ako mislis na kamenje i slicno,toga stvarno nema...a ja sam vec iskoristio 4 dana od desetodnevnog u sezoni,a 2-3 dana pre nove godine,sam kupovao,kada su bili oni popusti.Ja mislim da cu iskoristiti i ovih sest preostalih,odnosno, nadam se...dobro je sto i Finac planira da dodje...

  9. #1139
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    E to, znači nema kamena!

    I ja sam 2 dana na otvaranju sezone kupovao. Za naredne dane najavljuju neku kišu i plus, od 16-23. sam na Kopu, posle toga daj bože da uhvatim koji dan...

  10. #1140
    Member
    Datum registracije
    27.11.2013
    Godina
    30
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Sveze informacije. Malopre sam dosao sa Tornika, gornji deo staze prilicno dobar ceo dan, malo pred kraj su se pojavile ledene ploce, ali nista strasno, dok je donji deo rano popustio i u tom delo je sneg bio kao kacamak i pomesan sa zemljom ali nije mnogo pravio problema.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •