Strana 100 od 205 PrvaPrva ... 50909899100101102110150200 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 991 do 1.000 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #991
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Pa meni stvarno nije jasno kako to tako - pa zar je uopste moguce da neki upravnik bude postavljen tamo ili ovamo "po kazni"??? Pa nije to vojska, pa kaznena kasarna.? A ni on mi nije jasan - ako si vec "kaznjen", a radis suprotno pre svega od svog interesa, mislim rizikujes jos tezu kaznu ili otkaz - pa onda je SS kao organizacija truo, a on tup (ili ima mnogo jaku vezu?), zar ne? Bzvz... Ne razumem, jedino ako to nije neka politika..fuj, gadi mi se sve to, skijanje je previse lepo ali i skupo da bi nas takvi luzeri zezali...??
    SS, smenite ga i cao-zdravo.

    Mladjane, ziv li si? Citaj ovo, rezhi sta treba i gde treba, rusi se imperija!

  2. #992
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dogac Pogledati poruku
    Čuo sam i ja za tog upravnika. Čuo sam i koliko ga interesuje Tornik. Nadam se da će ipak odraditi ove dve nove staze što su u planu. Obeleženo je drveće po šumi za seču, plan urađen... Četvorosed umesto sidra na Zmajevcu.
    Spori četvorosed Mali Karaman, po kazni ide na Tornik

  3. #993
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    A ako znamo da se Mali Karaman ne radi zato što ta žica (po peticijama na Internetu) ide na Gvozdac (nova koja je trebalo na MK) to možda znači i da se Zmajevac na Torniku neće raditi ove godine (osim ako ne kupe novu žicu za tu poziciju).

  4. #994
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
    Oni sto za sada planira da se krci i sto je zavrseno sa trasiranjem,ovaj greben Tornika sto je obelezen zutom i zelenom,to ce biti sirine nekih 50m,zatiim staza potok,ali ne zelena vec zuta sa njene desne strane isto sirine 50m,onda se nastavlja zuti ski put,mada je to zapravo staza sirine oko 20m,od prilike kao donji deo Ribnickog puta sirina,i na kraju ide ovaj siroki deo od 50m,sto se spusta u sestosed.To je ono sto je za sada izvesno,i sto ce biti staze za sledecu sezonu,sumari su vec obelezili stabla i uskoro treba da se pocne sa secom.Sto se tice kategorije staza,greben ceo je plav,ova potok zuta plavo-crvena,zuta sto nastavlja ka sestosedu do sireg dela isto plava,a ovaj siroki deo obelezen zutom,sto ide pravo ka sestosedu,je cisto crven,od prilike kao banana.Zelene staze levak i potok su isto u planu,one bi trebalo biti crvene,(mozda ovaj levak crna,nisam siguran)ali nisu sigurne za sledecu sezonu.I jos da kazem da se umesto sidra bandera planira cetvorosed,a sidro bi najverovatnije islo ,negde na ovu zelenu stazu sto pise Zlatibor,ali o tome kada budem imao vise informacija,to se tek planira za neke 2 sezone,kao i osnezavanje novih staza,za sada toliko ,nadam se ako sledeece sezone bude snega bice i skijanja na ovim novim stazama.Inace"drugar",na prvoj slici, koji zamisljeno gleda ka vrhu Tornika i starim stazama je moja malenkost,dobro je sto ove staze trasira nekoliko iskusnih skijasa
    ako ko zna to je heroes, samo da još uzme motornu testeru u ruke i počne da ruši stabla

  5. #995
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Jos samo to fali da radimo...kao sto sam pre napisao,tu se zateglo oko Srbija Suma,koliko sam informisan,ali videcemo...

  6. #996
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Koliko vidim, zadnja dva dana se vide tragovi tabača dole kod dečjeg parka, sveži tragovi u snegu.. Šta li oni to tabaju, kad je sezona gotova?

  7. #997
    Junior Member
    Datum registracije
    27.04.2012
    Godina
    40
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Heroes, ima li nekakvih informacija o krcenju novih staza. Da li se resio problem sa Srbija Sumama?

  8. #998
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Iskreno da ti kazem,nemam pojma,bilo je gotovo sigurno za cetvorosed sa Kopaonika,sada se prica o novom cetvorosedu,sa Srbija sumama,kao bilo sve dogovoreno,ali se jos nista ne desava sa krcenjem sume(u pitanju su navodno,jos cetiri staze),znam da se pravi kao neka bob-staza,ili nesto slicno,uglavnom nekakva ne skijaska "atrakcija",i mislim da ce biti jos jedna traka za klince,levo od sestoseda,toliko za sada,ako budem isao skoro gore,raspitacu se,mada se informacije menjaju svakih par meseci.

  9. #999
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

  10. #1000
    Junior Member
    Datum registracije
    20.02.2013
    Godina
    36
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Bob na šinama zvuči fenomenalno, jer iz iskustva znam da je mnogo dobar osećaj! A otvaranje je, kako sam pročitao, sad u petak.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •