Strana 181 od 205 PrvaPrva ... 81131171179180181182183191 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.801 do 1.810 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1801
    Junior Member
    Datum registracije
    24.07.2012
    Godina
    57
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Apsolutno se slažem sa veljadj. Vrlo slab benefit za skijaše. Kao što sam i rekao, gondola nije namenjena skijašima, oni nisu interesna sfera rukovodstva opštine. Na Zlatibor većinom dolaze ljudi koje skijanje ne zanima. Gondola je za njih a skijaši su tu kolateralna šteta. Problem parkinga na Zlatiboru je odlično definisan.
    Pre nekoliko godina me je koleginica iz Banja Luke 28. decembra zamolila da joj nađem apartman kako bi došla sa društvom za Novu godinu. Pokušavao sam da joj objasnim da je to nemoguća misija, kako je sve rezervisano još pre mesec dana. Ona mi je odgovorila da nema snega i da je pomislila da ljudi otkazuju aranžmane zbog toga, da je tako bilo na Jahorini sezonu pre toga. Mislim da me nije ozbiljno shvatila kada sam joj rekao da na Zlatibor za Novu godinu niko ne dolazi zbog snega.

  2. #1802
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od veljadj Pogledati poruku
    Sišao sam sa Tornika peške,imam dosta slika nove staze kao i veznog puta Bandera-šestosed.Postaviću slike kasnije,ima dosta kamenja na toj deonici ali je i urađeno osnežavanje,ima 7-8 žirafa na tom potezu tako da sneg verovatno neće biti problem
    Obzirom da nisi bio prošle godine na skijanju nisi mogao da znaš da su te žirafe na žalost samo statirale skoro cele sezone. Zbog vremenskih prilika i inače je bilo onemogućeno konstantno osnežavanje na Torniku pa je i bez nasutog kamenja na veznom putu bilo problema zbog nedostatka snega. Ja se iskreno nadam da su našli adekvatno rešenje i da neće biti problema zbog kamenja i da je sva moja briga uzaludna.

    Na vrhu Tornika je inače neviđena gužva, većina turista dolazi žičarom a ima i onih koji dolaze gore kolima. Oni koji prošetaju do vrha su zaista retki.
    Osim turista sreli smo i čuvare staze u letnjem periodu

    t2.jpg

  3. #1803
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od veljadj Pogledati poruku
    Što se tiče skijanja na Torniku i benefita koje donosi gondola jedinu korist će imati one nove zgrade oko polazne stanice gondole.Znači iz apartmana u pancericama pa u gondolu,svi ostali koji moraju da upale kola,nađu parking kod gondole što će biti misaona imenica jer su i na ono malo prostora napravili lokale gde je trebalo da bude parking,pa se preobuješ na parkingu ako ga nađeš i bude mogla sa se plati dnevna karta za parkiranje će kao i ja upaliti kola i otići pravo na Tornik.Plus karta za vožnju gondolom ako ne bude u nekoj kombinaciji sa skipasom....I dalje verujem da je gondola čist promašaj za lokaciju kakva je Zlatibor,daj bože da grešim...
    Ovo je definitivno gondola za razgledanje pejzaza
    do pisanja ....

  4. #1804
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Hoćemo li kupovati karte u predprodaji?Ja bih kao i pretprošle sezene opet kupio 10 u sezoni,mislim da se najviše isplati...

  5. #1805
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Onima kojima je Tornik baza se svakako najviše ispalti ili sezonska ili 10 u sezoni. Doduše, za sezonsku ipak treba imati dovoljno slobodnog vremena da bi bila isplativa, tako da većina bila alternativu. Obzirom na turbulentu globalnu situaciju, i da niko ne može da predvidi kakve će biti situacije na skijalištima generalno niko ne može da kaže šta je najpametnije činiti... Zbog online nastave moguće je da neće biti velike gužve tokom raspusta jer će roditelji sa školskom decom moći da dolaže i tokom školske godine pa da nastavu prate online sa Tornika Onda bi cele sezone mogla da se očekuje neka umerena gužva na stazama. Jedina neizvesnost će biti uticaj gondole na gužvu...

  6. #1806
    Senior Member bbK1ng avatar
    Datum registracije
    06.01.2017
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Experience 88
    Godina
    51
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Ja sam ovu sezonu generalno unapred prežalio. Ako se uopšte desi neki dan skijanja smatraću uspehom.

    Odluke ćemo donositi dan/dva unapred ako procenimo da ima smisla ići.

  7. #1807
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Ja je neću otpisivati makar se peške peo na Tornik...

  8. #1808
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Da li ste pokušali da se prijavite na novom webshopu sa podacim koje ste koristili prethodnih sezona?Meni prijavljuje neispravnu lozinku....Da li mora nova registracija?

  9. #1809
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Mora ponovo registracija jer se dodaje slika koja se verovatno koristi za skipass...

  10. #1810
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Evo novosti i za Tornik...

    TORNIK OPENING.jpg

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •