Strana 184 od 205 PrvaPrva ... 84134174182183184185186194 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.831 do 1.840 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1831
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Ja sam gore od 8.1 i za razliku od tebe nemam problem sa rezervacijom smeštaja jer imam svoj apartman,nadam se da si u pravu i da će posle ovog toplog vremena doći do zatrpavanja...

  2. #1832
    Senior Member MadMike82 avatar
    Datum registracije
    23.02.2019
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    K2 charger
    Godina
    41
    Poruke
    144

    Podrazumevano

    Навијамо


  3. #1833
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Juče je u ranim jutarnjim satima padao dobar sneg, ali kako je brzo pao još brže se istopio u toku popodneva. Ako je verovati prognozi tek od 9-10. januara može da se očekuje zahlađenje sa padavinama i nadamo se odgovarajuća vlažnost da može da radi i veštačko osnežavanje. Do tada da damo šansu panoramcima da sve lepo obiđu pa da posle ne prave gužvu na skijalištu Inače, videh na web kamerama da su preko puta polazišta šestoseda nikla tri drvena objekta. Da li neko ima informaciju čemu su namenjena?

    Tornik.jpg

  4. #1834
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Zabelelo jutros na Torniku,da li da budem optimista pa da sledeće nedelje bude skijanja?

  5. #1835
    Senior Member MadMike82 avatar
    Datum registracije
    23.02.2019
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    K2 charger
    Godina
    41
    Poruke
    144

    Podrazumevano

    Ceo Tornik danas beo, ali popodne popustilo prilično na dnu. Dobra vest je što su topovi radili, a loša vest je katastrofalna organizacija.
    Šestosed je krenuo tek oko pola 12, navodno zbog leda, na -2°C


  6. #1836
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Noćas je na web kameri viđen ratrak u akciji. U naredna četiri dana su predviđene konstantne snežne padavine kao i temperatura koja pogoduje veštačkom osnežavanju ( za vlažnost nisam našla podatke) , tako da eto ima realnih šansi da se nadamo skorom otvaranju skjališta. Ako neko sa terena ima konkretnu informaciju ( @MadMike82 i @veljadj ) neka uzima muštulik :-D

  7. #1837
    Senior Member MadMike82 avatar
    Datum registracije
    23.02.2019
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    K2 charger
    Godina
    41
    Poruke
    144

    Podrazumevano

    Снег пада лепо, али ми се чини да то још увек није довољна количина за отварање скијалишта. Оснежава се само Станкова раван (плава стаза) и још увек немају прецизну информацију о почетку ски сезоне. Ја се надам да ће то бити понедељак, јер прогнозе кажу да ће падати током целог викенда.
    Делује и даље да су прилично неспремни, јер по црној стази има толико младих борића (нарочито у доњем делу, поред сидра), који нису уклоњени када су били бољи услови за то, па сада треба метар снега да падне да их прекрије.




  8. #1838
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Pre tri sata stigao na Zlatibor,do malopre čistio parking.Nisam mogao da verujem da je sneg tako suv i lagan,mislio sam kada sam dolazio da će biti sama voda.Pada onaj sitni suvi sneg što očas posla poništi rezultate mog lopatanja.I ja se nadam ponedeljku a potajno i nedelji...

  9. #1839
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Utorak ili sreda pocetak rada

  10. #1840
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    FB_IMG_1610175608652.jpg

    Da me je do pre nekoliko dana neko pitao da li postoji organizovan prevoz od centra Zlatibora do Tornika mogla bih da potpišem da nema. Međutim, sasvim slučajno sam saznala da postoji organizovan prevoz na relaciji od Užica i Zlatibora do Tornika u ski sezoni ili barem kada ima dovoljno zainteresovanih. Pa eto, ako nekome zatreba ipak je povoljnije od gondola ali verovatno skuplje od taxija ukoliko ide više osoba Cena povratne karte sa Zlatibora je 500 dinara a u jednom pravcu 400. Iz Užica je za 100 dinara skuplja u obe varijante.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •