Strana 8 od 205 PrvaPrva ... 6789101858108 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #71
    Junior Member
    Datum registracije
    21.02.2009
    Godina
    29
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    To bi bilo extra... Sada 26cm snega valjda... Na kopu su prosle nedelje sa 21 valjda otvorili prvu stazu... Ali tamo ima vestackog osnezavanja... Ne znam, videcemo, ja se nadam da ce se otvoriti na zlatiboru sezona ovog vikenda...

  2. #72
    Member
    Datum registracije
    14.11.2009
    Skije / Bord
    Snowboard
    Godina
    32
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Staze se uveliko tabaju,a ceka se jos 20cm snega da bi se otvorila sezona(nadajmo se za vikend)!

  3. #73
    Junior Member
    Datum registracije
    21.02.2009
    Godina
    29
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    extra!!! ja odoh na zlatibor u ponedeljak ako bude snega

  4. #74
    Member acikus avatar
    Datum registracije
    01.01.2009
    Poruke
    31

    Podrazumevano



    Jos samo da ima dovoljno snega za vikend i da rade zicare. TRENUTNO ZICARE NA TORNIKU NE RADE !

  5. #75
    Member crni16 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Šabac - Novi Sad
    Skije / Bord
    Flow
    Godina
    38
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    Trenutno na Zlatiboru ima vise snega nego na Kopaoniku i jos uvek Tornik nije pusten u rad, negde oko 35 cm. Koliko je njima potrebno snega da padne da bi ga pustili u rad? Mislim da je 35 cm sasvim dovoljno, ako ni to nije onda je Tornik bez vestackog osnezavanja jedna velika propala investicja.

  6. #76
    Member
    Datum registracije
    14.11.2009
    Skije / Bord
    Snowboard
    Godina
    32
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Pa iskreno svako skijaliste u nasoj zemlji je promasena investicija!
    I am hoping for the next ICE AGE xD

  7. #77
    Junior Member
    Datum registracije
    21.02.2009
    Godina
    29
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Ski centar Stara planina biće otvoren za skijaše od nastupajućeg vikenda. Skijaše će, svakako, obradovati podatak da je visina snežnog pokrivača na ovoj planini više od 50 centimetara.
    U ski centru Kopaonik skijanje je počelo prošlog vikenda na stazama Karaman greben A i B, a od sutra će, pored ove dve staze, raditi i staze Pančić, Malo jezero, Mašinac i ski vrtić.
    
U ski centru Tornik na Zlatiboru još uvek nema dovoljno utabanog snega za kvalitetno i bezbedno skijanje. Ipak, prema najavama meteorologa, očekuje se da će skijalište biti u funkciji od nedelje, 20. decembra.

  8. #78
    Junior Member
    Datum registracije
    21.02.2009
    Godina
    29
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    stao sneg :/ na 35cm

  9. #79
    Junior Member
    Datum registracije
    14.09.2009
    Godina
    40
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Bio sam juce (18. dec) na Torniku. Ratrak je ceo dan peglao stazu. Popeo sam se do vrha sa momcima koji rade na stazi i popricao sa njima. Kazu da je na granici da se pusti i ceka odobrenje iz Beograda. Najverovatnije u nedelju (20 dec). Zicara je spremna i ociscena od snega i leda.

    E sad, sto se kolicine snega tice,sta da kazem... Ima ga, ali na nekim mestima probija zemlja (pricam o utabanim delovima) i video sam i po neki kamen da strci, ali obzirom da vozim bord uglavnom sam isao po dubokom snegu.
    Verovatno staza, (bar oino kako je juce bilo-petak) ne bi podnela puno opterecenje ali 50ak skijasa sigurno bi (licna procena). Sneg je padao sve vreme.
    Sve u svemu ja sam u nedelju tamo :-))

    Zapisao sam broj telefona blagajne, na stazi tako da ce svako ko hoce moci da ih licno "maltretira" za stanje staze i informacije :-) Okacicu fon malo kasnije jer mi je ostao u kolima :-)
    POZZ svima!!

  10. #80
    Junior Member
    Datum registracije
    14.09.2009
    Godina
    40
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    e, evo i broja telefona na torniku 031/581-235

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •