Strana 107 od 205 PrvaPrva ... 75797105106107108109117157 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.061 do 1.070 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1061
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Trenutno je oko 2 stepena u plusu, vetar je stao, inače je juče duvao ludački. Od staza radi sve što je radilo i prethodnih dana ( Tornik,Ribnički ski put, Čigota i staza za početnike ) . Snega oko 20 cm utabanog. Danas koncert u 16h i 30min. Gagi Jovanović end Džibers bend. .

  2. #1062
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2013
    Godina
    40
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    ja kako gledam kamere staza je ocaj i skroz je progledala blato se vidi.

  3. #1063
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Na kojoj kameri si video to blato,i da je staza skroz "progledala"?

  4. #1064
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    vracam se odozgo...dosli prvi jutros staza neutabana ledena kao da je pokisla sinoc a nije. jugo odradio svoje. iz daljine i iz blizine braon na donjem strmom nagibu i onaj put kroz sumu kataastrofa od starta. od stRta donji deo strmi su suzili na 3 metra sirine. posle par spustanja popusta to sve i vidi se blato ali moze da se vozi. vozili pili do kraja dana...kisa pocela oko tri...nznm sta da kazem.nisam skijao po zemlji ali ovo je daleko od ski staze. nije mi jasno koje su ove staze sto kazu da rade razne jer radila je koliko znam samo jedna ona sto ide do dna. nije mi ni jasno sta ovaj heroes samo hejtuje ali to nije ni bitno...trucka auto. ne mogu da pisem...

  5. #1065
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Sta ti je to "hejtuje"?

  6. #1066
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2013
    Godina
    40
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Misli da samo teras niz dlaku lepo receno. A vidi se na skijalista srbije imas kamere pa cak i na slikama se vidi da sneg nije beo nego braon mesavina snega i blata

  7. #1067
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Jel` ovo opet ne radi sajt skijalista?...i nisam mislio da "teram niz dlaku",uvek sam vise "terao uz dlaku",ko je citao sta sam ovde pisao ,vrlo dobro zna,samo sam postavio pitanje,jer sam juce jedva nekako uspeo da udjem na sajt skijalista,a evo danas izgleda opet ne radi,slucajnost?

    P.S.Ne razumem bas najbolje te strane "internet izraze",a i zvuce mi nekako pederski.
    Izmenio/la HEROES; 28.12.2013 u 14:04.

  8. #1068
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Ne radi... Ja jutros uhvatih kameru, ima nekih ljudi.

  9. #1069
    Junior Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    50
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Hakeri su ponovo oborili sajt SS .
    NJUZ.net

    tz. minusne kamere

  10. #1070
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Zadnji dobar dan je bio u Sredu,uzeo sam prepodnevni,stvarno je bilo odlicno,50-60 automobila,znaci 100-njak skijasa,staze dobro sredjene,iako je bilo u plusu staze su odlicno drzale,ali vec je poceo da duva neki jugoistok,uvece je to preslo u jugo.Ko je gledao prognozu za ove dane mogao je ovo i da ocekuje,ja bih mozda i voleo da je do ss-a,pa da mogu ovde da "hejtujem",ali stvarno ne postoje priridni uslovi za dobro skijanje ovih dana.U prethodnim upisima,sam i konkretno pisao sta zameram SS-u ove sezone,i po mom misljenju,zamerke nisu male.Danas sam dobio informaciju,da je gore za skijanje stvarno lose,dosta mokro,a pri dnu vec se mesa zemlja sa snegom,a i ocekivano je guzva,tako da ce skijanje gore malo da priceka,dok se uslovi,bar ovi prirodni,ne poprave.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •