Strana 199 od 205 PrvaPrva ... 99149189197198199200201 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.981 do 1.990 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1981
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mila Pogledati poruku
    ... Znači nije je vadila, savijala, lomila, nego samo držala u džepu i već treći dan kartica nije mogla da se očita i nisu joj dali da uđe na traku. Ja iz principa nisam htjela da uzmem novu ...
    Sa računom i oštećenom karticom na blagajnu i treba da izdaju novu. Možda uz neku sitnu doplatu za uslugu zamjene. Tako je bar na zapadnim skijalištima. Znam, znam, zapad je daleko...

  2. #1982
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Kartica za skipas se ne drži u džepu,pogotovo ne blizu ili zajedno sa mobilnim telefonom.Ja godinama kupujem tu jeftinu koja se ne vraća i nikada nisam imao problema ali stoji u džepiću u rukavu jakne.Ako niste hteli na corona party trebali ste ostati kod kuće,niste valjda očekivali prazno skijalište za vreme zimskog raspusta?Tornik nije sjajno skijalište ali toliko negativnih komentara svakako ne zaslužuje pogotovo što znamo da je Tornik Skijalištima Srbije zadnja rupa na svirali...

  3. #1983
    Junior Member
    Datum registracije
    13.11.2021
    Lokacija
    More.
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Mi nemamo veliko skijaško iskustvo, kao što rekoh nama je prvi put na skijama, a tinejdžeri su onomad skijali na La Thuile i Flachau (i Durmitoru), i kartice su im i dan danas onakve kakve su bile tada. Njena jakna, iako skijaška, nema džep na rukavu, ali je držala u džepu i nosila samo na skijalištu. Nema mobilni telefon, ima 6 i po godina. Ne bi bio problem da su me uopšte upozorili da to može da se desi ili da imam mogućnost da uzmem tu kvalitetniju karticu. Pa bih joj je ja izvadila iz jakne, stavila u novčanik kad nije na stazi ili kupila tu skuplju. Zato i navodim ovdje, kao dobronamjeran savjet za sve koji ne znaju da im se ne bi desila ista stvar. Žao mi je ako je Tornik zadnja rupa na svirali, ali ja iznosim svoje iskustvo. Sigurno je nečije suprotno mome i to je Ok. Nismo svi isti, možda se nama samo potrefilo tako.

  4. #1984
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Taj “tanki” plastificirani ski pass generalno radi posao, može da se desi da crkne ali je to jako retko.

    Ja na primer koristim isti ski pas (taj tanki) više od 100 dana skijanja i radi OK.

  5. #1985
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Skijao od ponedeljka do petka na Torniku,staze odlične,nema gužve.Zmajevac nije radio,pravili su sneg do srede,juče su ga tabali a jutros vidim na sajtu SS da je i Zmaj pušten ali ne radi skilift Bandera.Odličnih 5 dana na Torniku....

  6. #1986
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Skijanje je danas bilo odlicno na Torniku, sve je radilo, staze dobro pripremljene, lepo vreme, bez guzve.

  7. #1987
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Da li je skijao neko danas na Torniku,kako se drže staze na ovom plusu?Planiram od ponedeljka da skijam pa da znam šta me čeka...

  8. #1988
    Junior Member
    Datum registracije
    10.02.2015
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Od juče sam na Torniku. Ovde sam do nedelje. Staze su danas bile iznenađujuće tvrde. Stankova ravan je prilično dobra osim poslednjeg strmijeg dela gde su se pojavile ledene ploče. Tornik je bio dobar i baš tvrd. Čigota posle podne standardno sa ogromnim hupserima i nije pripremljena celom širinom. Zmajevac nisam skijao, pošto sam sa dečicom, ali sa korpe deluje da je baš tvrda staza i pripremljen je možda polovina širine. Mislim da na zmajevcu preovlađuje veštački sneg. Značajnije topljenje snega se videlo samo na plavom ski putu i u donjem delu Čigote pored pokretne trake.

  9. #1989
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Hvala puno za info.Uživajte....

  10. #1990
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Sreda,četvrtak i petak odlično skijanje na Torniku.Iako je preko dana toplo staze drže veoma dobro osim donjeg dela Čigote.Tornik,Zmaj i Stankova ceo dan top.Za vikend je planirano takmičenje pa očekujte gužve na Torniku a levak prema Zmaju je zatvoren.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •