Strana 90 od 205 PrvaPrva ... 40808889909192100140190 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 891 do 900 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #891
    Member acikus avatar
    Datum registracije
    01.01.2009
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    zna li neko kakvo je stanje na stazama bilo juce, danas i cemu moze da se nada sutra i prekosutra ????

  2. #892
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Ja sam video samo na kamerama da je bila magla ceo dan..
    Neka javi neko ako je bio danas, i mene zanima vredi li ići sutra ili prekosutra..

  3. #893
    Junior Member
    Datum registracije
    08.01.2013
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Evo da se ja javim.

    danas sam skijao, magla je bila skoro celog dana - u drugoj polovini se nesto malo razbistrilo oko podnozja. Tornik je celo vreme bio u magli.

    Snega za skijanje ima a o kvalitetu ne bih - nisam neki strucnjak za isti pogotovu ako je ta informacija potrebna zahtevnim skijasima.

    Uglavnom, laicki, mekan, ne mnogo brz. Tokom dana se posebno opustio jer je temperatura oko nule.

    Nema puno ljudi, bukvalno se ide pravo na zicu.

    Za vikend slicno vreme najavljuju, oblaci, nesto slabog snega....

    Posto mi je ovo jedino skijanje ove sezone - ja se ne zalim

  4. #894
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od acikus Pogledati poruku
    zna li neko kakvo je stanje na stazama bilo juce, danas i cemu moze da se nada sutra i prekosutra ????
    Danas sam bio na Torniku, staze su bile dobre (malo mekse al dobre) nije bilo dosta guzve. Samo je bilo magle, al sve u svemu moglo je dobro da se vozi

  5. #895
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vlastem Pogledati poruku
    Ja sam video samo na kamerama da je bila magla ceo dan..
    Neka javi neko ako je bio danas, i mene zanima vredi li ići sutra ili prekosutra..
    Pa da ti kazem, jedino sto je tu "lose" je magla. Ostalo je sve bilo ok. Nije bilo guzvi a staze su dobre bile uprkos temperaturi (oko nule), redovan sam na Torniku, tako da idem verovatno i sutra. Nadam se da nece biti magle, a ovo ostalo nista ne bih menjao!

  6. #896
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano

    Obzirom kakvo je stanje staza poludnevni ski pass je sasvim dovoljan. I to onaj prepodne. Danas oko 14 su staze bile neupotrebljive, guzva ceo dan a kraj dana je upropastila ledena kisa.

    Valjda ce sutra biti bolje....
    do pisanja ....

  7. #897
    Member
    Datum registracije
    25.01.2010
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od amater Pogledati poruku
    Obzirom kakvo je stanje staza poludnevni ski pass je sasvim dovoljan. I to onaj prepodne. Danas oko 14 su staze bile neupotrebljive, guzva ceo dan a kraj dana je upropastila ledena kisa.

    Valjda ce sutra biti bolje....
    Danas je ispao haos oko 12h zbog guzve na parkingu,toliko je bilo ljudi da su zabranili ulaz unutra.
    Pustili su za vikend zice do 16:30,staze su do kraja bile cvrste,ali dosta leda i dosta povredjenih.Magla je bila gusta kao i ovih dana,
    Sigurno ce sutra i prekosutra biti dobri uslovi za skijanje,druga polovina dana po obicaju teza,ali staze tesko da ce progledati.

  8. #898
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano

    U nedelju nije radio 6sed zbog leda do oko 11h, što je svakako nemar. Znali su da će biti puno ljudi a ledena kiša je počela da pada u subotu. Cenim da su krenuli sa otklanjanjem leda tek u nedelju pred početak rada skijališta.
    do pisanja ....

  9. #899
    Member
    Datum registracije
    25.01.2010
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od amater Pogledati poruku
    U nedelju nije radio 6sed zbog leda do oko 11h, što je svakako nemar. Znali su da će biti puno ljudi a ledena kiša je počela da pada u subotu. Cenim da su krenuli sa otklanjanjem leda tek u nedelju pred početak rada skijališta.
    U ponedeljak je radio do 11h i onda je doslo do "problema" koji su trtajali sve do 16h.A pazi llika lika iz skijalista srbije,mora da im je neki sefg-on se jedini vozi sankama gore dole-pitam ga oko pola 12 kada ce pustiti sestosed,on kaze za nemih 15-ak minuta...oko 13h ga opet pitam,on opet kaze za 15-ak minuta...
    Ja mu kazem da me ne folira,da mi je to isto rekoa pre 2 sata,a on ce onako nasmejan sa pljugom dok turira sanke : "Moras da mislis pozitivno,da ne gubis optimizam"...!
    Posle toga mi je doslo da ga pozovem na pivo,jeste neradnik i zabole ga za skijase isto koliko i sve ostale radnike skijalista srbije na Torniku,ali ovaj ima smisla za humor...

    I da,kada je pocela da se spusta magla koja bi mogla da dovede do zatvaranja staza,ovi dole na sestosedu sto rade prokomentarisali "E ovo je sreca u nesreci"...!
    Jebe Lud Zbunjenog!

  10. #900
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Ja sam bio u nedelju, i nije bila bas velika guzva, kazu da je u subotu bilo katastrofa..
    Istina da nisam neki skijas, ali gornji deo staze tornik mi je bio katastrofa tezak za skijanje, sve je bilo tvrdo kao kamen...
    Čigota je bila dosta mekša, tako mi se bar čini..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •