Strana 79 od 205 PrvaPrva ... 2969777879808189129179 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 781 do 790 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #781
    Junior Member
    Datum registracije
    22.12.2010
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od blackholemix Pogledati poruku
    Prozivate za slike bez razloga.

    Oni su pre 2h samo shareovali slike koje je izbacio sajt Skijanje.com, i shareovali su ceo album, a ne neku sliku koja njima odgovara.

    A to što ovi nisu slikali lepo sve staze, pa sve postavili i da budu realni i objektivni to je njihova neprofesionalnost.
    Iskreno, dosta mi je njihovog bezobrazluka sa cenom ski passa (+skoro 1000din da odem i da se vratim iz Ue kolima...), ne tolerisem vise ni najmanju gresku za tolike pare. Objavili su slike na svom profilu, ko ih je pravio i kada me savrseno ne interesuje niti zelim da se upustam u tu polemiku. Mogli su ih slikati i prosle sezone, ne interesuje me, objavljene su kao danasnje.

    Hvala na razumevanju.

  2. #782
    Junior Member
    Datum registracije
    27.10.2012
    Godina
    44
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dogac Pogledati poruku
    Ma progledalo, malo je to snega... Ja sam iz Užica pa neću preći ni ovih 35km. Bolje čekaj "lepše" dane.
    Dobro, hteo sam da se zagrejem malo pred Novu godinu, kad idem na Krvavec , al jbg. Pretpostavljam da tu ni topovi ne mogu pomoci , cak i da pozele da ih ukljucuju, jer temperatura nije bas najsrecnija (a i sledece nedelje ide neki topli talas , sve ce potopiti, ne isplati im se). Mada , toliko najavljivano "Otvaranje sezone", bla, bla... No, nebitno...
    ako se nesto krucijalno (cudo) promeni do sutra u 15 h, obavestice ovde neko.
    Izmenio/la mightymv; 20.12.2012 u 19:26.

  3. #783
    Member acikus avatar
    Datum registracije
    01.01.2009
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    http://www.skijalistasrbije.rs/sr/web-kamere-tornik

    staza ne izgleda uopste lose na web kamerama ..... a kakvo ce stanje biti sutra otsje da se vidi

    neka neko okaci neku sliku od danas i sl....

  4. #784
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    dosta tvrdo ima kamencica za sada nema blata kapiram ko zivi blizu nek bane...prvi put sam ovde ok mi je ali bio sam skeptican citajuci na firumu juce sve... radi samo crvena staza/sestosed za danas ali ne vidim da moze josh nesto da radi. sliku ne mogu sa.fona a nasao sam par linija svezeg vestaka...nema toga vise.
    i da doaao sam oko pola 11 a sadu break na pivcetu...tracker uploadovan ali nije podoso...poz

  5. #785
    Member blackholemix avatar
    Datum registracije
    02.10.2010
    Skije / Bord
    Atomic D2 SL
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Djordje Pogledati poruku
    Iskreno, dosta mi je njihovog bezobrazluka sa cenom ski passa (+skoro 1000din da odem i da se vratim iz Ue kolima...), ne tolerisem vise ni najmanju gresku za tolike pare. Objavili su slike na svom profilu, ko ih je pravio i kada me savrseno ne interesuje niti zelim da se upustam u tu polemiku. Mogli su ih slikati i prosle sezone, ne interesuje me, objavljene su kao danasnje.

    Hvala na razumevanju.
    Jesi li uopšte pogledao slike? Ili si samo isfrustiriran i rešen da pljuješ.

  6. #786
    Member vladimir76 avatar
    Datum registracije
    18.02.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    47
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    Zna li neko koliko je iznajmljivanje skija na Torniku (bez cipela)?

  7. #787
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Bio sam gore i juce i danas,juce je bilo sasvim korektno skijanje,temperatura nije prelazila -3,malo je ljudi bilo, tako da su staze drzale,jedino magla je predstavljala problem,ni juce, kao ni danas nije radio Zmajevac i sidro Bandera.Danas lepse vreme,temperatura oko -4-5,iako sam dosao tek oko 13 casova,staze su dobro drzale,i pored toga sto je bilo dosta vise ljudi.Ovi sto su bili od jutra u 9 sati,kazu da su staze bile odlicno pripremljene,ima oko 20-30 cm utabanog snega,nema kamenja,osim par kamencica,na pojedinim mestima,ali sasvim zanemarljivo,ja bar ni jednom nisam naleteo na neki od kamencica,a ono i sto se malo vidi po stazi,su uglavnom komadici smznute zemlje ili drveta,sve u svemu, totalno nebitno,ni najmane ne utice na skijanje,osim ponegde leda na stazi,ali to je normalno u popodnevnim satima,a o nekom blatu ni govora,blato uglavnom nastaje kada duva jugo i temperatura ode u plus,valjda ljudi koji skijaju,toliko bi trebali da znaju.Zadovoljan sam skjanjem i stazama u ova dva dana,pogotovo danas,jezero se napunilo do vrha,tako da nece biti problema oko osnezavanja,jer im je ti do sada predstavljalo problem,pa zato i nema vise utabanog snega,jer isto jezero snabdeva pijacom vodom celo turisticko mesto Zlatibor,kao i Cajetinu.Jedino mi nije jasno zasto topovi ovih dana nisu radili,iako je bio lep minus,na primer na Zmajevcu,iako je jezero,kao sto rekoh puno,mislim da su ih pustali samo nocu,i to samo na ove 2 i po staze sto trenutno rade.I molio bih one koji ne odlaze na skijaliste,i sami se ne uvere kakvo je stanje na istom,neka se uzdrze komentarisanja skijalista.Ono sto me brine ,jeste najava meteorologa za iducu nedelju,u celoj Srbiji temperature bas u velikom plusu,za ovo doba godine...za sada toliko.

  8. #788
    Member vladimir76 avatar
    Datum registracije
    18.02.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    47
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
    Bio sam gore i juce i danas,juce je bilo sasvim korektno skijanje,temperatura nije prelazila -3,malo je ljudi bilo, tako da su staze drzale,jedino magla je predstavljala problem,ni juce, kao ni danas nije radio Zmajevac i sidro Bandera.Danas lepse vreme,temperatura oko -4-5,iako sam dosao tek oko 13 casova,staze su dobro drzale,i pored toga sto je bilo dosta vise ljudi.Ovi sto su bili od jutra u 9 sati,kazu da su staze bile odlicno pripremljene,ima oko 20-30 cm utabanog snega,nema kamenja,osim par kamencica,na pojedinim mestima,ali sasvim zanemarljivo,ja bar ni jednom nisam naleteo na neki od kamencica,a ono i sto se malo vidi po stazi,su uglavnom komadici smznute zemlje ili drveta,sve u svemu, totalno nebitno,ni najmane ne utice na skijanje,osim ponegde leda na stazi,ali to je normalno u popodnevnim satima,a o nekom blatu ni govora,blato uglavnom nastaje kada duva jugo i temperatura ode u plus,valjda ljudi koji skijaju,toliko bi trebali da znaju.Zadovoljan sam skjanjem i stazama u ova dva dana,pogotovo danas,jezero se napunilo do vrha,tako da nece biti problema oko osnezavanja,jer im je ti do sada predstavljalo problem,pa zato i nema vise utabanog snega,jer isto jezero snabdeva pijacom vodom celo turisticko mesto Zlatibor,kao i Cajetinu.Jedino mi nije jasno zasto topovi ovih dana nisu radili,iako je bio lep minus,na primer na Zmajevcu,iako je jezero,kao sto rekoh puno,mislim da su ih pustali samo nocu,i to samo na ove 2 i po staze sto trenutno rade.I molio bih one koji ne odlaze na skijaliste,i sami se ne uvere kakvo je stanje na istom,neka se uzdrze komentarisanja skijalista.Ono sto me brine ,jeste najava meteorologa za iducu nedelju,u celoj Srbiji temperature bas u velikom plusu,za ovo doba godine...za sada toliko.
    Hvala i svaka cast na izvestaju. Napisacu i ja jedan sutra. Pozdrav!

  9. #789
    Member acikus avatar
    Datum registracije
    01.01.2009
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    Bravo HEROES, tako se pise izvestaj sa lica mesta , a ne kao neki da lupaju svasta i odvracaju narod od skijanja !

    Sve u svemu , SUTRA NAS OCEKUJE DOBRO SKIJANJe, bar do 13h , a za kasnije ostaje da se vidi.

    Pozdrav i vidimo se sutra na otvaranju sezone uz 50% popusta. ISKORISTIMO to na najbolji nacin

  10. #790
    Junior Member
    Datum registracije
    28.01.2011
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Ljudi kakvo li je stanje ovih dana gore, prema sajtu skijalista, ne radi ni jedna staza, ali rade tri zicare??

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •