Strana 116 od 205 PrvaPrva ... 1666106114115116117118126166 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.151 do 1.160 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1151
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Draga suncice, nemojte biti tuzni jer informacije koje je izneo Ivan i nisu bas objektivne. Naime, Skijaliste Tornik je udaljeno oko deset km.od centra Zlatibora i brzo se stize dobrim putem koji se redovno cisti i prohodan je cele zime. Na skijalistu ima parking kapaciteta oko 500 vozila i naplacuje se stotinak dinara. Sto se tice ski renti na samom skijalistu ih ima 5,6 razlicitih asortimana i cena, za sve uzraste i kategorije skijasa. U samom centru Zlatibora ima desetak renti. Sto se tice organizovanog prevoza, on postoji u sezoni , ima vise polazaka dnevno po povoljnim cenama i vrsi ga prevoznik GAGA , gde se mozete blize informisati. Sto se tice ski pasa kupuje se na samom skijalistu a cene variraju u zavisnosti od perioda i broja dana ( imate cenovnik na Skijalistasrbije.rs ). Ali radi objektivnosti je najbolje da posetite Tornik i sami se uverite, a ja Vas ovom prilikom najsrdacnije pozivam da to i ucinite, a preporuceni period je radnim danima i van raspusta jer tada uglavnom nema guzve.

    ~Bio je dobar decak dok nije seo na bicikl i otisao na skijanje ~

  2. #1152
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Ледени Финац је на прави начин презентовао стање на Торнику. Скијалиште није велико и треба избјегавати викенде и празнике. Само је битно да падне добар снијег и за једнодневне варајинте се може очекивати квалитетно скијање.

  3. #1153
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Uh malo nade ste mi dali, ja i onako idem tamo neki ponedljak i utorak posle raspusta. Pisaću kako sam prošla, hvala svima.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  4. #1154
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Dolazim na Zlatibor skoro svakog ljeta na odmor sa porodicom, na desetak dana .
    Bili smo i zimi često tamo i super se provodili. Ove zime dolazimo prvi put na skijanje , odma posle Božića ... Nadam se da će biti snijega .

  5. #1155
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Koliko je poludnevni ski pass ? Koja je cijena i vremenski , od kad do kad ?

  6. #1156
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

  7. #1157
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku

    Nijesam mogao to da otvorim na sajtu sinoc nikako...
    Sad, preko linka koji si postavio vidim.... Hvala.
    I monogo je 13 e za poludnevni ski pass svakako . Na Durmitoru je mislim 8e...ali ipak više volimo na odmor na Zlatibor .

  8. #1158
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    U sezoni 13/14 ja sam skijao samo 28.12.2013. i to je bilo to od skijanja prethodne sezone jer sneg nije pao posle toga i nije bilo snega u tom periodu oko Bozica. Jedan dan (oko Bozica) sam zvao da pitam moze li da se skija i nakon uveravanja radnika da moze, otisao sam do centra i video da moze da se skija, po kamenju.

  9. #1159
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    NAdam se da će ga biti ove zime ...

  10. #1160

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •