Strana 94 od 205 PrvaPrva ... 44849293949596104144194 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 931 do 940 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #931
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Jeste, samo ne mogu sad da se setim šare. Momci iz Beosporta rekoše da su modeli za narednu sezonu i još ih nema u prodaji. Pošto mi je taj D2 baš skup, pucam na EDGE koji je isto fenomenalna skija.

    Gledam sad kamere, sedešnica radi mada nema nikoga već 10 minuta.

    P.S. evo ih za 2014, jedva nađoh:

    http://store.ornellosport.com/index....oducts_id=1227

  2. #932
    Member
    Datum registracije
    28.01.2012
    Godina
    33
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Interesuje me da li ce biti skijanja za vikend (16., 17.03) ako neko zna neka javlja!

  3. #933
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Pozdrav!

    Skijalista Srbije ODBILA da mi vrate novac - i to posle SILNOG zamajavanja, zavlacenja i desetak mailova, kao i desetak telefonskih razgovora (sve u fazonu: izvinite, vraticemo vam, jako nam je zao i sl.)!
    Toliko o razvoju tzv. "Turizma" na Zlatiboru i u Srbiji......znaci ubuduce pamet u glavu i oprez kad imate bilo kakva posla sa jajarama/vatarošima.....mene Tornik nece vise videti, a ni skijalista u Srbiji. Usput, evo maila koji sam jutros dobio (ime sam morao da precrtam):

    Poštovani,



    Povodom Vašeg zahteva broj 17## od dana 11.03.2013. godine, za povraćaj sredstava, obaveštavamo Vas da nema osnova za povraćaj novca.

    Dana 22.,23.,24.,25. 02.2013. godine, sve instalacije u Ski centru ,, Tornik’’ su radile i skijanje se odvijalo normalno, što potvrdjuje i takmičenje u slalomu i veleslalomu, koje je organizovao skijaški klub Zlatar iz Nove Varoši, na kome je učestvovalo više od 100 učesnika.



    S poštovanjem,



    M#### K#####
    Saradnik za ######

  4. #934
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    Cekaj ne razumem koje je tvoje pitanje i molba bila upucena njima....evo i ja sad zbunjen mozda bi za vikend otisli do tornika, gkedam kamere radi sedeznica, ali ne vidim da se niko njome vozi...jel skijao neko skoro...jel vredi dolaziti za vikend

  5. #935
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SnowBeliever Pogledati poruku
    Cekaj ne razumem koje je tvoje pitanje i molba bila upucena njima....evo i ja sad zbunjen mozda bi za vikend otisli do tornika, gkedam kamere radi sedeznica, ali ne vidim da se niko njome vozi...jel skijao neko skoro...jel vredi dolaziti za vikend
    Trazio sam da mi vrate novac za deo ski pasa a iz razloga sto je padala kisa celog dana - pogledaj malo temu unazad.....inace to sto radi zicara nema blage veze, oni ce da je puste da se vrti i leti, samo da drpe lovu za ski pas

  6. #936
    Member
    Datum registracije
    28.01.2012
    Godina
    33
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Pa znaci moze da se skija za vikend?

  7. #937
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Vukasin98 Pogledati poruku
    Pa znaci moze da se skija za vikend?
    To druze ne moze niko da ti kaze sa sigurnoscu.

    Danas je utorak, a do subote moze svasta da se desi - padne kisa, zaduva jugo i cao-zdravo. A opet, moze da naidje talas hladnog vazduha, da bude -10 C i da bude vrhunsko skijanje za vikend..

    Nemoj da se ljutis ali moras malo i sam da pratis vremensku prognozu...

    http://www.weather2umbrella.com/sr/v...1/1938267/0/3h



    ..da pratis kamere - da li ima skijasa na zici ili ne...

    http://www.skijalistasrbije.rs/sr/web-kamere-tornik



    ..i na kraju da okrenes telefonom Skijalista Srbije na Zlatiboru i pitas:

    Kontakt ski centra Tornik (informacije o stazama i instalacijama)
    tel: + 381 (31) 315-0004
    tel: + 381 (31) 315-0005
    http://www.skijalistasrbije.rs/sr/vazni-telefoni-1

    E sad, posto sam malo pratio vremensku prognozu, sneg bi trebalo da pocne da pada u cetvrtak na petak noc, ceo petak, a u subotu razvedravanje. Bice oko -3C ili manje, do -8C, u subotu.. ako se progonoza ostvari bar delimicno, bice skijanja i to dobrog...

  8. #938
    Member
    Datum registracije
    28.01.2012
    Godina
    33
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Pa pratim ali sto ti kazes vreme niko ne moze 100% da predvidi.Nisam se ni naljutio u svakom slucaju si mi mnogo pomogao.Hvala!

  9. #939
    Junior Member
    Datum registracije
    17.12.2012
    Poruke
    17

    Wink

    E moj Kole, od koga ti očekuješ da ti vrate pare. Pre bi ti dali bubreg nego pare. od 16.2. do 24.2. ali nikako da stignem da ispisem izveštaj. Sad ću se potruditi da bude iscrpan. Snega je bilo na Torniku ceo period, ali ga nije bilo samo na Torniku i Zlatiboru, već i po kolovozu. Dok se sam ne otopi put nije diran, a i zašto bi. Rizlo je bilo, ali je to slabo pomoglo. Najtužnije od svega je onaj deo puta od ribničkog puta pa do žice, koji po tabli na skretanju ima 1.6 km. Taj put nijedan dan nije bio očišćen, a što je još gore ugazi se sneg pa bude onaj tanki klizavi sloj tako da je tu moralo da se vozi ko po jajima. Čak su 2 šampiona jedan dan došli sa letnjim gumama, a ja u sendviču između njih. Naplaćuju ski pass za 3 staze 7 dana 7000 dinara, što je po meni bezobrazno, a o naplaćivanju parkinga je suvišno trošiti reči. Žica nije radila čini mi se 19.2 ceo dan, a bilo je još dana pomalo. 18.2 valjda isto nije radila, tad nisam bio na stazi. Čekali su elektroničare sa Kopa, pošto svoje nemaju. Sva "sreća" da je Srbija mala pa su došli isti dan Dolazim 24.2. kiša pljušti oni pustili decu da se takmiče, treba neko da izgine ali to njima nije bitno, bitno je da su oni napisali da je tad bilo takmičenje. Hoću da podnesem zahtev za refundaciju, kaže pa samo malo pada kiša skijalište radi, reko dobro onda hoću kad nije žica radila, kaže pa trebali ste taj dan. Umesto da sačekam kraj zimovanja pa da podnese za dane za koje nije radila žica ja po njima treba svaki dan da piskaram zahtev i da gubim vreme na to. To je bilo tad skijališta mi nisu ni odgovorila i ne treba, više me neće videti. Staze pripremljene katastrofa. Vikend oko sretenja je bilo odlično, iako je bila gužva, nakon toga radni dani su bili solidni, ali su se staze polako trošile i kada smo pomislili u petak da će zbog vikendaša srediti staze čeka nas neprijatno iznenađenje. Bilo je više mučenje nego skijanje. Vreme je samo jedan dan bilo baš lepo sunčano ostali dani manje više magla, ali to nemogu njih da krivim, šta da se radi Posebna priča su ljudi. Nije mi jasno da neko ko tek počinje da uči ode na malo težu crvenu stazu pa em je opasnost za sebe em za druge, a bilo je i onih koji su plužili po zmajevcu. Takođe skidam kapu ocu koji stoji na sred staze i daje svom detetu instrukciju. Do incidenta je moglo da dođe i kada su radnici na sidru izjavili da škole imaju prednost pošto one plaćaju skijalištima zakup. Pa zemljače ja platim ski pass to je vrsta zakupa, ali dobro posle su se unormalili. U svakom slučaju preskup ski pass za ono što pruža, po rečima ljudi na Zlatiboru nikad gora sezona iako oni lažiraju podatke pa se hvale nekim rekordima, ali dobro, slepac kad progleda daleko vidi.
    Poz Skijalištima i svaka čast na ažurnosti.

  10. #940
    Member
    Datum registracije
    05.01.2009
    Godina
    47
    Poruke
    46

    Podrazumevano odbrana i poslednji dani

    Vidim da ljudi prate webcam na Torniku,koji izgleda sablasno.Posto sam juce od 11h,bio gore i SKIJAO,uzivo je jos i sablasnije.
    Ukupno skijasa - bukvalno za ceo dan - DVA./neki Bosanac i ja/
    SVE staze su radile i bile prohodne,s tim da nisu bile tabane,ali dosta tvrdje nego u subotu,i sa tu i tamo velikim ostrvima zemlje/trave./kao skijanje pre 20godina na Torniku/Dno Cigote kod setoseda je prica za sebe,uska smesa zemlje,snega i v.djubriva ali prohodnna.
    Ne mogu nista da kazem protiv SS,radili su ceo dan efikasno i isplativp kao zelezara Smederevo./da Tornik drzi privatnik...verovatno bi mi propalo 10/s/...Posle 14h Bosanac ode i ostadoh samo ja - dve zice rade samo zbog mene.

    SSovci ocekuju sneg za vikend,i nadaju se da ce izgurati do 25.3.
    P.s.Imam i slike,ali su teski hardcore,i ne bih da vam poremetim zeludac.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •