Strana 187 od 205 PrvaPrva ... 87137177185186187188189197 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.861 do 1.870 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1861
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Juce i danas mozda i dva najbolja dana na Torniku od kako skijam gore. Cjelca na pretek, ko je hteo, mogao je da vozi Zmajevac i levak po ceo dan. Oko 70 cm snega onako odokativno mereno stapom

  2. #1862
    Senior Member MadMike82 avatar
    Datum registracije
    23.02.2019
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    K2 charger
    Godina
    41
    Poruke
    144

    Podrazumevano

    Crvena staza se već par dana intezivno osnežava, a danas i taba, ali, nqžalost, izgleda da ni sutra nema ništa od nje, već u nedelju.


  3. #1863
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Razgovarao sa instruktorkom na žici,ona kaže u ponedeljak.

  4. #1864
    Senior Member MadMike82 avatar
    Datum registracije
    23.02.2019
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    K2 charger
    Godina
    41
    Poruke
    144

    Podrazumevano

    Očajan početak dana na Torniku.
    Nestanak struje i nekih četrdesetak ljudi je ostalo zarobljeno na šestosedu čitqvih sat vremena. Među njima, nažalost i ja sa porodicom.
    Skijališta Srbije moraju ozbiljno da se reorganizuju.



  5. #1865
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Struje nije bilo na celom Zlatiboru,ja sam danas preskočio skijanje ispratio porodicu kući.Nadam se sutra crvenim stazama,javi ako bude nekih informacija.

  6. #1866
    Senior Member MadMike82 avatar
    Datum registracije
    23.02.2019
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    K2 charger
    Godina
    41
    Poruke
    144

    Podrazumevano

    Crvena će kasniti još nekoliko dana.


  7. #1867
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    U čemu je toliko problem sa crvenom? Snega ima, minus... Kakvi to uslovi teba da se ispune da bi ljudi koji plate ski kartu za taj novac nešto i dobili?

  8. #1868
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Pokusacu da buden sto kraci,i objasnim kako ja kapiram sta se desava sa Tornikom.Svi smo zeleli jos koju novu stazu gore,i kada smo dobili bar tu jednu,u mnogome je rasteretila ostali deo skijalista,ali i opteretila sestosed, nikako da se `kockice nameste`.Staza stankova ravan je sad postala prioritet za osnezavanje,pa tek onda pola staze tornik,ski put ribnica i staza cigota,na kraju idu `banana` i zmajevac.Problem je u tome sto staza stankova ravan,im odnosi dosta vremena,vode...jer je prilicno dugacka,a uz to mora se osneziti i dugacak ski put sto je spaja sa sestosedom,jednostavno kapacitet pumpe koja baca vodu u topove,ne moze da podmiri sve staze,bar ne u isto vreme,tako dok se osnezava plava staza,da bi se osposobila,moraju da `trpe`ostale,po redu koji sam vec napisao.Meni je od ove sezone postalo jasno,ako se nesto ne promeni,a tu pre svega mislim na izgradnju jos jedne pumpe,a mozda i postavljanje jos jednog bazena,da su banana i zmajevac,s obziriom kakve su zime poslednjih godina,da tako kazem `zrtvovane` i ko zna kada cemo ih voziti,ako ovako ostane.Naravno da se namece pitanje samo po sebi,a zasto kada su vec radili novu stazu nisu obezbedili i sve ostale tehnicke uslove za osnezavanje celog skijalista,da bi to sve imalo nekakvog smisla,ali to je pitanje koje treba postaviti svi znamo kome...dakle gore se opet sve vrti u krug,`a nase je da se nadamo da ce se ipak nesto uraditi po tom pitanju`...da zakljucim ovo kratko izlaganje,i moje vidjenje problema..jednom nadasve `politicki korektnom` recenicom tipa `klise`,i tako reci jednim mojim asertivnim stilom pisanja sto me nije krasilo u nekom ranijem periodu...poz.

  9. #1869
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
    Pokusacu da buden sto kraci,i objasnim kako ja kapiram sta se desava sa Tornikom.Svi smo zeleli jos koju novu stazu gore,i kada smo dobili bar tu jednu,u mnogome je rasteretila ostali deo skijalista,ali i opteretila sestosed, nikako da se `kockice nameste`.Staza stankova ravan je sad postala prioritet za osnezavanje,pa tek onda pola staze tornik,ski put ribnica i staza cigota,na kraju idu `banana` i zmajevac.Problem je u tome sto staza stankova ravan,im odnosi dosta vremena,vode...jer je prilicno dugacka,a uz to mora se osneziti i dugacak ski put sto je spaja sa sestosedom,jednostavno kapacitet pumpe koja baca vodu u topove,ne moze da podmiri sve staze,bar ne u isto vreme,tako dok se osnezava plava staza,da bi se osposobila,moraju da `trpe`ostale,po redu koji sam vec napisao.Meni je od ove sezone postalo jasno,ako se nesto ne promeni,a tu pre svega mislim na izgradnju jos jedne pumpe,a mozda i postavljanje jos jednog bazena,da su banana i zmajevac,s obziriom kakve su zime poslednjih godina,da tako kazem `zrtvovane` i ko zna kada cemo ih voziti,ako ovako ostane.Naravno da se namece pitanje samo po sebi,a zasto kada su vec radili novu stazu nisu obezbedili i sve ostale tehnicke uslove za osnezavanje celog skijalista,da bi to sve imalo nekakvog smisla,ali to je pitanje koje treba postaviti svi znamo kome...dakle gore se opet sve vrti u krug,`a nase je da se nadamo da ce se ipak nesto uraditi po tom pitanju`...da zakljucim ovo kratko izlaganje,i moje vidjenje problema..jednom nadasve `politicki korektnom` recenicom tipa `klise`,i tako reci jednim mojim asertivnim stilom pisanja sto me nije krasilo u nekom ranijem periodu...poz.
    Upravo tako, rekli ste uglavnom svu suštinu. Samo bih dodao aktuelni trenutak u kome se svi nalazimo, epidemija korone.

  10. #1870
    Junior Member
    Datum registracije
    08.01.2021
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
    Staza stankova ravan je sad postala prioritet za osnezavanje,pa tek onda pola staze tornik,ski put ribnica i staza cigota,na kraju idu `banana` i zmajevac.Problem je u tome sto staza stankova ravan,im odnosi dosta vremena,vode...jer je prilicno dugacka,a uz to mora se osneziti i dugacak ski put sto je spaja sa sestosedom,jednostavno kapacitet pumpe koja baca vodu u topove,ne moze da podmiri sve staze,bar ne u isto vreme,tako dok se osnezava plava staza,da bi se osposobila,moraju da `trpe`ostale,po redu koji sam vec napisao
    Ja sam od srede do nedelje bio na Torniku i nisam uopste video da se osnezava plava staza. Topovi svo vreme su radili na crvenoj stazi a snega prirodnog ima i vise nego dovoljno. Ja ne razumem zasto rade samo sa jednom stazom.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •