Rezultati 1 do 10 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

Hibridni pregled

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    23.02.2009
    Godina
    41
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Ja sam skijao na Torniku pre sestoseda,pa negde to skijaliste postoji od 82-83 godine,pisacu o tome ovde,ali drugi put,ocigledno je da je ovde dosta ljudi koji bas i nisu skijasi,sudeci po pisanju.Ja se ne bojim da ce Tornik da propadne kao skijalste,cak sta vise,ali zamerke koje ovde citam,kao losa priprema staza,ili uspon kod naplate parking...!?su u najmanju ruku smesne,i otkud hupseri na stazi u podne,na kojoj se skija 1500 skijasa,navode me da se pitam da li su neki ovde bili uopste na planini.
    I ja sam imao comodor pa sam kasnije uzeo pc jer vishe nije mogao da mi uradi ni pola posla, toliko o toj nekoj prici nekad i sad.

    Nije problem u usponu, ali je problem da ako neko naplachuje parking, valjda ima onda obavezu ocisti prilazni put, i parking, ja sam zbog autobusa hrvatskih skijasha koji je tu stao i zaglavio izgubio 15 minuta, a ne bi zaglavio da je put bio ociscen ili da je naplatna rampa bila na vrhu a ne na sred ne ociscenog uspona.

    Danas na Torniku na 100 ljudi, nije moglo da se skija nishta drugo sem zmajevca. Tornik iliti levak su klinci izrovali vezbajuci, a cigotu ne treba ni pominjati. I opet za zadrskom jer sam dosao od pola 1.

    A ja ne pricam o jednom dva hupsera vech o celoj stazi izrovanoj u santi leda.

    Isto tako, oko planina i da li su neki bili ili ne, reci cu samo da mozemo uzeti 3 najbliza ozbiljnija centra Zabljak, Kop i jahorinu, i da moje poredjenje pripreme staze uzimam sa ova 3 centra na 3 sata od zlatibora.
    Priprema staza na zlatiboru je ocajna u ovoj sezoni. I opet kazem za cenu ski pasa koja je ista kao na zabljaku, ili kopu od februara cini mi se. ocekujem bar korektno sredjenu stazu, nije mi cilj samo da se spustim, nego pre svega da uzivam i da malo vishe pustim bord, i da ne moram posle svake druge voznje da odmaram od silnog peglanja neravnina kolenima.

    Sad ne znam da li radish u ss, ili zivish od turizma na zlatiboru, ali valjda je svima u intresu da se gore srede neke stvari kao svake godine, a to je da se staza pegla sa 2 ratraka odjednom,a ne u 2 smene po jednim.

  2. #2
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Naročito OZBILJNI skijaši...

    @hodac: slažem se sa tvojim mišljenjem i svašta ćeš ovde još pročitati ili si pročitao od nekih od juče članova a verovatno i skijaša
    Izmenio/la Symon; 21.01.2012 u 06:39.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •