Strana 23 od 205 PrvaPrva ... 1321222324253373123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 221 do 230 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #221
    Senior Member
    Datum registracije
    28.05.2009
    Poruke
    136

    Podrazumevano

    Evo i ja da potvrdim vec receno. Bili smo u subotu 1.januara, pouceni proslogodisnjim iskustvom (ocigledno im je svejedno da li imaju topove ili ne) iznajmili smo skije i skijali na ledu i kamenju. Jednom recju KATASTROFA. Jedna staza "pripremljena" za skijanje, puna cena ski pasa, cena pica kafica u "ski centru" udaranje po usima (svetske), neki momci zaustave skije na svakih stotinak metara pa bace po koji kamencic sa staze onako figurativno (kazu letos su pripremili staze ali masine koje su koristili za postavljanje vestackog snega razrovale stazu), pri tome koga god pitate sta je ovo svi se prave ludi, izmedju ostalog kaze covek zaposlen na skijalistu staza je siroka pa zato nisu mogli bolje, jedino su majstori da naplate samo ne znam sta. Jos jednom moram da kazem KATASTROFA. Iako imamo vikendicu u jednom obliznjem selu "skijaliste" Tornik nas duugo nece videti a ocigledno je da nesto mora iz korena da se menja - ovaj posao nikako nisu sposobni da rade (staza - ne treba trositi reci; zaposleni nadobudni, da li sto su svesni da maglu prodaju ili ne ne znam ali su nadobudni, da dodam i drski jer iako ima voznja za panoramsko razgledanje kada je moje dete videvsi da to i drugi rade izrazilo zelju da napravimo jedan krug zicarom covek na izlaznoj stanici nam nije dozvolio uz pregrst sto bi dete reklo bezobraznih reci a razlog je sto smo bili sa skijama; cene su malo je reci previsoke, ne moze da prodje glupost niko te ne bije po usima da budes tu jer prvo sa NASIM PARAMA gazduju a drugo itekako biju po usima jer veci lopovluk nisam nikada video, mozda sam nedovoljno iskusan sa lopovskim igrama ali kako god bilo ovo je SRAMOTA). Uzgred budi receno sledeceg dana smo skijali na kopaoniku i sve staze koje su bile u funkciji su veoma solidno cak sto ne reci s obzirom na vremenske uslove odlicno pripremljene tako da nam je to bio lek na ranu posle putesestvije zvane "ski centar" Tornik, verovatno je to sto rece jedan zlatiborski mudrac zato sto su oni na 2000m, a ja u sebi pomislih ni 20.000m vas ne bi spaslo.

  2. #222
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Iskreno sam se nadao da moze da bude OK, skijao sam pre nekih mesec dana u Italiji na 1200 metara NMV, i bilo je sasvim pristojno, sa vestakom, iako prirodnog nije bilo.
    Nikakvo blato, kamenje i slicno, jedino sto su staze bile malo nabijenije, jako tvrde....

  3. #223
    Junior Member
    Datum registracije
    13.11.2008
    Godina
    46
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bax Pogledati poruku
    Iskreno sam se nadao da moze da bude OK, skijao sam pre nekih mesec dana u Italiji na 1200 metara NMV, i bilo je sasvim pristojno, sa vestakom, iako prirodnog nije bilo.
    Nikakvo blato, kamenje i slicno, jedino sto su staze bile malo nabijenije, jako tvrde....
    pa verovatno bi staze i ovde tako izgledale da ima ko da ga utaba
    realno sta ocekivati od ljudi koji su pre dva dana sisli sa traktora.

  4. #224
    Member
    Datum registracije
    05.01.2009
    Godina
    47
    Poruke
    46

    Podrazumevano Fantastična guzva na stazi

    Prvi dan skijanja na Torniku ove sezone za mene.

    Platiš parking 100 din,a dobiješ kartu na kojoj piše 200din.(verovatno promotivna cena;taman da pomisliš,uštedeh 100 dindži.)

    Radi samo 6-sed,i glavna staza (3-4-1 na mapi.) Sve ostalo apsolutno zagradjeno.(Zmajevac i donji deo staze Tornik bez instaliranih topova za sneg;na Zmajevcu se bar vide instalacije a na donjem delu staze Tornik NIŠTA) Uprkos povoljnim vremenskim uslovima,T jutarnjoj od oko -8,topovi nisu nigde radili.

    Prosto se vidi,da SS nemaju nameru da puste još koju stazu,osima ako u medjuvremenu ne padne još pola metra snega.

    GLAVNA NOVINA na izlaznoj stanici 6-seda je - još jedna u nizu kreacija asocijacije čobana Zlatibora - spomen dom za Jetija - kafana koju su nabili na 4-5m od izlazne stanice,tako da je tu sada neopisiva gužva.(počev od skijaša,panoramskih izletnika,GSS) Kako će to izgledati kad proradi,i još izbace tu i terasu - videćemo.

    Na toj jednoj jedinoj stazi je naravno haos već negde od 10.30-11h.(Ski škole,početnici,borderi,redari koji bacaju kamenčiće sa staze,GSS koja je imala pune ruke posla;za par sati sam video nosila-sanke 2-puta u akciji,ostalo ne računam)

    Staza se dobro držala koliko je bilo skijaša,posle nekih 2-3h skijanja počeli su da se pojavljuju kamenčići,sitni i oni malo veći i naravno zaledjena podloga na svim iole strmijim delovima staze.
    Uglavnom da rezimiram,sutra će moći da se skija pre podne lepo,popodne malo tež;a od srede forget about it.
    Ne nasedajte na laži SS i njihovih agenata - da su sve staze pripremljene i imaju dovoljno snega - Radi 1žica i 1 staza.

  5. #225
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Boogieman Pogledati poruku
    Ne nasedajte na laži SS i njihovih agenata - da su sve staze pripremljene i imaju dovoljno snega - Radi 1žica i 1 staza.
    misliš na ovo : http://www.politika.rs/rubrike/Srbij...ki-hit.sr.html

  6. #226
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Talking Tornik,plati-parkiraj-----plati za "jedini" 6-guz !!!

    Подсећамо, Ски центар Торник има једини ски лифт „шестосед“ у Србији, а тренутно уз њега раде још две сидро жичаре,

  7. #227
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plecko Pogledati poruku
    Подсећамо, Ски центар Торник има једини ски лифт „шестосед“ у Србији, а тренутно уз њега раде још две сидро жичаре,
    I Kop ima jedan sestosjed

  8. #228
    Junior Member
    Datum registracije
    14.09.2009
    Godina
    40
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Hvala svima na izvestaju i fotografijama! Ja na Bozic idem u UE ali ce bord ostati u BG.
    Koji su to kloshari.. Mada i weather2umbrella za vikend predvidja 8-10C! :-/

  9. #229
    Era
    Datum registracije
    03.01.2011
    Lokacija
    Uzice
    Skije / Bord
    Volki
    Godina
    31
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Ma ne isplati se placati uopste za ski pas kada daju onakvu losu uslugu. Dok se stanje ne popravi dodjite u Uzice da probate komplet lepinju

  10. #230
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Jel kod Suljage?
    O valjda ce mi se vise ostvariti ta zelja da skijam na Torniku kao covek, pamtim kako je bilo pre 20ak godina, snega ko u prici

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •