Strana 20 od 205 PrvaPrva ... 1018192021223070120 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 191 do 200 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #191
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Tornik, ljudi, o Torniku se pise! Otvorite temu "flase na planini"!
    Nego, ja uopste nisam iznenadjen naplatom parkinga. Mislio sam da ce i prosle godine naplacivati. Kad sam video rulju na parkingu i ciku koji prilazi mojim kolima, mislio sam da ce da me rebne, medjutim, samo me je usmerio kako da parkiram. Kad bi to bila neka normalna cena (visine nekog baksisa za ljude koji pomazu parkiranju), pa ok, nego poznavajuci srpsku neumerenost, znam da ce to da nam legne k'o samar. Ali tako to ide "hrani pasce, da te bolje ujede". Kad je skijaliste pocelo da radi, dosao sam da dam koji dinar za skipass, ne zato sto sam zeljan servisiranja skija i povreda na kamenju, vec kao etuzijasta, da pomognem ozivljavanju Zlatibora kao skijalista i sa sobom sam uvek vodio jos nekoliko ljudi. (ski pass i servis su me kostali 100 din manje od ski pass-a na Kopaoniku)
    Slicno ce biti i sa Divcibarama, samo da bace 2 prokolice "tucanika" na prilazni put i parking. I tu su ljudi primorani da dolaze kolima.
    Izgleda da u Srbiji najbolje saradjujemo sa preduzecima koja propadaju, pa ne znam da li bi i ovima trebalo da pomognemo da propadnu, ne bi li mogli da skijamo bez haraca.

  2. #192
    Junior Member
    Datum registracije
    28.12.2010
    Godina
    38
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Pozdrav.Obozavam skijanje i redovan sam na Kopaoniku svake godine, sada za docek Nove godine idem na Zlatibor cisto onako sa drustvom, nisam planirao da skijam ali citam po netu da bi moglo bar da se proba na Torniku, da li neko zna da li ce raditi staze za Novu godinu...

  3. #193
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Exclamation Tornik, plati pa parkiraj !

    cekajte, pa jel se na Kopaoniku naplacuje parkiranje

  4. #194
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Ma ako ne bude to sve pristojno, nece me ni videti.
    Oticicu uskoro da se uverim na sta to lici.

    Nije niko vise blesav, pa vec godinama se ide na Alpe za pristojne pare.
    Ako ne budu kvalitetni i konkurentni, nece imati goste i propasce, stvar je prosta.

    Ionako nemaju neke prirodne uslove, tako da ne vidim neki prostor da se bahate sa tim parkingom, sacekajmo cene pa cemo da damo ocenu...

  5. #195
    Member crni16 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Šabac - Novi Sad
    Skije / Bord
    Flow
    Godina
    38
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    Da li oni planiraju da puste skijaliste oko Nove godine ili ne? Nikakvih informacija nema, a topovi spremni i debeli je minus. Sta sada cekaju? Za vreme praznika Zlatibor je pun gostiju a sredjeno skijaliste stoji prazno. Stvarno ne razumem.

  6. #196
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Ovo i mene zanima, prirodni uslovi za vestak su zadovoljeni.
    Hoce li biti sta za viknend?

  7. #197
    Junior Member
    Datum registracije
    28.12.2010
    Godina
    38
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Zvao sam informacije receno mi je da ce 90 posto biti pusteno za vikend odnosno u petak bi trebalo, i da moze da ih spreci samo da temperatura bude iznad 3 stepena jer tada ne moze da se pravi sneg, vec nekoliko dana rade topovi i radice i dalje, prognoza kaze da ce narednih dana najveca temperatura biti plus 1 znaci svi uslovi su ispunjeni plus kada ce da zarade ako ne sada za Novu godinu, jer je tada puno ljudi, posle svi idu na Kopaonik ili na Alpe

  8. #198
    Member crni16 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Šabac - Novi Sad
    Skije / Bord
    Flow
    Godina
    38
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    Hvala za info, a u nedelju, pravac Tornik.

  9. #199
    Member
    Datum registracije
    05.01.2009
    Godina
    47
    Poruke
    46

    Podrazumevano Skijanje tek posle Nove Godine

    Nove informacije sa Tornika;Mašine se uklanjaju (pogledajte šta su srpska posla u poslednjoj foto priči)
    Snega ima izuzetno malo;topovi gruvaju (na-5);ali kao što možete videti po slikama potrebno je još dosta vremena da se naparavi iole nešto ozbiljnije na stazi.Trenutno ga ni na onim delovima na kojima topovi rade nije bilo više od 10-tak cm.Ljudi iz SS kažu da pre Nove godine neće biti ništa,ili ako bude pre NG da to neće biti ni za k.(ako ih naravno T posluži) U najboljem slučaju 1.januara počinje sezona.
    Što se parkinga tiče,svi se prave da ništa ne znaju,a ovi Turistički poslenici iz Čajetine su spojili dve kućice nadstrešnicom i napravili pravu kapiju.
    Evo slika pa prosudite sami.
    Priložene slike Priložene slike

  10. #200
    Member
    Datum registracije
    05.01.2009
    Godina
    47
    Poruke
    46

    Podrazumevano Još slika sa staza

    Putevi izmedju staza su maltene bez snega;kao i polazne stanice;ako nešto i bude za dva dana ne verujem da će biti nešto dobro.
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •