Strana 149 od 205 PrvaPrva ... 4999139147148149150151159199 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.481 do 1.490 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1481
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Spojni nema snega, a Zmajevac radi.

  2. #1482
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Elem, kad sam skijala na Torniku sa drugom, "slučajno" smo zašli na stazu koja još nije bila otvorena. Naravno stigao nas je redar, uzeo nam ski pase ubeležili nas tamo kao problematične skijaše i vratili nam ski pasove posle.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  3. #1483
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Kako imam informacije,Tornik je zavrsio sa sezonom,kako kazu bez obzira na to kako ce vreme biti u narednih mesec i po,samo ne znam zasto to vec ne objavljuju na zvanicnom sajtu,pa ko ima dana na ski kartama za refundiranje neka to obavi,da ne bude posle kao jedne godine,zakasnili ste,ali pazite zavrsavaju sezonu u sred februara maltene!...nadam se da nece praviti ni probleme pri povracaju sredstava.

  4. #1484
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Danas vidim i zvanicno zavrsena sezona,iako je nezvanicno bila zavrsena pre skoro 20 dana,a sad gledam prognozu,naravno ne mora nista da znaci,ali najavljuju sneg narednih 4-5 dana,uz blagi minus tokom noci,a i sad je palo gotovo 20 cm gore.Sezona nije sto se tice prirodnih uslova dala puno,naprotiv,ali i ono sto je dala,lose se iskoristilo,tu je bilo i jedno 10 dana neiskoriscenih u decembru za osnezavanja,pa i u poslednje vreme,nocu se temp spustala...steta velika,pre svega sto ono gore nije dato Bojanu Krizaju,kada je trebalo,ali tako je to kod nas.

  5. #1485
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Znači da se vraćaju letnje gume....
    Pih... bez veze baš....

  6. #1486
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Jel neko prati stanje na kamerama? Da li je moguce da ovoliko snega ima u ski centru, sa ovako dobrim nocnim niskim temperaturama, a da centar ne radi? Pa ljudi tek smo na pola marta, bilo bi ovde bar jos 10-15 dana skijanja. Koliko dnevno zarade SS na Torniku? To, pa puta 10 recimo? Gde su ugostitelji, renta, parking, tubing...? Bzvz, ne razumem...

  7. #1487
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Kao sto rekoh Macak,oni su jos 20 februara zavrsili sezonu,a ovamo za vracanje dana na ski pasevima prave probleme,prepolovljavaju broj dana koji ti je ostao i slicno...nije greska u ljudima koji rade na Torniku,nego onim koji sede po kancelarijama u BG,jajarski i dzukacki,sta drugo,detaljnije o svemu tome kao i situaciji na Torniku,drugi put,kada se nakanim.

  8. #1488
    Junior Member
    Datum registracije
    24.07.2012
    Godina
    57
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Gledam stanje snega na kamerama (upravo je padao sneg na Torniku) i pitam se zasto centar ne radi odavno. Prvo su kasnili sa pocetkom sezone jer navodno im cajetinski opstinari nisu dozvoljavali da koriste vodu sa Ribnickog jezera za topove. Ovo je neproverena informacija, tako sam cuo, ali mogu da zamislim situaciju u kojoj je ovo cinjenicno stanje. Cajetinski opstinari su decenijama unazad katastrofa po svim pitanjima. Upuceniji neka se sete pregovora sa Bojanom Krizajem oko zakupa Tornika. Kada je na kraju odustao od tog posla izjavio je: Ovi ljudi ne znaju sta hoce.
    Nije dzabe izreka koju sam cuo u detinjstvu: Bolje ziveti u zabludi nego u Cajetini.
    Ovih dana su niske temperature, sneg po malo pada, uslova za skijanje ima. Da je na pocetku sezone pripremljeno dosta vestackog snega, da je podloga bila bolja, skijanja bi opet bilo do kraja marta ai dalje. Nesto debelo ne stima u radu ovog ski centra na zalost nas skijasa. Za sve ovo ipak je odgovorno rukovodstvo Skijalista Srbije. Mozda neko zna stanje na Torniku bolje od mene. Zamolio bih ga da podeli sa nama razloge za rani prekid sezone. Skijaliste mi je u komsiluku a od skijanja nema nista. Gledas kako sneg pada i samo mozes da se nerviras. Pozdrav!

  9. #1489
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Pogledajte trenutnu sliku iz ski centra koji ne radi:



    nou frder komenc

  10. #1490
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Što bi rekli iz JP Skijališta, ne radi jer nema skijaša. :-)

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •