Strana 190 od 205 PrvaPrva ... 90140180188189190191192200 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.891 do 1.900 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1891
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Danas je na Torniku bio savršen dan za skijanje. Jedan od onih dana, sunčan, a temperatura u minusu. Radnici skijališta odlično su pripremila staze.

  2. #1892
    Junior Member
    Datum registracije
    16.01.2021
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Prija to što sam dobio podršku na moje prethodno javljanje. Znao sam da će je biti obzirom da su stotine ljudi sa kojima sam bio direktno "na žici" (žičari). pa i pored nje, ove, a i prethodnih godina imali zdrave, iskrene i dobronamerne komentare tj. kritike rada skijališta. Dobro bi bilo da se čuje i druga strana jer bi tako čitavu priču učinili boljom. Nadam se (možda naivno), da se neće od pre pola godine najavljenim rušenjem i izgradnjom mnogo većih objekata (kafei u podnožju i vrhu) stanje na skijalištu učiniti gorim nego što je sada. Predstavljenu Vam komunikaciju sa JP Skijališta Srbije prosledio sam na još par adresa institucija u Srbiji i očekujem njihov odgovor.
    Skijam na Torniku od početka, na ski pas sam dao do sada stotine hiljada dinara i ne žalim. Na Tornik dolazim da uživam u skijanju, a ne da se "šminkam" i "šlihtam". Potrudimo se da skijalište Tornik učinimo boljim jer ovo danas nije za pohvalu. Za početak hajde da budemo ljudi svi koji smo tamo, zaposleni i skijaši. Ako bi konstruktivnim pristupom i rešavanjem problema u startu dobili bar 50% zadovoljnijh skijaša nego do sada, učinili bi ogroman napredak. Idealnog nema ali ne vidim nijedan pametan razlog da ovako malo skijalište (u odnosu na evropske centre) ne bude dobro organizovano, pristojno, pouzdano, bude ponos svima i pozitivan primer drugima.

  3. #1893
    Junior Member
    Datum registracije
    05.02.2014
    Godina
    34
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Kakvo se stanje ocekuje za vikend? Hoce li se odrzati staze, na kamerama mi deluje da su vec onako malo “pozutele”

  4. #1894
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Hoće sigurno. U četvrtak je ceo dan bio minus, a snega na stazama ima dovoljno.

  5. #1895
    Junior Member
    Datum registracije
    27.04.2012
    Godina
    40
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Upravo sam se vratio sa Tornika. Moj utisak je da se Stankova ravan dobro držala sve do 12 (kada sam završio skijanje). U donjem delu je popustio sneg zbog toplote, ali je staza držala bez većih hupsera. Gornji deo staze je bio odličan.

    Sto se tiče Zmajevac, u gornjem delu je skoro kao ledena ploča, dok je u donjem delu u 11 pukao skroz, sa mokrim snegom i velikim hupserima. Tome je kumovalo sto žičara nije radila do 9:45, pa je mnogo ljudi otišlo na sidro.

    Gužva je bila ogromna, što je očekivano kako je vreme bilo.

    Sve u svemu, ja sam zadovoljan kakav je dan bio, nisam se nadao da će se Stankova ravan držati ovako dobro.


  6. #1896
    Senior Member MadMike82 avatar
    Datum registracije
    23.02.2019
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    K2 charger
    Godina
    41
    Poruke
    144

    Podrazumevano

    Zmajevac je crna staza u sredini.
    Pušten je i on ili si mislio na crvenu stazu, desno od izlaza sa šestoseda?


  7. #1897
    Junior Member
    Datum registracije
    27.04.2012
    Godina
    40
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Crvenu desno, zaboravio sam kako se zove. Za crnu, nabacali su snega, ali još fali malo da bi pustili.


  8. #1898
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Danas do podne odlično skijanje, snega i dalje ima dovoljno.Bilo jutros tri u plusu ali vetar se smanjio i okreće na jugozapad.Od četvrtka ide zahladjenje i nešto prirodnog snega tako da će biti skijanja sigurno još ove sezone.Video sam radnike SS i na lopatanju i na pripremi uredjaja za veštački sneg tako da će od četvrtka i topovi da osnežavaju. Malo brine Sretenjski produženi vikend zbog skijaša s koca i konopca, ali od sledeće srede pun gas svaki dan.

  9. #1899
    Junior Member
    Datum registracije
    28.08.2013
    Godina
    47
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Pozdrav,dali je moguce kupiti poludnevni skipas za Tornik?

  10. #1900
    Senior Member bbK1ng avatar
    Datum registracije
    06.01.2017
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Experience 88
    Godina
    51
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Na cenovniku SS postoji mogućnost kupovine 1/2 karte za Tornik


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 16 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 16)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •