Strana 186 od 205 PrvaPrva ... 86136176184185186187188196 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.851 do 1.860 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1851
    Senior Member MadMike82 avatar
    Datum registracije
    23.02.2019
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    K2 charger
    Godina
    41
    Poruke
    144

    Podrazumevano

    Juče sam se raspitivao oko toga i izgleda da nema nikakvih popusta, osim onog od 5% za online kupovinu.
    To nije zvanična informacija, pa je uzimam sa rezervom.


  2. #1852
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Rekla bih da nema nikakvog popusta, iako će raditi samo jedna staza 😒
    IMG_20210111_160745.jpg

  3. #1853
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Mislim da popusta nije bilo ni na Staroj planini, jeste bilo najavljeno kao i za Tornik jedan dan free i dva dana po 50% ali u decembru. Pošto nije bilo snega pa ni openinga izgleda da su zaboravili na popust.


  4. #1854
    Senior Member MadMike82 avatar
    Datum registracije
    23.02.2019
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    K2 charger
    Godina
    41
    Poruke
    144

    Podrazumevano

    Čekao sam popuste do danas i onda poručio ski pasove sa 5% popusta preko web shopa.
    Preuzeo sam ih u info turističkom centru, u centru Zlatibora ispod pošte. Tu je postavljen pick up box, pa ko je na Zl, bolja mu je opcija od guranja na Torniku.


  5. #1855
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    I ja sam juče pokupio moju 10 u sezoni u Info turističkom centru,extra stvar što su tu postavili Pickup Box.

  6. #1856
    Junior Member
    Datum registracije
    08.01.2021
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Hvala puno na informaciji, upravo sam i ja kupio online. Prosle godine smo se nacekali u redu na Torniku.

  7. #1857
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Dva dana skijam na Torniku i kao što neko reče težak javašluk i nerad,onoliko snega je palo a oni nisu u stanju da puste crvene staze.Stvarno nepojmljivo i da nisu pustili za skiškole sidro Krnevo-Plandište i smanje gužve na Stankovoj ravni.Da ne pričamo da Zmajevac uopšte ne osnežavaju,na dnu poslednja 3-4 topa nisu ni postavili.Moj utisak da na Torniku nema radnika,u kućici na polazu šestoseda jedan ili dvojica,na izlazu jedan čovek,nigde redara....Da li su im ovi sa Gondole uzeli ljude ili šta je u pitanju stvarno ne znam.
    Stankova Ravan se odlično drži s obzirom koliko skijaša ima,ponegde neki kamenčić ali nije strašno,vezni put od Bandere do šestoseda takođe odličan sa ponekim kamenčićem.Žica koja je postavljena na uzbrdici naravno ne radi....

  8. #1858
    Senior Member MadMike82 avatar
    Datum registracije
    23.02.2019
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    K2 charger
    Godina
    41
    Poruke
    144

    Podrazumevano

    Očekujem pištanje crvene za vikend. Osnežava se punim gasom, a ima dosta i prirodnog.
    Ako ne puste, za vikend možemo očekivati katastrofu.


  9. #1859
    Junior Member
    Datum registracije
    08.01.2021
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Juče nije bilo mesta na parkingu koliko je bilo sveta (ljudi se vracali sa naplatne rampe) a oni rade samo sa jednom stazom.

  10. #1860
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od veljadj Pogledati poruku
    Moj utisak da na Torniku nema radnika,u kućici na polazu šestoseda jedan ili dvojica,na izlazu jedan čovek,nigde redara....Da li su im ovi sa Gondole uzeli ljude ili šta je u pitanju stvarno ne znam.
    Panoramska žičara nema veze sa Skijalištima Srbije, pa samim tim ni sa zaposlenima.
    Inače je, poslednjih godina Tornik za izbegavanje oko NG I tokom raspusta, Sretenja... Veličina skijališta je potpuno nesrazmerna smeštajnim kapacitetima na Zlatiboru. Ako na to dodamo skijaše iz ovog kraja, pritisak je ogroman.
    Nadam se da će ovih dana pustiti Tornik i Čigotu, pa da krenu da sređuju Zmajevac. Ovako sa jednom stazom, a sa punom cenom ski pasa, skijanje je, više nego, skupo.
    Staza Stankova ravan napravila je veliki pritisak na šestosed i jedino što ga može rasteretiti je puštanje u rad sidra Bandera. Idealno bi bilo umesto Bandere postaviti četvorosed, jer je sidro baš na velikoj strmini i većina početnika plaši se da ga koristi.
    Na vezni put od S. Ravni do šestoseda neko "pametan" smislio je da se naspe tampon i rizla ☹️ Neminovno je da će ratrak izbacivati kamenje na površinu, pa eto radosti za ski servise.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •