Strana 142 od 205 PrvaPrva ... 4292132140141142143144152192 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.411 do 1.420 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1411
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Zapucao bih sutra na dan, čisto da okvasim skije. Najavili neko zubato sunce i vetar bi trebao da stane. Kakva je situacija na stazama, zna li neko?

  2. #1412
    Junior Member
    Datum registracije
    22.12.2010
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Bio sam ja danas, doduse popodnevna varijanta, poludnevni ski pas. Generalno ovo staza (tacnije jedna, glavna, Tornik, kako li se zove...) sto radi je sasvim ok. Ima poprilicno vestaka (citaj leda), i jedino mi je on smetao za potpun ugodjaj i opustanje, ali nije toliko strasno. Mene je iznerviralo sto na Zmajevcu, gde ima nanosa po metar, viri djuture trave iznad i nekog zbunja raznoraznog, kao na livadi da treba da se skija, ne na stazi. Da to nisu mogli da osisaju pre snega.... Uzas za videti.

  3. #1413
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Juče pre podne uslovi idealni. Sunce, staze sređene, tvrde, bez vetra sa temperaturom u prijatnom minusu. Slike za razglednice i reklame. Kanonada snežnih na zmajevcu gruvala je ceo dan. Na žičari osećaš njihov uticaj na mikro klimu kad prolaziš pored. Temperatura je posle 13h polako počela da izlazi iz domena prijatnosti i tone u sve dublji minus. Bez gužve ceo dan.
    I juče su se mogle videti čovekolike živuljke koje u spustu jezde pored dečice koja uče svoje prve skijaske pokrete. Pokušavaju valjda da pokažu prazninu glave i punoću međunožja.

  4. #1414
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Pozdrav!

    Ima li iko informaciju kakav je put do Tornika (od izlaska sa zlatiborskog puta) ? Kako je ociscen, ima li dosta leda ? Ovo pitam iz razloga sto ovaj put ciste jako lose (pogledajte postove iz 2013, 14 i 15)........ako je neko skoro bio, molim za informaciju, hvala !!

  5. #1415
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    U petak i za vikend ću i ja zaskijati na Torniku. Zvala sam GDD Tozlabor danas i rekli su mi da rade Tornik (crna) i Čigota, a da očekuju da će pustiti Zmajevac (crvena) u petak. Biće sigurno puno skijaša.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  6. #1416
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Put do Tornika je prohodan ali ne i suv. Ako se brzina prilagodi uslovima i vozačkom umeću, sa zakonom propisanom opremom, nema nikakvih problema.

  7. #1417
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Put je solidno ociscen. Crna staza je Zmajevac, a crvena Tornik. Zmajevac jos uvek ne radi. Danas uslovi dobri za skijanje do 1, posle malo vise ljudi po stazi, sve u svemu solidno.

  8. #1418
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Danas sam zvao Tornik i rekose da se oceluje da za vikend puste Zmajevac. Inace, preko vikenda ume da bude jeziva guzva, secam se da za parking bukvalno mora da se dodje oko 08.30 ujutru........

  9. #1419
    Member
    Datum registracije
    04.02.2012
    Godina
    47
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Vredi li doći na Tornik u nedelju, na jednodnevno skijanje? Zna li neko pouzdano da li će pustiti Zmajevac do nedelje?

  10. #1420
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Vredi, ako ti ne smeta led. Ima ga u izobilju i kako dan odmice sve vise pravi probleme. Ako bude skijasa vise nego juce (verovatno i hoce), leda nece manjkati. Zmajevac se pusta sutra, jos juce su poceli da razgrcu gomile vestaka koje su se nakupile ispod topova, a i na sajtu je ozvaniceno.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •