Strana 37 od 205 PrvaPrva ... 2735363738394787137 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 361 do 370 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #361
    Member blackholemix avatar
    Datum registracije
    02.10.2010
    Skije / Bord
    Atomic D2 SL
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Tanjug kaže 20cm snega. Ja verujem da ima ponegde i 25cm.

    Za ova 2-3 dana mogu još 10ak cm da naprave, što je sasvim dovoljno da krene za vikend kad je i planirano, evo vesti.

  2. #362
    Member
    Datum registracije
    22.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan SLrace
    Godina
    37
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    "Do skijališta na Torniku, udaljenog devet kilometara od turističkog centra Zlatibora, narednog vikenda svi skijaši moći će besplatno da se prevezu autobusima Turističke organizacije Zlatibor iz Užica i sa Zlatibora." mene interesuje da li ce ovaj autobus finkcionisati preko nedelje (eadnim danima) i u tom slucaju da li ce se voznja placati ubuduce!!!

  3. #363
    Member blackholemix avatar
    Datum registracije
    02.10.2010
    Skije / Bord
    Atomic D2 SL
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ogi86 Pogledati poruku
    "Do skijališta na Torniku, udaljenog devet kilometara od turističkog centra Zlatibora, narednog vikenda svi skijaši moći će besplatno da se prevezu autobusima Turističke organizacije Zlatibor iz Užica i sa Zlatibora." mene interesuje da li ce ovaj autobus finkcionisati preko nedelje (eadnim danima) i u tom slucaju da li ce se voznja placati ubuduce!!!
    To zaista ne znam, ne verujem da ce to biti uvek besplatno Ali zovni TOZ pa proveri, i javi ovde

  4. #364
    Member
    Datum registracije
    05.01.2009
    Godina
    47
    Poruke
    46

    Podrazumevano priprema za sezonu

    Evo informacija iz prve ruke,danas sa Tornika...
    Sezona počinje u subotu 24.
    U subotu i nedelju ski pass po promotivnoj ceni za samo?! - poludnevni 880 din;celodnevni 1160din.
    Prema prisutnim SS-ovcima biće tanko ako ne padne još snega sutra ili prekosutra;dali su mi topao savet da ponesem stare skije "jer će biti tu i tamo poneki kamenčić".Pustiće stazu koju opslužuje 6-guz.(Čigota+Ribnica i gornji deo Tornika)
    Snega nema bog zna šta,nekih 10-15cm na stazi neutabanog;topovi sporadično rade na svim stazama.(i na gornjem delu Zmajevca)Donji deo Zmajevca je izuzetno tanak,više ima kamena nego snega.
    Evo i slika!
    Priložene slike Priložene slike

  5. #365
    Member
    Datum registracije
    05.01.2009
    Godina
    47
    Poruke
    46

    Podrazumevano još slika

    Evo i par slika sa Ribnice i Čigote.
    Priložene slike Priložene slike

  6. #366
    Member blackholemix avatar
    Datum registracije
    02.10.2010
    Skije / Bord
    Atomic D2 SL
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    U sjajne fotke i info iz prve ruke. Tanko je ovo, ko ima stare skije bice fino

    Ali po prognozama posle vikenda ide malo doplije, ali ne mnogo jedva iznad nule, ali nocu minus fin tako da ce moci da rade topovi pa ce valjda recimo za sledeci vikend vec biti fine staze

  7. #367
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Na sajtu skijalista pise 30 cm utabanog snega,ako za 7 dana lepog minusa oni i dalje gledaju u nebo,onda za sta ce im topovi,to sto na Zmajevcu na donjem delu nema dovoljno snega,to je zato sto dole nisu ni koristili topove(znajuci ih sve gore zato sto nece da rade),za sada kada nije jos Zlatibor pun se provlace sa poludnevom od 1100 din bukvalno ni za kakvu ponudu.Kamenja ne bi smelo da ima,i ako ih ima to je zbog ne strucnog upravljanja tabacima,i uvek ce ti reci da nosis stare skije da bi sebe oprali.Zasto oni za 7 dana minusa nisu osnezavali sve delove,znamo samo mi koji znamo po kojim su arsinima zaposleni oni koji trenutno rade na Torniku,koji samo gledaju da sa sto manje rada se provuku,cast za dva tri pojedinca koji se i jedini nesto trude.

  8. #368
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Ccccc... kojih 30 cm utabanog, majku im? Ovo je baš tanko... ja idem u subotu i nosim stare skije.

  9. #369
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Trebali su da zaloze te topove, sad kad je bila prilika.
    Milsio sam da krenem za vikend na Tornik, ali slike ne deluju obecavajuce.

  10. #370
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Posle idem na Zlatibor pa se nadam da ću "skoknuti" do Tornika da izvidim situaciju. Ako budem imao vesti javiću vam.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •