Strana 124 od 205 PrvaPrva ... 2474114122123124125126134174 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.231 do 1.240 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1231
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Na vrhu Tornika , kada sam izlazio sa šestosjeda prepoznaje me i javlja se Vukašin .
    Bilo mi je drago da smo se sreli i upoznali kao ljudi. Silan momak , pristojan i učtiv .
    Skijali smo zajedno do 13h , jer sam uzeo poludnevni ski pass i otišao po suprugu i klince na Zlatibor ( oni bili na sankanju na stazi kod pijace ) , pa u apartman da se presvučemo i nazad u grad na ručak .

    Moji utisci o Torniku kao skijalištu i o ljudima koji su zaposleni na samoj stazi , ugostiteljima i svemu ostalom su veoma pozitivni .
    Rekao sam već da na Zlatiboru ljetujemo desetak godina , i da je ovo prva zima koju sam iskoristio za skijanje na Torniku .
    Od sada ovaj ski centar ima još jednog stalnog skijaša
    Za kraj postavljam i Vukašinovu fotografiju , panoramu sa Tornika i jednu fotografiju koju sam napravio dok smo pili čaj u lokalu kod šestosjeda, padao je lijep snijeg .

    Za par sati idemo nazad za Podgoricu , i do sledeće posjete Zlatiboru i Torniku veliki pozdrav



    upload an image


    greenshot



    click image upload

  2. #1232
    Member
    Datum registracije
    28.01.2012
    Godina
    33
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Predivno skijanje i danas. Malo leda ali je bilo dobro. Srecan put Mihailo i vidimo see!

  3. #1233
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Kakva je staza popodne? Prepodne sam na sankanju sa detetom pa ne mogu pre 13h da dodjem. Jel se upropasti mnogo? Vredi li da kupujem poludnevni ski pas?

  4. #1234
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Sone, ne bih ti preporučio popodne da ideš na skijanje. Mislim da su sada temperature visoke i da je staza uništena već oko 11h .
    Ako ima koga da danas skija nek javi kakva je situacija ...

  5. #1235
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Pošto idem tamo u sledeću nedelju, nadam se da će biti malo snega, gde bih mogla tamo da iznajmim skije? Direktno na stazi ili u centru kod kafića?
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  6. #1236
    Member
    Datum registracije
    06.02.2012
    Godina
    37
    Poruke
    67

    Podrazumevano

    ExDobra :-))))
    Imas i u centru, a imas i na Torniku, gde ti i preporucujem, rade od pola 9, cak i od 8 Ja mislim...
    I Ja se nadam da ce biti snega....

  7. #1237
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Da se tema ne zapusti
    Video sa skijanja od prije 5-6 dana ...

    http://youtu.be/XwOaybXdyUM

  8. #1238
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Prijarno iznenadjen stazama,zica jedna odlicna,ali fali jos jedna.sidro ubija zelju za skijanjem.skipas ne vredi te pare.skijaliste za 1h skijanja,a ima uslova sa bude odlicno skijaliste,ali treba uloziti u njega i sve bi se vratilo.

  9. #1239
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Evo malo i ja da napisem. Bio u petak, od 12:30h do 14:30h.temperatura, oko 4c, na vrhu hladno,mislim da je bio i minus. Prijatno sam iznenadjen stazama.skijam od svoje 10godine, sad imam 30, i sramota da sam sad prvi put otisao na tornik. Ali kad odes prvi put na kop, svi ti pricaju sta ces na zlariboru...pa odes u austriju i francusku,pa ti i kop bude bezveze... tek onda ti se ne ide na tornik. Moji utisci sz ovakvi: dve odlicne staze, cak i ova crna je bila vrhunska,za 10 godina na kopu, ne pamtim da je gvozdac nekad bio pripremljen kao ova staza...crvena staza odlicna,za uzivanje u voznji, donji deo malo popustio,ali dobro.to je pozitivno. Problem je malo skijaliste, posle sat vremena sam se smorio,i umorio jer sidro ubija,da je bar neka zica da se sedne, neki dvosed...cena poludnevnog ski pasa 1350din ili dnevni 2000, za tri zice je ne mnogo nego katastrofa skupo. Platio sam ski pas 700din(prodao mi neki lik na ulazu,jos mi vratili 200 za vracen skipas, tako da sam prosao sa 500 kinti) sto mislim da je realna cena za poludnevni.
    Gledam mapu, nacrtano 5-6 staza,a realno ima 2, pitam ljude okolo gde su staze, kapiram da su putice od 20-30m nacrtali kao staze.
    zakljucak: ljudi iz skijalista srbije,pa dajte jos jednu zicu bar,dajte jos neku stazu(mislim da ima prostora da se napravi ozbiljno skijaliste,ne znam koliko kosta sve to,ali isplatice se sigurno). Malo opsirno,ali to je moje misljenje.
    p.s. dobro skijaliste za neko zagrevanje.

  10. #1240
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Tel me nesto mucio, pa sam iz dva puta.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •