Strana 31 od 205 PrvaPrva ... 2129303132334181131 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 301 do 310 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #301
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Guva na parkingu?
    Jel ima redova na zici, tj koliko se ceka, vikendom?

  2. #302
    Junior Member janusski avatar
    Datum registracije
    08.12.2009
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Nema gužve na žici..kao što rekoh na stazi je ok

  3. #303
    Junior Member
    Datum registracije
    04.12.2009
    Lokacija
    ČA/BG
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Koja je cena parkinga, i od koliko sati se otvaraju zice, planiram u petak da dodjem pa me zanima ima li guzve pre podne? pozdrav svim skijasima

  4. #304
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Prelistaj malo forum Cijena parkinga je 100e za cio dan, a zice se otvaraju u u 09:00 koliko sam ja upucen

  5. #305
    Senior Member
    Datum registracije
    28.05.2009
    Poruke
    136

    Podrazumevano

    Cena parkinga je 100 din, zicare od 9h, ja nisam do sada naleteo na guzvu radnim danom pre podne, pa cak ni vikendom u toj meri da se ne moze pristojno skijati.

  6. #306
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Thumbs up Tornik

    Citirati Originalno postavljeno od janusski Pogledati poruku
    Samo može da se desi da vikendom parkirate auto skoro 1km od staze.
    Spremite se i za takvo iznenađenje. ....
    Na stazi je sve ok.
    ovo će vam se desiti ako dođete na onaj poslepodnevni termin od 12,30h, ako dođete ujutro u 08,30h parkirat ćete normalno na parking koji je udaljen svega 100m od šestoseda , malo poranite i nema problema sa parkiranjem
    evo ja sad ponovo idem gore u subotu i najkasnije u 08,45h sam na parkingu.

  7. #307
    Junior Member
    Datum registracije
    04.12.2009
    Lokacija
    ČA/BG
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Hvala svima na informacijama, sutra palim gore, nadam se dobrom skijanju

  8. #308
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Ima li ko od vas što dolazite za vikend da baš dobro karvinguje? Da se malko podučavamo međusobno.

  9. #309
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Pozdrav svima,
    napokon sam, posle vise od 20 godina stigao na Tornik!
    Posle neke promene plana u zadnjem momentu, ipak smo odustali od Kopa, i opalili za Uzice i Zlatibor.

    Opsti utisci...
    Put je OK, lagano se stigne do tamo za oko 3,5h, prilaz je dobro resen, i nema nekih problematicnih mesta, manje vise ravnicarska konfiguracija terena...

    Sto se tice vremena, subota maglovita, i mali plus, staze dobre do oko 12h, posle kacamak. Nedelja bolja vidljivost, skijao sam do nekih 13h, staze su se OK drzale, a na ruku je isla temp u blagom minusu.

    Pokusacu da opisem ukratko.
    Sama konfiguracija staza je fenomenalna, i prvih 2-3 sata rada je prava uzivancija. Ja nikad brze u zivotu nisam peglao karving.
    Velika sirina, konstatan pad, dobra priprema, piste su prava rec koja im pristaje.
    Zmajevac tj, crna staza, nije toliko strma kao najstrmiji delovi Kopa, ali je cela staza jako homogena i siba se iz cuga.
    Nema puno ljudi, i dugo ostaje u odlicnom stanju, nju skijate sa sidrom, pa se zaobidje spori sestosed.

    Crvena staza koja ude uz sestosed. Ona se sastoji iz dve onako lepe padine, i sporim delom izmedju njih, prvih nekoliko voznji po otvaranju zica je fenomenalno, ali ova staza dosta brza strada zbog velike frekvencije skijasa.

    Postoji i kombinacija crne i crvene, koja je vrlo kvalitetna i treba i nju cekirati.

    E sad lose strane, ko placa smestaj, prevoz i ski pas, nema neku racunicu da iz BG ode ovde umesto na Kop, premala je razlika u ceni.

    Objektivne mane ovog skijalista su malo staza, na zalost brzo dosadi, kao i losiji kvalitet snega, jer je klima poprilicno slicna BGu.

    Ali za Uzicane je ovo fenomenalan vikend provod uz poludnevni ski pas ispod 1000din, jel je to neka mera.
    Vreme od 9 do 12:30 je ono sto ovde sa uzivanjem moze da se odskija...

    Pozdrav za Tornik, osvezenje u ski ponudi.
    Izmenio/la Bax; 06.03.2011 u 19:55.

  10. #310
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Thumbs up Tornik 5/6 mart 2011.

    Baxpa što se nejavi u petak,da ideš na Tornik, mogli smo se upoznati danas gore, i ja bio juče ceo dan i danas, danas me iznenadio onako mali broj skijaša s obzirom da je nedelja, ali staze su izdržale, pogotovo staza "Tornik" onaj desni deo što se spaja s Zmajevcem, malo ih se usuđivalo da to voze pa je ostala do kraja "tvrda" bez hupsera, a ja to iskoristio za karving, uh miline, kad je okreneš na rubnik kao iz katapulta ubrzavaš
    -e jedino mi nije jasno kako funkcioniše ono sidro na zmajevcu što ide kroz šumu kad nema prirodnog snega, šta stave ispod ?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •