Rezultati 1 do 10 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

Tematski pogled

  1. #11
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od salemfk Pogledati poruku
    E sada da li za traku na ski centru Tornik treba ski pass za odraslu osobu? I da li je dozovoljen pristup odlaslima koji nisu instruktori?
    Evo na slici mi se cini da kao da postoji onaj deo za cekiranje ski pass-a na ulazu?
    Potreban je ski pass ali gledaju kroz prste pa cak i puste roditelje koji ni nemaju ski opremu na sebi da udju, stave detence na traku pa cak i sa njima odu do gore (traka sa tunelom). Moze i varijanta da dete ide trakom dok se Vi penjete uzbrdo pored tunela, sasvim dobra varijanta za nabijanje kondicije

    Ja sam ulazio sa ski pass-om, naravno, s tim da je vreme ponovnog ulaska (double usage) predugacko, pa klinja obrne dva kruga (provuce se ispod rampe, jer ne placa kartu), a ja sacekam da odbroji minute pa udjem u sledecem krugu sa njim...

    Naravno, kad na donjoj rampi nema nikoga (sto je uzasno i nedozvoljeno ali desava se redovno ), onda sami odlucujete hoce li dete samo da se pakuje na traku ( ) ili ga vi pratite po sopstvenom nahodjenju

    Da ne zaboravim, na Torniku postoje DVE trake za najmladje skijase i pocetnike, za one koji ne znaju...
    Izmenio/la macak011; 25.02.2015 u 17:52. Razlog: Izmena-dodatak

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •