Strana 152 od 205 PrvaPrva ... 52102142150151152153154162202 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.511 do 1.520 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1511
    Member
    Datum registracije
    03.01.2015
    Skije / Bord
    NORDICA NRGY 80
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Od ponedeljka vece je najavljen na svim domacim akijalistima na snow forecast...

  2. #1512
    Junior Member
    Datum registracije
    24.07.2012
    Godina
    57
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Evo jedna fotka od pre 2 dana. Odlicno je, i sneg i vreme. Danas bilo manje guzve na stazama. I danas je intervenisala GSS. Ljudi se dosta povredjuju.20161222_132501.jpg

  3. #1513
    Junior Member
    Datum registracije
    07.08.2014
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Pozdrav svima. Početnik sam, i dalje peglam plug ali noge same krenu u paralelni spust nakon sat-dva provedenog na stazi. Npr. Mali Karaman na Kopu spustim opušteno nakon malo zagrijavanja. Ima li smisla dolaziti na Zlatibor, jer vidim nema plavih staza za početnike. Koliko su ove crvene zahtevne? Hvala vam na odgovorima.

  4. #1514
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Scele,Imas na Torniku staze I za manje zahtijevne skijaše.
    Idi ski liftom ( sidrom ) na medjustanicu, I tu ćeš uživati.
    Ovo je moj snimak upravo sa te staze. Skije su bile mekane a puno ledenih ploča, tako da sam lagano skijao...
    https://youtu.be/JwjQ27u0qaM

  5. #1515
    Junior Member
    Datum registracije
    07.08.2014
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Ovo izgleda odlično, malo strmije pri kraju ali skroz za uživanje. Hvala puno na odgovoru i snimku

  6. #1516
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    @scele, samo dodatni info, navedene staze trenutno nisu u funkciji, ne znam kada si planirao posetu Torniku. Ali ako ovih dana bude prirodnog snega onda ćeš verovatno moći na njih da računaš.
    Na mapi su označene sa 1a i 1b
    http://www.skijalistasrbije.rs/sites...?itok=UCFNSbyi

  7. #1517
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Scele,FreeRider je okacio snimak ne sa medjustanice prvog sidra,vec sa vrha tog sidra odnosno staza koju je vozio na snimku je Cigota crvena na mapi skijalista,mada je u sustini plavo-crvena,ali ipak dosta ozbiljnija staza od malog karamana,staze za pocetnike je opisao neo031.

  8. #1518
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Mislim da je samo nesporazum u izražavanju, predpostavljam da je FreeRider mislio na pola staze Čigote, pa je u tom kontekstu nazvao međustanica Međustanicu mahom koriste početnici i mlađi skijaši te me ne bi čudilo je FR prevideo i da postoji :-D Ne znam kakav je Karaman, ali donji deo Čigote meni uopšte nije neozbiljan pogotovu kada je veštak u kombinaciji sa ledom. Viđala sam mnoge koji su pogrešno procenili svoje mogućnosti pa su se na tom delu lomatali.

  9. #1519
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Izvinjavam se,Neo031 je opisala.

  10. #1520
    Member
    Datum registracije
    03.01.2015
    Skije / Bord
    NORDICA NRGY 80
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Bio sam pet-ned na Torniku i bas na tom dijelu staze je 2 puta reagovala GSS i spustila ljude na koritu. To je najstrmiji dio staze kada se ide sestosjedom. Poredjenja radi, cini mi se da je ta staza (ova sa sestosjeda koja je jedina radila) slicne tezine kao Krcmar na Kopaoniku.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 8 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 8)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •