Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Iznajmljivanje opreme u Banskom

  1. #1
    Visnja
    Guest

    Podrazumevano Iznajmljivanje opreme u Banskom

    Pozdrav svim ljubiteljima skijanja!

    Ja sam totalni pocetnik i ove godine sam resila da konacno stanem na skije . Idem u Bansko krajem januara i interesuje me da li se neko zna kako stoje stvari u vezi sa iznajmljivanjem pancerica i skija ove sezone?

    Cene iznajmljivanja tamo i u Beogradu slicne, pa ne bih bas da vucem opremu (ne idem direktno u Bansko, vec prvo u Sofiju...), ali opet, sa druge strane, ne bih volela da zbog nekvalitetne opreme dozivim neke povrede itd. Sta biste mi vi savetovali?

    Hvala unapred i srecna nova godina!!!

  2. #2
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    Ne znam preko koje agencije ides, ali ako se jos nisi potpuno odlucila moj ti je savet da kupis ski pass preko Filip travela posto je uracunata i renta ski opreme. Ali, svakako ti savetujem da tamo rentiras opremu u prostorijama gondole posto je nekoliko mojih poznanika upravo tamo uzela i nisu se pokajali. Prema njihovim recima sva ta oprema bila je nova.
    Mozda ne bi bilo lose da proveris preko interneta, ili da se neko raspita ako ide pre tebe u Bansko, mislim da je u cenu ski passa uracanata i renta opreme u njihovim prostorijama.
    nema na cemu, srecna nova godina i tebi!
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    10.02.2008
    Skije / Bord
    Elan
    Godina
    51
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    hm.... mi smo svake godine tamo ali smo prosle godine vratili opremu posle prvog dana. Bila je u jako losem stanju (bar za nas) i to su Atomic skije od pre 3 sezone koje vec nemaju meso i dosta su nestabilne i lagane. Cipele ne ulaze u cenu.
    Mi smo posle toga iznajmili za 6 evra dnevno neku Head opremu koja je bila nova. Ne znam kako je ove godine i da li su obnovili opremu pa cu ipak poneti sve odavde i necu da razmisljam.
    Znam da ce ceno ove godine opet biti mnogo vise nego prosle i da su Bugari bas postali gramzivi ali necu odustati jer mi je Bansko nekako prirastao za srce.
    BTW, ko moze neka kupi cipele tamo jer su 30% jeftinije nego ovde i neka pazi da ne kupi neku od racing opcija jer nisu ni malo udobne.

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    16.01.2009
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Ljudi,
    POMAGAJTE!!!
    Putujem 23. u Bansko!!!
    Da li ima neko da mi objasni kakva je situacija sa opremom.

    DA LI SKIJE I STAPOVI ULAZE U CENU SKI PASSA????
    Posto iz informacija na zvanicnom sajtu banskoski.com to nije jasno. Tamo stoji da je ski pass za 6 dana 283 leva i navode neki popust ako se iznajmi oprema??? A iznajmljivanje opreme kosta 150 leva za 6 dana i opet popust. Kad se sve sabere i oduzme, ako ja dobro razumem ski pass sa opremom za 6 dana dodje 205 EVRALjudi da li ja to moguuuce???
    Sta da radim???

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •