Strana 11 od 23 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 101 do 110 od 221

Tema: Isola 2000 & Auron

  1. #101
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Hvala na savetu i iscrpnom izveštaju, pošto ostajem 14 dana verujem da ću često odmarati i kliziti lagano niz plave i zelene staze. Delta ima skijaško osiguranje koje ću obavezno uplatiti!
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  2. #102
    Junior Member
    Datum registracije
    28.11.2009
    Godina
    41
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    A sto se tice ski osiguranja, da li je mozda bolje uplatiti tamo na licu mesta?

  3. #103
    Junior Member
    Datum registracije
    05.12.2008
    Godina
    41
    Poruke
    15

    Podrazumevano Osiguranje

    Verovatno možeš da uplatiš i tamo ali mislim da je to komplikovano. Da bi svaka od ovih cena bila ovakva kakva je (a nije velika) uzimaju se grupni passovi koji nemaju uračunato osiguranje. Da li bi ti sad uspeo da uplatis to i da li može naknadno nemam pojma. Mislim da je u Isoli to bilo 3 eura dnevno ali niko to od nas ne bi znao da se nije dogodilo to sa tom devojkom. Ipak osiguranje plaćeno ovde te pokriva do 30000 eura tako da nemas brige osim što moraš da imaš keš za inicijalne troškove koji se kasnije refundiraju. Poenta je, ako možeš da uplatiš tamo osiguranje, uplati ako misliš da treba, ali ne polazi odavde bez osiguranja jer ono pokriva i čitavo putovanje (koje nije kratko) i obezbeđuje te za slučaj da ne uspeš tamo to da obaviš a nije skupo, mislim da je do 2000 dinara.

  4. #104
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Svakako je korisno uplatiti osiguranje i tamo jer nije skupo 16€ za 6 dana. Samim tim ne treba da nosiš bog zna koliko keša u te svrhe ako se ne daj bože povrediš. Refundiraćeš troškove i od našeg osiguranja ali je ipak veće cimanje ako imaš samo naše osiguranje.Pozzz...

  5. #105
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    obavezno uzeti osiguranje...ja sam prosle godine lomio kljucnu kost,troskovi oko 250e, sve racune sacuvao i naplatio u srbiji. pregled i namestanje osmice oko ramena,steznik, lekovi.... ali gore od svega je gledati kroz prozor da svi skijaju :(

  6. #106
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sonesone Pogledati poruku
    obavezno uzeti osiguranje...ja sam prosle godine lomio kljucnu kost,troskovi oko 250e, sve racune sacuvao i naplatio u srbiji. pregled i namestanje osmice oko ramena,steznik, lekovi.... ali gore od svega je gledati kroz prozor da svi skijaju :(
    A jesu te bar vozili helikopterom?

  7. #107
    Senior Member
    Datum registracije
    18.12.2008
    Lokacija
    Bliski istok
    Skije / Bord
    Fire Arrow 74
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    Zna li neko da li ima neka agencija koja nudi paket sa avio prevozom do Nice pa busom u Isolu ili bilo gde drugo na francuskim skijalistima?

    Muka je putovati 25-35h autobusom jer onda prva dva dana nisi ni za sta a kamoli za skijanje. Ja bar do sada nisam naleteo da neko nudi paket koji ukljucuje avio prevoz nekim charterom...

  8. #108
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    ma dal su me vozili helikopterom,pa nisam ja na svetskom kupu odmah su stigli iz gorske sluzbe,stvorili su se za minut...ali meni je samo naprsla kost i mogao sam na skijama polako da se spustim...

  9. #109
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    moze neki info o auronu? kakvo je mesto,jel ima super marketa ili samo manje prodavnice? koja je staza najzanimljivija? van ski desavanja? ide li neko od 9.januara?

  10. #110
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Oron je primetno bolji od Izole za skijanje. Slična je veličina, ali staze su zahtevnije. Odlično su pripremljene. Staza je stvar ukusa, a jedina mana Orona je što rano popodne (barem u januaru) glavni deo skijališta ostaje bez sunca, potpuna hladovina.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •