Strana 21 od 23 PrvaPrva ... 111920212223 PoslednjaPoslednja
Rezultati 201 do 210 od 221

Tema: Isola 2000 & Auron

  1. #201
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    @ftj
    Ja se osvrnuo na ovo...

    Citirati Originalno postavljeno od Alias Pogledati poruku
    Svi ste na neki način u pravu - ja potpuno razumem koncept low budget skijanja (ja idem u toj varijanti ne zato što ne mogu da platim bolje, već zato što za bolje i skuplje ne mogu da nađem društvo; a bila sam u svojim srednjoškolskim i studentskim danima u planinarskim domovima na Kopu sa 20 ljudi u sobi i zajedničkim kupatilom, sve podnosim samo da se skija), ali postoji neki MINIMUM uslova koji smeštaj mora da zadovolji - npr. da krevet bude zadovoljavajuće dužine za mojih 175cm i da imam normalnu postljinu. Da li neko smatra da su ovi zahtevi preveliki, čak i za low budget varijantu?

  2. #202
    Member Kljaja avatar
    Datum registracije
    12.09.2011
    Godina
    36
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Ljudi gledam nesto prognozu vremena za isolu i auron, pa one kamere cini mi se da snega ima samo po stazama... Idem u martu sada pa jel treba da se cimam ili ne?

  3. #203
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    @Kljaja

    Ne brini, tako je izgledalo na kamerama i nama kada smo išli u decembru i bilo je odlično skijanje. Samo nama nije radilo jedno 25% staza zbog nedostatka snega, a sada rade sve. Tako da gledaj koliko je staza u funkciji a ne kako to izgleda na kamerama.

  4. #204
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od chaghaboo Pogledati poruku
    @Kljaja

    Ne brini, tako je izgledalo na kamerama i nama kada smo išli u decembru i bilo je odlično skijanje. Samo nama nije radilo jedno 25% staza zbog nedostatka snega, a sada rade sve. Tako da gledaj koliko je staza u funkciji a ne kako to izgleda na kamerama.
    http://www.yr.no/place/France/Proven...2000/long.html
    To je sto je...snega nece biti oko staza ali staze ce biti ok u nedelju za prvo skijanje, a onda..cccc...ce da vidimo...ne pamti se ovako malo snega u Alpima, prosle godine nas docekalo cca 140cm u naselju i 180cm na vrhu, + padalo i napadalo cca 35cm za 5 dana...sta da se radi...ko je zbog off namerio bolje neka se spremi da od toga nema nista...
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  5. #205
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Hmmm...vidi, vidi...ipak pade nesto snega...cca 15cm...mozda to jos sve ispadne na dobro...vidimo se u nedelju na gondoli..
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  6. #206
    Member Kljaja avatar
    Datum registracije
    12.09.2011
    Godina
    36
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Videh i ja sada, a i vreme ce biti suncano cele nedelje... Nadam se da ce biti dobro.. vidimo se :P

  7. #207
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Izneo stvari,oprao noge i promenio carape (auuuuu....)...da mi je neko pricao ne bih verovao...SVIH 6 dana bez naznake oblacka sa temperaturama +5 do +11 i stazama do 12h svakog dana spremnim kao da je -10...posle podne malo proberes staze u hladovini i opet voziii...sutra cu fotke podici...mrlja na ukupnom utisku kradja skija i bordova predzadnje vece..jbg...u Auron nisam niti isao....
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  8. #208
    Member Alias avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    47
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Slažem se sa kolegom saputnikom iznad, bilo je stvarno fantastično, nikada mi nije bilo tako dobro vreme na skijanju. Ne bi smetalno da je bilo malo više snega pa da su radile baš sve staze, ali u principu najveći deo skijališta jeste radio sve vreme. Ni ja nisam otišla u Auron, išlo se samo 1 dan a ostala dva polaska su bila otkazana zbog nedostatka snega - u Auronu je radilo svega 50tak% skijališta.

    Staze se stvarno jako dobro pripremaju i ceo dan su "vozne" - doduše ne baš sve staze ali uvek ste mogli da pronađete neku koja je dobra u bilo koje doba dana. Konfiguracija terena je takva da je skijalište ipak namenjeno manje iskusnim skijašima i početnicima, ali meni nije bilo dosadno, ima i crvenih staza; crna nije radila ovog puta zbog pomenutog nedostatka snega.

    Lux apartmani su pristojni, jedina mana im je što su nešto manji nego što sam očekivala, ali može da prođe. Ja sam iznajmila i posteljinu i peškire, posteljina je potpuno normalna tako da ne mora da se nosi svoja, a peškiri su takođe ok, jedino što u jednom kompletu dobijete samo 2 peškira pa je dobro da ponesete još 1 ili 2 svoja.

    U Izoli nema ama baš ničega uveče, nemate gde ni da se prošetate, to je možda jedina mana, ali organizuju se izleti i žurke pa vreme brzo prođe, a može ko hoće i busom u Nicu. Nica u povratku je šlag na torti - prelepa je, oduševila nas je. Sve u svemu, ovo mi je bilo najbolje skijanje u životu do sada, i vidim zbog čega svi kažu da je skijanje u Francuskoj ipak najbolje

  9. #209
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Evo fotke....
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  10. #210
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    ..i jos malo..
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •