Strana 7 od 23 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 221

Tema: Isola 2000 & Auron

  1. #61

    Podrazumevano

    a pošto je ta doplata za 2 osobe? jer ni mi verovatno nećemo naći još dvoje

  2. #62
    Junior Member
    Datum registracije
    12.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Posto planiram u martu sa Skibusom u Isolu i Auron, a vidim da su vodili prvu smenu od 2. do 9. jan., molio bih nekoga ko je bio u toj smeni, da napise nesto o sveukupnom utisku! Unapred zahvalan!

  3. #63
    Junior Member Lids avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od 100jan Pogledati poruku
    U martu bih trebao tamo na skijanje, pa ako je neko bio bilo bi lepo da prenese utiske.
    Odavno sam se informisao na zvanicnom sajtu, ali bih svakako zeleo da cujem nesto od ljudi koji su posetili ovo skijaliste.
    Naravno, dobrodosle su sve preporuke/sugestije za francusku generalno.

    ja sam samo cula od organizatora ski busa da ni oni nisu bili nesto specijalno zadovoljni, nesto im je nestajalo struje pa tako svasta nesto...a ako mi je organizator to rekao onda mogu tek da zamislim sta je bilo, moj savet ti je da STVARNO nadjes nekog ko je tamo bio pa da ga pitas, jer ako ti samo SKIBUS odgovara dobices naravno samo pozitivne odgovore...mi smo se u Les SYbelles-u provelli najgrdje...nije do staza vec do SKIBUSa, pitaj pa probaj, mozda ti budes imao vise srece

    imas i moju temu o organizaciji i svemu tome pa procitajm nece da skodi...

  4. #64
    Junior Member
    Datum registracije
    12.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Dodao bih jos, s obzirom na stvari koje su se izdesavale ljudima u Les Sybles-u, da me posebno interesuje kako je prosla organizacija i taj logisticki deo? Jos jednom, unapred zahvalan!

  5. #65

    Podrazumevano

    ajd sad malo da skrenemo na drugo udruzenje - Puzzlegroup. Oni su imali takodje program za Isolu, isti datumi kao i Ski bus ( ja sam planirala u martu da idem ) ali od nedavno su sa sajta skinuli sve ponude za zimu, osim Jahorine. Ima li neko vise info o ovom udruzenju, i zbog cega su odustali od Isole?

  6. #66
    Member
    Datum registracije
    11.11.2009
    Godina
    39
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Vjerovatno nisu imali putnika

  7. #67
    Skier 100jan avatar
    Datum registracije
    22.02.2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Volkl RTM 86
    Godina
    38
    Poruke
    149

    Podrazumevano

    Puzzlegroup je bivsa Kabeza, i oni rade preko SkiBusa, odnosno prodaju njihove aranzmane, a pretpostavljam da su sa sajta skinuli ponude za zimu jer vise nema mesta za te polaske, pa samim tim ni svrhe da ponuda stoji na sajtu.

  8. #68
    Junior Member
    Datum registracije
    21.01.2007
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Jel mi moze neko napisati kojom se tacno rutom prolazi od Bga do Isole.. Pozz!

  9. #69
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Ne bih mogao da ti kazem nista pametnije od onog sto mozes videti na viamichelin. Znaci Venecija, Verona, Breša, tu skreces prema Đenovi i dalje Azurnom obalom do Nice, od Nice na sever do Izole. Možda ti se po mapi učini da je bliži put preko Kunea (Cuneo), iz Italije pravo za Izolu. Taj put zaboravi.

    Jedino pre Đenove treba povesti računa da se skrene desno kako bi se izbegao ulazak u sam grad. Mada ni to nije nikakva katastrofa, a nije loše ni grad videti.

  10. #70
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    a isola i auron nisu povezani zicom? treba dva ski pasa ili vazi jedan isti?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •