Strana 22 od 23 PrvaPrva ... 1220212223 PoslednjaPoslednja
Rezultati 211 do 220 od 221

Tema: Isola 2000 & Auron

  1. #211
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Promo u Isola2000:
    -SVAKI cetvrtak dnevni ski pass 15.5EUR!
    -2 polupansiona +3 dana ski pass 170eur!
    Citam i razmisljam, u Fra na cca 150km staza njima treba da dovedu skijase na svaki nacin a "nama" na brdovitom Balkanu to nije u interesu...
    http://winter.isola2000.com/
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  2. #212
    Junior Member
    Datum registracije
    27.11.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    50
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Putujem u januaru u Isolu pa me zanima da li je neko kupovao karticu za internet.Meni licno ne treba, ali samnom idu pet tinejdzera koji su internet zavisnici pa nece da se smaraju na recepciji hotela gde je free wi-fi.Ako neko zna cenu za sedam dana neka javi.Pozdrav

  3. #213
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Pre dve godine, postojao je besplatan internet pristup ispred Turističkog ofisa ski centra. Čak i posle radnog vremena, wi-fi pristup je i dalje dostupan pa su ljudi masovno sedeli i holu ispred ofisa.
    U sobi je postojala mogucnost zakupa, mislim da je za 7 dana kostalo oko 35 evra, ali plaćanje je bilo iskljucivo platnom karticom tamo na licu mesta nakon inicijalne konecije. Ta veza je bila tada prilicno losa, bar u smestaju gde sam ja bio...

  4. #214
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Nisam bila tamo skoro,ali i pre 4god kad sam bila taj net u sobama nije dobro funkcionisao
    Izmenio/la wlad; 12.09.2014 u 14:02. Razlog: nema potrebe da se citira cela prethodna poruka

  5. #215
    Junior Member
    Datum registracije
    27.11.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    50
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Zanima me da li postoji redovna autobuska linija Isola-Auron?Koja je cena prevoza u jednom pravcu?Koliko dugo se putuje u jednom pravcu?

  6. #216
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2009
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    i mene isto zanima, ima li redovne linije do Aurona?

  7. #217
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Koliko se ja secam,postoji (postojala je 2009) redovna linija,kosta simbolicno 1e,od Isole do Aurona ili (od Isole do Nice i Aurona do Nice,a ta dvaputa se seku jednim delom). Za tako nesto bi najbolje bilo da se raspitate direktno tamo.

  8. #218
    Member dachonije avatar
    Datum registracije
    01.03.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Vlajko8 Pogledati poruku
    Zanima me da li postoji redovna autobuska linija Isola-Auron?Koja je cena prevoza u jednom pravcu?Koliko dugo se putuje u jednom pravcu?
    Nisam siguran ali mislim da postoji linija izmedju Isole i Aurona. Sigurno je da postoje gore pomenute linije do Nice i karta je 1 evric. Ja sam isao autobusom, udruzenja sa kojim sam bio na skijanju, od Isole do Aurona i put traje oko 1 sata. Dosta je krivudav i uzak tako ako ima malo vise saobracaja (mimoilazenja na serpentinama) moze da potraje i duze. U svakom slucaju mislim da treba posjetiti Auron sto se skijanja tice.
    Sa internetom je i dalje ista stvar - losa. Na recepciji je free i dosta ljudi ga kokristi tako da tu se jedva sto moze uraditi, a da ne govorim o privatnosti. Prosle godine su neki poznanici platili net u sobama i nisu bili zadovoljni kvalitetom. Drugi su kupovali Francuske SIM kartice i koristili ih za net. Kazu da je net onda odlican. Ne znam tacno koliko ih je to kostalo ali mislim da nije nesto puno.

  9. #219
    Junior Member
    Datum registracije
    19.09.2013
    Lokacija
    kraljevo
    Skije / Bord
    rossignol 8 sl wc
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    ima li koga da je bio 2015 u isoli da prenese sveze utiske,hvala

  10. #220
    Member
    Datum registracije
    03.01.2015
    Skije / Bord
    NORDICA NRGY 80
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Evo par utisaka iz Aurona iz drugog januarskog termina ove god.
    Nije bilo dovoljno snijega, pa nisu radile sve staze. Sve sto je na mapi pisalo da je osnijezeno, tako je i bilo. Takodje neke staze koje na mapi nisu bile osnijezene su radile jer su visoko i zadrzao se snijeg. Radila je samo jedna crna staza i to ona najkraca, koja i nije bas crna
    Prvi dan je duvao vjetar, pa nije radila veza sa drugim dijelom skijalista (preko brda), te se skijalo samo par staza na koje se dolazi iz Aurona gondolom.
    Smjestaj je bio pristojan, nista specijalno, ali nije ni lose. Mi smo imali srecu pa smo gledali na skijaliste i svako vece po dolasku sa skijanja smo gledali ratrake kako peglaju stazu. Takodje smo imali srecu da smo dobili apartman sa terasom koja je bila veca od samog apartmana Trebalo je da bude skoro ski in/out, ali usled nedostatka snijega, moralo je da se tabana do gondole 100-200 m.
    Staze su bile maksimalno upeglane svaki dan sem posljednji kada je padala kisa i mokar snijeg. Dobro su se drzale staze cijelog dana jer u tom terminu poslovicno nema skijasa. Radilo je oko 75 km staza i to se svaki dan objavljuje na zvanicnom sajtu, informacije su poprilicno pouzdane. Ski liftovi su vecinom novije generacije, nijedan nije imao zastitu od vjetra. Osoblje na liftovima je savrseno, u svakom trenutku imas covjeka koji stoji na dugmetu za stop u slucaju da nesto krene po zlu. Prvi dan je morao da se vozi stari dvosjed (kao oni na Jahorini), i tu je uvijek stajao neko iz osoblja da pridrzi korpu. To je valjda kod njih normalno, kod nas nije. Zice rade od 9 do 16:30. Postojala je mogucnost da se ide u isolu, ali mi nismo isli. Jedina prodavnica koja postoji radi od 8. Poprilicno je skupa za nase uslove, pogotovu meso i voce. Mijesano meso je u mesari bilo 20 eur/kg. U kaficima na stazi je kafa od 2.5 eur (kratki espreso) do 4-4.5 eur (produzeni sa mlijekom valjda). Ima jedan odlican kafic kada se ode "preko brda" pa se krene nazad, otprilike na pola puta. Ne znam zasto, ali nama je on bio najbolji i tu smo uglavnom pravili dnevnu pauzu. Cijene u svim kaficima su manje-vise iste. Apres ski ne znam kakav je, ja sam uglavnom u fazonu da legnem na vrijeme i da skijam po citav dan. Bilo je nekoliko kafica, nasa grupa je cak i slavila srpsku novu u nekom kaficu. Imali su i bilijar klub.
    Sto se tice samog skijanja, imao sam 3 pocetnika sa sobom od kojih nisu svi uspjeli da obidju sve staze. Svima je bilo super. Ima par crvenih staza koje su bas zahtjevne i meni su bile odlicne.
    Prvi dan je duvao vjetar, posljednji je pao mokar snijeg/kisa, izmedju je bilo suncano.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •