Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: 3 doline

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    31.12.2008
    Godina
    48
    Poruke
    2

    Podrazumevano 3 doline

    Nova godina samo sto nije, opusteno sedim i citam komentare ljudi sa skijanja iz Francuske, pa resih nesto da napisem.
    Proskijao sam ceo lokalni region, srbija, bosna i bugarska i ne mogu reci da je lose i da nevolim da dodjem ponovo (mada pretezno na ski vikend).
    Zadnjih par godina skijam u tri doline - francuska i nemam nameru da menjam tu naviku. U startu su me plasili te cena te put itd. ali stvarnost je drugacija.
    Nadje se apartman recimo u Brides les Bainsu i to je po osobi oko 100 evra, ponese se klopa iz beograda, troje u auto i kad se sve podeli i zaokruzi sa ski passom iznese po osobi oko 500 evra, ali bez preterivanja po kaficima i restoranima.
    A sta se dobije: 600km vrhunski sredjenih staza (januar 2008, na 2000m +5 stepeni, ceo dan se skija, nigde trave ni kamena, mali hupseri se pojave u 14h, ako se to moze zvati hupserima, pravi su na kopu i jahorini vec od 11), povezanih savrseno, bez reda na zici. Na kopu i jahorini obicno otvorim i zatvorim staze i hocu jos, ali ovde od 9:30 do 16:00 kad si u punoj snazi puna kapa, andol, C vitamin i u 22h na spavanje.
    Ko god moze vizu da dobije nek prelomi jer posle prvog puta sledeci se podrazumeva.
    Sretno

  2. #2
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    Živa istina. Žali Bože para za Kop, ko god ne mora.

    Iako veoma volim Kop, Francuska je jedna sasvim druga dimenzija - za slične pare.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    20.12.2008
    Godina
    32
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    ovo mi ulijeva andu..nakonn jahorine sljemena i slovačku putujem sutra u franccusku u Risoul i svi kažu da ću povraćat od sreće koliko je dobro..180km staza bit će dosta..živila francuska skijališta. sretna nova
    2 skije, 2 štapa i 2 metra snijega svi ćemo bit sretni

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    08.10.2008
    Godina
    37
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Mislim da postoji tema o tome.....Trois Vallees, nekoliko tema ispod...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •