Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Problem sa Atomic vezovima

  1. #1
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano Problem sa Atomic vezovima

    Objavljeno na http://www.bhski.ba:
    "Oko 125,000 Atomic vezova u USA, prodavanih između 1998 i 2005 će biti povučeno zbog neopravdanog otvaranja i rizika od pada.
    Već četiri povrede uzrokovane pucanjem ili neopravdanim otvaranjem vezova su prijavljene kompaniji, a što je rezultiralo kontuzijama i povredama koljena i ramena.

    Povlačenje se odnosi na zadnje vezove slijedećih Atomic modela koji su prodani u Americi u pomenutom vremenskom periodu po cijenama 150 do 350 USD:
    Race 310, Race 412, RaceRace 310, RaceRace 412, Xentrix 310, Xentrix 311, Xentrix 412, C310, C311, C412, CR 310, CR 412, R 310, R 412, SX 310, SX 412, Device 311, Device 412, Centro 310, Centro 412, and Dynamic ADX 312, RD10, X412, Centro 412.

    Opoziv se odnosi samo na vezove proizvedene od 1998. do 2002., a godina se može provjeriti s donje strane zadnjeg veza (na slici)
    Korisnici su pozivani da odmah prestanu koristiti takve vezove i da ih vrate u bilo koju ovlaštenu Atomicovu prodavnicu na besplatnu provjeru i zamjenu ukoliko je to potrebno.

    Oko jedan milion ovakvih modela vezova je prodan izvan Amerike."

    Ko voli engleski: http://www.cpsc.gov/cpscpub/prerel/prhtml09/09077.html

  2. #2
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Neox-u ništa ne fali...

  3. #3
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Pa ya taj problemcic sa iskakanjem veza smo skoro svi znali, a dosta nas i iskusili ....samo je trebao neko zvanicno da prizna.

    Inace kod proivodjaca automobila Honda, uobicajeno da se poziv na popravku u ovlasteni servis pravi kada % prijavljenih istih kvarova predje 5%....kako li je kod proizvodjaca vezova....

    Bas me zanima komentar ljubitelja atomica-a
    Izmenio/la CrazyKong; 29.12.2008 u 09:35.

  4. #4
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    58
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Evo da budem prvi: Sa mojim Race 614 nisam imao nikakvih problema. I šta sad? Jel bi trebao sad prestati, da kupujem Atomic skije? Ja sam bio, i još sam sa njima prezadovoljan. Sve ostalo što sam probao, nije mi odgovaralo. Za mene lično još su uvek "top fo the top", za nakog drugog to nisu nikako. Dok mi odgovaraju i dobijem ih za cenu koja meni odgovara, za mene su najbolje. Ako ih hoče popravit ili zamenit (nakon toliko godina), to je samo + za firmu.....

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    Atomic D2 SL, K2 outlow
    Poruke
    198

    Podrazumevano

    Potpuno si u pravu. Kad bih mogao da probam negde SL11 i SL12 , ako mi odgovaraju sigurno bi ih kupio. Ovako vozim najbolje od onoga što sam probao.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •