Strana 36 od 45 PrvaPrva ... 263435363738 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 351 do 360 od 442

Tema: Tignes

  1. #351
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    pravi die hard se ustaje i krece ujutro sa zicarima; odstoji pola sata ispred gondole dok ne proradi, a vraca se na skijama u selo tek kad sunce mine za padinu, a zice odavno prestanu sa radom; i ne pita se uopste kad je pocetak, a kad kraj radnog vremena
    bas tako

  2. #352
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano

    Aeroski pocinje sa radom u 8:45 a Palafour završava u 16:45 a u međuvremenu sve ostalo...
    do pisanja ....

  3. #353
    brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    25.01.2008
    Lokacija
    19°53'N - 44°16'E
    Poruke
    173

    Podrazumevano

    Divna sedmica u TIGNES-u. Prvi dan malo magle, ostali dani savrseni! Malo ujeda -22C, ali potkapu na glavu i to je to! Evo par slika sa po meni najbolje regije u EU.
    Priložene slike Priložene slike

  4. #354
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Fenomenalno izgleda! Ja odoh 9. marta da se licno uverim i to sto svi pricaju za Tignes.

    Inace, imamo jedno slobodno mesto u 5-okrevetnom apartmanu u tom terminu, pa ako je neko raspolozen moze da nam se pridruzi.

  5. #355
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    Tignes je u samom vrhu ski centara ,ali ga vi preterujete.to cak ne moze da se nazove ni stvar ukusa.

  6. #356
    brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    25.01.2008
    Lokacija
    19°53'N - 44°16'E
    Poruke
    173

    Podrazumevano

    Nesto bolje??? Nije ukus nego kilometri, sadrzaj, povezanost, uredjenost, visina duzina.....
    Je ne videh bolje! Mozda je ukus los, ali nisam probao - poneo nesto hrane.

  7. #357
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    a sta cemo sa 3V i Paradiski?pa ako mi sami nemamo ukusa,ima svetskih autoriteta da postave sve na svoje mesto.ne mislim na to da treba slepo slusati sta o tome drugi pisu,ali ako se poklopi da ono sto pisu je objektivno i ja odem tamo i uverim se da je tako ,onda tu mesta diskusiji nema.naravno ne mislim na forume kao sto je ovaj,na neke svetske autoritete,ali uvek uvazim misljenja nekih clanova foruma pogotovo ako seispostavi da o necemu imamo isto mosljenje,a da nije subjektivno.

  8. #358
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano

    ko nađe bilo kakvu zamerku espace killy taj ga stvarno preteruje.
    sve je savršeno povezano i toliko je raznovrsno da za svakoga ima nešto.
    do pisanja ....

  9. #359
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    nije zamerka,nego postoji nesto sto je bolje,pa makar to bile i nijanse.a verovatno da od ovih skijalista, isto tako postoji mogucnost da postoji jos nesto bolje.

  10. #360
    brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    25.01.2008
    Lokacija
    19°53'N - 44°16'E
    Poruke
    173

    Podrazumevano

    Cenim tudja misljenja i ne komentarisem ih niti ih menjam, nemoj ni ti kritikovati niti menjati moje kakvo god da je. Za nekog je mozda Divcibare najbolje skijaliste na svetu. OK. Treba li ga proglasiti ludim? On je nesto nasao tamo i to je to.
    "Svetski autoriteti" nek imaju svoje misljenje i kriterijume, cenim i postujem, ali ovo je MOJE. Komentari: .."preterujes".., stvar loseg ukusa.., postoji bolje.., ..mesta diskusiji nema.... - neumesni su! Imaj svoje misljenje, necu ga kritikovati, pokusati da ga menjam.. Znam ljude koji secere pasulj, vole maljave zene, misle da je Yugo najbolji auto, da je najcistije more u Becicima..... Neka ih to je njihovo, ne sudi im !!!!!!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •