Strana 3 od 45 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 442

Tema: Tignes

  1. #21
    Senior Member SkiBus avatar
    Datum registracije
    23.01.2007
    Poruke
    103

    Podrazumevano

    Ponuda SkiBusa za Tignes iznosi 299 eura, a ne 319. Posteljinu i čišćenje naravno da ne uključujemo i ne računmo u cenu, jer je to opciona kategorija. Ko želi da nosi sopstvenu posteljinu (samo presvlake su u pitanju) ne mora da plati rentiranje iste.
    Što se tiče čišćenja apartmana, ukoliko se gosti dobro organizuju moguće je da završe tu operaciju za 20 minuta. Zaista se na prste mogu nabrojati naši "lenji" članovi koji su prošle sezone bili radi izdvojiti 50ak eura za taj posao. Važno je napomenuti i da prošle godine nismo imali ni jedan jedini sliučaj da je neki od apartmana nakom pregledanja od strane kontrolora bio okarakterisan kao loše očišćen i sređen..

    Na naznačenu cenu jedino je potrebno platiti boravišnu taksu od 7 eura, koja je više nego duplo jeftinija nego na Kopaoniku.

    Sasvim je logično što grupe imaju jeftinije tarife nego pojedinci. Mi kao udruženje ljubitelja skijanja imamo zaista veliki broj članova koji sa nama skijaju u ski centrima Francuske. Zar bi bilo pošteno da neki individualac ima iste ili bolje uslove, ako mi svake godine dolazimo u velikom broju. Francuzi, iako uvrnuti na svoj način, imaju zaista normalnu i racionalnu poslovnu politiku. Sve dok Italijanima i Austrijancima individualne cene budu na nivou grupnih (mali popusti na skipas za grupe), mi sigurno nećemo skijati kod njih.. Osim u promo periodima kada mogu da se nađu skijališta gde je besplatan skipas. Pa upravo naš Kopaonik i Skijališta Srbije, funkcionišu na taj način. I šta je tu dobro i noramlno?! Na 50 ljudi daju 1 skipas!! Taman za vozača autobusa, pod uslovom da je bus pun i da svi koji idu i skijaju. Pa ko će da im sakuplja tolike pare a da nema makar jedan besplatan skipas za vodiča..

    SkiBus će se uvek truditi da ima najniže moguće cene skijanja za svoje mnogobrojne članstvo. Iz tog razloga trenutno i izbegavamo organizaciju aranžmana u Austriji, iako imamo mnoge zahteve za tim. Smatramo da je mnogo racionalnije otići na dva skijanja u Francusku, nego na jedno u Austriji.. Što ne znači da se situacija neće i promeniti.
    Samo još da nam skinu te vize od 1. januara, kako komšija reče, i osvojismo Francusku...

  2. #22
    Member
    Datum registracije
    08.10.2008
    Godina
    37
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    SkiBus jel se zna u kojim apartmanima je smestaj u Tignesu ?

  3. #23
    Senior Member SkiBus avatar
    Datum registracije
    23.01.2007
    Poruke
    103

    Podrazumevano

    Šareno.. Neće svi moći da budu smešteni u jednom objektu. Uskoro detalji sa slikama na sajtu.

  4. #24
    Member
    Datum registracije
    16.03.2005
    Poruke
    57

    Podrazumevano

    draga gospodo, kako se sada pojavilo obavestenje da je 1st minute ponuda za tignes 12 oktobar, a ne 1 novembar kao za sve termine u decembru i januaru??????

  5. #25
    Senior Member SkiBus avatar
    Datum registracije
    23.01.2007
    Poruke
    103

    Podrazumevano

    Dragi gospodine Logic, nadam se da se slažete sa nama da sami imamo pravo da procenimo do kada vazi 1st minute ponuda za odredjenu destinaciju i koja će cena aranžmana uopšte biti. Shodno tome naša procena je da 1st minute za Tignes vazi do 12. oktobra, a za neki drugi ski centar do 1. novembra ili čak i dalje. Procena zavisi od vise faktora: mozda hocemo da nagradimo one ljude koji su se prvi prijavili a unapred smo zacrtali koliki je taj broj mesta, mozda smo dobili manju kvotu za vizu u tom periodu, mozda su nam francuzi promenili cenu, ili mozda imamo ograničen broj apartmana po toj ceni pa sada moramo da bookiramo nove koji su skuplji, a mozda nije nista od navedenog, ali to je jednostavno naša volja i pravo. U krajnjoj instanci to je sve totalno irelevantno i pred vama je nova cena koju možete da prihvatite ili ne.

    Obaveštenje za koje netačno tvrdite da se sada pojavilo, postavljenjeo je na našem sajtu nekoliko dana pre 12 oktobra. Sve i da je postavljeno sada, kako pogrešno tvrdite, opet je to naše pravo da uradimo. Da li se tako žalite i u prodavnicama kada vidite da je nešto poskupelo, a nisu vas obavestili?! Realno, problem je što niste dovoljno ažurno posećivali naš sajt i što ste u krajnjem slučaju čekali sa rezervacijom (iz ovog ili onog razloga) da prođe first minute, koji je, čisto da napomenemo, trajao mesec i po dana (dakle ne first miniute, nego first 45 days).

    Kada vam sledeći put nešto ne bude jasno, molili bi vas da nas pozovete na naše telefone kako bi vam to i razjasnili, jer smatramo da forum ne treba da bude mesto za rasprave ovoga tipa i nepotrebnih optuživanja (bez ikakvog osnova). Takođe bili bi vam izuzetno zahvalni ukoliko ubuduće ne bi plasirali pogrešne i neproverene informacije o nama i našem radu na ovim stranicama.

    Ukoliko neko želi da ide u Tignes, a nije se prijavio do 12. oktobra, na žalost neće moći da putuje po 1st minute cenama. Onaj ko to nije rad da plati može se odlučiti za nešto drugo iz ponude (sve ostalo) što je još na 1st Minuteu ili da odustane i čeka ponovnu ponudu za Tignes za narednu godinu, za koju će se sledeći put blagovremeno prijaviti.

    Izvinjavamo se forumu na nepotrebnom dijalogu ove vrste..

  6. #26
    Member
    Datum registracije
    16.03.2005
    Poruke
    57

    Podrazumevano

    potpuno nepotreban ton.

    ja ne trazim nikakvog mesiju koji ce da me "nagradi", niti me zanima vasa poslovna politika. samo se intresujem zasto ne postujete nesto sto ste sami napisali. niko vas ne pritiska, mozete da se opustite...

    ako se i desilo da nisam ja bio dovoljno azuran, ne verujem da su to i drugi ljudi koji su primetili ovo naglo skracenje. i dalje, niko ne ugrozava vasa prava...

    ukoliko ste vec sposobni da forum koristite u cilju vase reklame, trebalo bi da na njemu odgovorite i na pitanja. uostalom, linkovan je na vasem sajtu cime ga svrstavate u zvanican kanal komunikacije. nije moj problem sto vama ne odgovara pisana forma...

    na kraju, molim vas, nemojte vi da stitite ovaj forum.

  7. #27
    Senior Member SkiBus avatar
    Datum registracije
    23.01.2007
    Poruke
    103

    Podrazumevano Unlogic

    Dragi g-dine Logic, u pravi ste. Ne da je potpuno nepotreban ovakav ton, nego je potpuno nepotrebna i ovakva rasprava.

    Još jednom da napomenem i nadam se da ću biti potpuno jasan: Na nasem sajtu stoji datum 10.10. za vest u kojoj se kaze da first Minute za Tignes istice 12.10. I zaista ne vidim sta tu nije u redu. Sve i da smo istoga dana objavili to "skraćenje", kako ga nazivate, pa čak i da smo napisali da od ovoga trenutka više ne važi ta cena, ne vidim zaista po cemu bi se vi i "drugi ljudi", kako navodite, ljutili zbog toga. Ali dobro, vi imate pravo da se ljutite na šta god vam je volja, to je vas licni problem, ali nije u redu da tu svoju neosnovanu ljutnju, kroz vrlo specifican ton prenosite putem foruma.

    Naravno da postoji razlog zašto je cena za Tignes morala da ide na second minute, a isti bi vam mogli i reci da ste nas, kako dolikuje, pozvali na telefon i uljudno pitali. Kao što vidite svi ostali programi su i dalje na First minuteu i nije bilo nikakvih "skraćenja", iako napominjem, mi imamo potpuno pravo na to, ljutili se vi na to ili ne. Licno, ne verujem da toliku osudu imate u prodavnicama ukoliko zapazite neko poskupljenje, iako vas niko unapred o tome ne obaveštava. A mi kad vas još i obavestimo, vi se ljutite..
    Zaista mislim da je to malo unlogic. Inače, 1st Minute, kako mu i samo ime kaže, traje dosta kratko, a kod nas i sami znate, to nije takav slučaj. To je valjda samo razlog više da nemate takve reakcije.

    I da napomenem samo, vi ste prvi plasirali taj ton iz ovog ili onog razloga i nalazite se tobože prozvanim zbog toga kako smo vam odgovorili. Pitanje koje ste postavili i tonalitet istog su i iziskivali odgovor kakav ste i dobili. Da ste lepo postavili pitanje, verovatno bi i dobili odgovarajući odgovor. Mada za pitanja iskazivanja čuđenja tog tipa ipak je mnogo umesnije da nas okrenete na naše telefone.

    Hvala na razumevanju.

    Pozdrav

    Marko SkiBus

  8. #28
    Member
    Datum registracije
    08.10.2008
    Godina
    37
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od logic Pogledati poruku
    potpuno nepotreban ton.

    ja ne trazim nikakvog mesiju koji ce da me "nagradi", niti me zanima vasa poslovna politika. samo se intresujem zasto ne postujete nesto sto ste sami napisali. niko vas ne pritiska, mozete da se opustite...

    ako se i desilo da nisam ja bio dovoljno azuran, ne verujem da su to i drugi ljudi koji su primetili ovo naglo skracenje. i dalje, niko ne ugrozava vasa prava...

    Ja zaista ne znam u cemu je problem i sta Skibus nije postovao...Izbacili su FIRST MINUT ponudu za Tignes koja znam da je vazila dugo. Ja sam recimo uplatio mozda 10,15 dana, ne znam tacno, posle objavljivanja ponude i znam da je jos dosta vremena vazila ta ponuda i normalno je kada pise FIRST MINUT da treba sto pre uplatiti aranzman. Pozvao sam Skibus, rekli mi jos koliko mesta je otprilike ostalo i to je to. Sasvim normalno i korektno.
    Niko nije kriv sto su verovatno kapaciteti za first minut ponudu brzo popunjeni, po meni to je i ocekivano za ovaj ski centar

    Ne treba kriviti njih zato sto je mozda neko izrevoltiran posto nije uplatio aranzman na vreme ili nije video ponudu na vreme.

  9. #29
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    ... aj dosta


    Ovde valjda treba da se pise o Tignesu kao ski centru...

  10. #30
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Milos011 Pogledati poruku
    Ovde valjda treba da se pise o Tignesu kao ski centru...
    Sad bi ovde lepo došla, nekoj magaradi omiljena doskočica-zajebalka... al nema smisla... ovo je ipak ozbiljna tema

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •