Strana 13 od 45 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 442

Tema: Tignes

  1. #121
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    pa ipak koje je mesto favorit(cene,snabdevanje,apartmanii ski infra struktura).

  2. #122
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od axxe Pogledati poruku
    pa ipak koje je mesto favorit(cene,snabdevanje,apartmanii ski infra struktura).
    Val claret
    imas sherpa market sa pristojnim cenama(npr.peceno pile 10 eur),razne prodavnice i sve je prelepo.
    Sto se prelaska ka val d'iser-u tice ja ispred hotela stanem na skije, spustim se do prvog sedoguza (fresse) koji me izvuce na vrh brda odakle se spustim direktno na sedoguz(marmottes)koji me vozi do staze Face ili koje god zelim vec staze u Val d' iser-u.
    Isto tako samo se spustim do voza ili sedoguza za glecer, ili pak do sedoguza koji me vodi do staza Sache i A.Perce i ....
    Inace sve je toliko dobro povezano da mozes ceo EK u jednom danu da obidjes.(ako krenes cim pocne da rade zice i ne izlezavas se na stazi)
    U le lac-u jedino vredno pomena pored bazena koji me nije ni interesovao( cuo sam da su bile guzve , a i bio sam previse umoran) je ako ti treba adaptacija pancerica boot fiter Nevada.

    Pozdrav

  3. #123
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Realno, u pitanju su nijanse koje su totalno (skijaški) nebitne, ta dva mesta su toliko blizu jedno drugom da ne postoji razlika. Iz te blizine i dolazi činjenica da je svejedno gde si što se tiče veze, zato što sa jednom žicom možeš da pređeš iz jednog u drugo mesto. Jedino može postojati razlika ako imaš*neki specifični parametar, npr. da ideš sa malom decom, ili totalnim početnikom, ako je to u pitanju preporučio bih ti Le Lac, pošto ima par blagih tanjira (u samom mestu) za učenje gde se koliko se sećam ni ne plaća ski pass.

    Ako nemaš takve parametre, onda se skoncentriši na sam smeštaj, a ne mesto .

  4. #124
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Sto se skijanja tice blagu, ali stvarno blagu prednost bi dao Claretu. Lac mozda nudi malo bolji neskijaski ugodjaj zbog jezera i bazena

  5. #125
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Realno, u pitanju su nijanse koje su totalno (skijaški) nebitne, ta dva mesta su toliko blizu jedno drugom da ne postoji razlika. Iz te blizine i dolazi činjenica da je svejedno gde si što se tiče veze, zato što sa jednom žicom možeš da pređeš iz jednog u drugo mesto. Jedino može postojati razlika ako imaš*neki specifični parametar, npr. da ideš sa malom decom, ili totalnim početnikom, ako je to u pitanju preporučio bih ti Le Lac, pošto ima par blagih tanjira (u samom mestu) za učenje gde se koliko se sećam ni ne plaća ski pass.

    Ako nemaš takve parametre, onda se skoncentriši na sam smeštaj, a ne mesto .
    takav besplatan tanjir ima i u val claret-u. Samo predjem ulicu od hotela. Idealno za pocetnike.

  6. #126
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    hvala na savetu,posto mi iz jedne agencije favorizuju val claret,vidim da je po karti app.naselje jedno pored drugog. a uz to nisam siguran da cu ici bas sa tom agencijom,tek pocinju sa aranzmanima.

  7. #127
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivan Bgd Pogledati poruku
    takav besplatan tanjir ima i u val claret-u. Samo predjem ulicu od hotela. Idealno za pocetnike.
    Koja ti je ovo daska u potpisu? Aj mi reci da je apache recon?

  8. #128
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Koja ti je ovo daska u potpisu? Aj mi reci da je apache recon?
    Apache Crossfire

    uzeo sam ih kao alternativu Salomonu crossmax W12 ( koje Fitex tada nije mogao da mi nabavi a trazio sam ih od leta i zavlacili me do decembra)

  9. #129
    Junior Member
    Datum registracije
    06.10.2011
    Godina
    39
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Prijatelji, recite vi meni dal je bolje da iznajmim board ovde ili u Tinju? Gde je jeftinije. Ovde sam nasao za 3000 dinara 7 dana

  10. #130
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ovde je jeftinije, ali je tamo bolji izbor.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •