Ponuda SkiBusa za Tignes iznosi 299 eura, a ne 319. Posteljinu i čišćenje naravno da ne uključujemo i ne računmo u cenu, jer je to opciona kategorija. Ko želi da nosi sopstvenu posteljinu (samo presvlake su u pitanju) ne mora da plati rentiranje iste.
Što se tiče čišćenja apartmana, ukoliko se gosti dobro organizuju moguće je da završe tu operaciju za 20 minuta. Zaista se na prste mogu nabrojati naši "lenji" članovi koji su prošle sezone bili radi izdvojiti 50ak eura za taj posao. Važno je napomenuti i da prošle godine nismo imali ni jedan jedini sliučaj da je neki od apartmana nakom pregledanja od strane kontrolora bio okarakterisan kao loše očišćen i sređen..

Na naznačenu cenu jedino je potrebno platiti boravišnu taksu od 7 eura, koja je više nego duplo jeftinija nego na Kopaoniku.

Sasvim je logično što grupe imaju jeftinije tarife nego pojedinci. Mi kao udruženje ljubitelja skijanja imamo zaista veliki broj članova koji sa nama skijaju u ski centrima Francuske. Zar bi bilo pošteno da neki individualac ima iste ili bolje uslove, ako mi svake godine dolazimo u velikom broju. Francuzi, iako uvrnuti na svoj način, imaju zaista normalnu i racionalnu poslovnu politiku. Sve dok Italijanima i Austrijancima individualne cene budu na nivou grupnih (mali popusti na skipas za grupe), mi sigurno nećemo skijati kod njih.. Osim u promo periodima kada mogu da se nađu skijališta gde je besplatan skipas. Pa upravo naš Kopaonik i Skijališta Srbije, funkcionišu na taj način. I šta je tu dobro i noramlno?! Na 50 ljudi daju 1 skipas!! Taman za vozača autobusa, pod uslovom da je bus pun i da svi koji idu i skijaju. Pa ko će da im sakuplja tolike pare a da nema makar jedan besplatan skipas za vodiča..

SkiBus će se uvek truditi da ima najniže moguće cene skijanja za svoje mnogobrojne članstvo. Iz tog razloga trenutno i izbegavamo organizaciju aranžmana u Austriji, iako imamo mnoge zahteve za tim. Smatramo da je mnogo racionalnije otići na dva skijanja u Francusku, nego na jedno u Austriji.. Što ne znači da se situacija neće i promeniti.
Samo još da nam skinu te vize od 1. januara, kako komšija reče, i osvojismo Francusku...