Strana 1 od 45 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 442

Tema: Tignes

  1. #1
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano Tignes

    Nekoliko auto-moto pitanja vezanih za Tignes:
    • cini se da je najkraci prohodan put iz bl Milano-Aosta-Chamonix-Megeve-Albertville-Tignes. Juce sam prosao dijelom ovog puta, ali ne i dionicom Chamonix-Megeve-Albertville. Na mapi ne djeluje da bi trebalo da bude problema sa prohodnoscu, ali ima li ko iskustava? Da li ipak ici na Frejus?
    • kako je za parking? Koliko sam ukopcao, u Les Boisses sigurno postoji besplatan parking, ali sam nasao na oprecne informacije za Val Claret. Negdje se spominje da postoji besplatan otvoreni parking u Val Claret Grande Motte, a negdje da je besplatan samo onaj u Les Boisses.

  2. #2
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    besplatan je samo onaj dole u le Boas. odatle imaš prevoz mini busevima do Val Klarea (besplatan).

  3. #3
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Smile

    Citirati Originalno postavljeno od oggy Pogledati poruku
    Nekoliko auto-moto pitanja vezanih za Tignes:
    • cini se da je najkraci prohodan put iz bl Milano-Aosta-Chamonix-Megeve-Albertville-Tignes. Juce sam prosao dijelom ovog puta, ali ne i dionicom Chamonix-Megeve-Albertville. Na mapi ne djeluje da bi trebalo da bude problema sa prohodnoscu, ali ima li ko iskustava? Da li ipak ici na Frejus?
    • kako je za parking? Koliko sam ukopcao, u Les Boisses sigurno postoji besplatan parking, ali sam nasao na oprecne informacije za Val Claret. Negdje se spominje da postoji besplatan otvoreni parking u Val Claret Grande Motte, a negdje da je besplatan samo onaj u Les Boisses.
    Dobićeš potpune informacije samo uz uslov da daš detaljan ski and snow report iz LM od prošle sedmice, SMS-ovi nisu bili dovoljni.

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    08.10.2008
    Godina
    37
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Kakva je situacija u Tignes-u janura meseca ? Vidim da se Tignes uglavnom organizuje marta, aprila pa ajd' da pitam vredi li ici tamo januara?

  5. #5
    Senior Member SkiBus avatar
    Datum registracije
    23.01.2007
    Poruke
    103

    Podrazumevano SkiBus u Tignesu 2009/2010

    Naredne ski sezone 09/10, SkiBus organizuje dva sedmodnevna skijanja u jednom od najlepših svetskih ski centara - Espace Killy (Tignes i Val D'isere).

    Termini su:
    16.-23.januar 2010. - Tignes i Val D'isere (Espace Killy) - Preko 300 km ski staza. Paket prevoz + smeštaj + skipas - 299 eura. Detaljnije..

    Prvomajsko sedmodsnrvno skijanje u Tignesu - Iskoristite prvomajske praznike skijajuću u jednom od najlepših svetskih ski centara. Cena uskoro..Detaljnije...

    Detaljnije informacije na sajtu udruženja...


  6. #6
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od shoo_ Pogledati poruku
    Kakva je situacija u Tignes-u janura meseca ? Vidim da se Tignes uglavnom organizuje marta, aprila pa ajd' da pitam vredi li ici tamo januara?
    Pošto je najbolji ski centar u Fra (mislim na celokupni Espace Killy), tamo vredi ići čitave godine (La grande Motte glečer se otvara ponovo onog tamo vikenda).

  7. #7
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    @shoo_:
    Sto se januara tice, evo ti mog opisa i malog sa ovogodisnjeg skijanja u Tignesu u tom terminu.

  8. #8
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Dobar ti film direktoru

  9. #9
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Ma sto bi reko nas co'ek... fantastisch...

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    19.05.2009
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Odlican ti je filmic.Hvala ti sto si ga podelio sa nama.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 10 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 10)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •