Strana 12 od 37 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 368

Tema: Stara Planina - Stanje na stazama

  1. #111
    zelja
    Guest

    Podrazumevano

    Cetvorosed i dalje ne radi.Trebalo bi da stignu Austrijanci da ga poprave

  2. #112
    Member
    Datum registracije
    04.12.2008
    Skije / Bord
    Fischer RC4
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    Mala je sansa da cetvorosed na Konjarniku bude popravljen za vikend. Za sada razni majstori ne uspevaju da otkriju u cemu je kvar. Zato moj savet svima da ne razmisljaju o skijanju ovog vikenda na B. zubu, osim ako nisu zadovoljni samo gornjom stazom na kojoj je sidro. Steta, jer staze su odlicno utabane, a snega van staze ima oko 130 cm.
    ---------------------
    http://www.suvaplanina.com/poezija.htm
    http://www.info747.com/Hazelnuts.htm
    -----------------

  3. #113
    zelja
    Guest

    Podrazumevano

    Cetvorosed i dalje ne radi,a najverovatnije da nece ni da proradi do kraja ove sezone.Riknuo elektromotor.Radi sidro i decja staza.A skijanje i vreme danas jos bolje nego 15 03 2009(ko je tad bio zna kako je bilo).Nas tridesetak na stazi a staza nikad bolja
    Priložene slike Priložene slike

  4. #114
    zelja
    Guest

    Podrazumevano 26 03 2009

    Evo jos slika od danas
    Priložene slike Priložene slike

  5. #115
    Junior Member
    Datum registracije
    13.12.2007
    Godina
    54
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Znao sam......radi kad nema snega.....ne radi kad ima snega.....
    Ja bi ipak napravio jedno 43 bebi liftova na konjarnik , to bre prostije - pukne sajla-stavis drugu, crkne motor- nema veze 30-40m ides peske pa opet se zakacis na bebi lift.......i tako sve do bebi parka . A ovo bre mnogo komplikovano za nas, neki kompijuteri --plc i sta ti ja znam . A i ti Austrijanci , jer su Kurdi ili Turci . Jer ih video neko? Jer su crnomanjasti? Ma da su zivi i zdravi , neka samo poprave lift!

  6. #116
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Ne radi vise od 50% skijalista a cena ski pasa naravno ista.

    ALOOOOO SRBIIIII




    Pozdrav
    Edi

  7. #117
    Junior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    56
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Ja planiram da sledeći, prvi u aprilu odem na Staru Pl. Da li stvarno nema skijanja to jest ne rade žice i velika je šansa da neće ni proraditi.

    Hvala za svaku informaciju

    Kakvo je to skijanje na tom delu što radi, išao bih samo za vikend pa možda ....?

  8. #118
    zelja
    Guest

    Podrazumevano

    Danas na Zubu przenje(5-6 stepena u plusu),snega na stazi dovoljno-staza malo omeksala ali nije progledala.
    Priložene slike Priložene slike

  9. #119
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano Pripreme za novu sezonu 2010. počele na vreme

    Evo dela teksta postavljenog na sajtu koji je poslao ski prijatelj Mic'a Zlani iz Knjazevca. Poslao nam je dobre vesti o pripremama Stare Planine za sledecu sezonu. Sve je ilustrovao i sa fotografijama, od kojih je nekoliko pstavljena na strani sajta a sve se nalaze na Galeriji sajta.
    . . .
    06. Jul 2009. Knjaževac, Ove godine se na vreme (!?) počelo sa godišnjim održavanjem staza, tj. sa čišćenjem i popravkom anti-erozivnih kanala i pregrada. Užurbano se radi staza „Konjarnik 2“ koja od početka izgradnje centra još uvek nije bila u upotrebi. Dosta se radi i na popravci i polaganju bio-razgradive mreže, kao i zasejavanju trave na pojedinim delovima staze gde nije dovoljno nikla. Iskreno se nadam da ćemo od predstojeće sezone moći da kažemo da su stene i sitno kamenje (koje nas više puta u toku godine tera u ski-servise) prošlost...
    Svakako najznačajnija aktivnost je rad na sistemu za veštačko osnežavanje koji se odvija u više pravaca...

    Detaljnije...


  10. #120
    Member
    Datum registracije
    23.05.2007
    Lokacija
    Zajecar
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Poruke
    33

    Post

    Dali neko zna dalije popravljen motor na cetvorosedu?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •