Strana 9 od 37 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 368

Tema: Stara Planina - Stanje na stazama

  1. #81
    Old Member pedja5 avatar
    Datum registracije
    30.03.2004
    Lokacija
    Nis
    Godina
    51
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    I jos malo slika.

    Opsti zakljucak je da je u nedelju bilo ubedljivo najvise automobila na parkingu ispred cetvoroseda od kad je poceo da radi. Ovo je ipak ohrabrujuce jer znaci da ima ko da skija samo treba malo poboljsati uslove. Neophodan je recimo sistem za vestacki sneg.
    Priložene slike Priložene slike
    Skijanje je zarazno!

  2. #82
    Super Member underbass avatar
    Datum registracije
    31.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head Xenon XI 10.0
    Poruke
    214

    Podrazumevano

    Dzaba vam i jeftin ski pas kada vam staze nisu sredjene!!!
    Ja mislim da je Vaske iz planinarskog doma jedini covek koji radi nesto na Staroj lanini, ovi ostali se samo hvale i ostavljaju reklamne postove po raznim forumima!!!
    Daj sredite taj Konjarnik za vikend, hocemo da skijamo sa uzivanjem,a ne kao prosle godine da unistimo opremu. Zao mi je da dam 1000 dinara za servis skija, a onda da ih unistim za jedno popodne!

    Uozbiljite se vec jednom!!!

  3. #83
    Member
    Datum registracije
    04.12.2008
    Skije / Bord
    Fischer RC4
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od underbass Pogledati poruku
    Dzaba vam i jeftin ski pas kada vam staze nisu sredjene!!!
    Ja mislim da je Vaske iz planinarskog doma jedini covek koji radi nesto na Staroj lanini, ovi ostali se samo hvale i ostavljaju reklamne postove po raznim forumima!!!
    Daj sredite taj Konjarnik za vikend, hocemo da skijamo sa uzivanjem,a ne kao prosle godine da unistimo opremu. Zao mi je da dam 1000 dinara za servis skija, a onda da ih unistim za jedno popodne!

    Uozbiljite se vec jednom!!!
    Kome se obracas? Ovi iz Skijalista ne prate forum. Ispada da se obracas nama koji smo cesto na forumu, a mi nemamo veze sa sredjivanjem staza. Ipak, ako ti je za utehu, staze nisu nikada bile bolje nego zadnjih par dana. A snega ima stvarno puno.

  4. #84
    Super Member underbass avatar
    Datum registracije
    31.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head Xenon XI 10.0
    Poruke
    214

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sasha Pogledati poruku
    Kome se obracas? Ovi iz Skijalista ne prate forum. Ispada da se obracas nama koji smo cesto na forumu, a mi nemamo veze sa sredjivanjem staza. Ipak, ako ti je za utehu, staze nisu nikada bile bolje nego zadnjih par dana. A snega ima stvarno puno.
    Naravno da se ne obracam ljudima sa foruma, a i mislim da bi to bilo glupo!!!
    Cujem da se zale ljudi da slabo tabaju konjarnik pa reko ajde da izgrdim malo ove iz SS, mada i ja mislim da oni u zivotu nisu posetili ne ovaj forum nego sajt uopste!
    Kad ostavis takav komentar na njihovom sajtu nikad ga ne objave, vec objavljuju samo one gde ih hvale (stari komunisticki sistem)!

    Izvinjavam se posetiocima foruma, nisam mislio na vas!

  5. #85
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Ako meni ne odgovara kako mogu da "srede" staze na Kopu, mislim da je besmisleno ochekivati bilo shta ozbiljno od ove planine. Nazalost.



    'bem ti Srbiju...
    Izmenio/la Truch2; 19.02.2009 u 22:14. Razlog: P
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  6. #86
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Exclamation Jak vetar i snezni nanosi

    Na babinom zubu visina sneznog prekrivac a iznosi od 60 do 150 cm na pojedinim mestima (neutabanog).
    Dok na skijaskim stazama od 50 do 90 cm.
    vetar duva brzinom 16 m/s

    na pocetku staze na konjarniku 80 cm neugazenog snega
    dok je ugazen sneg od 48 do 98 cm na pojediim delovima staze.
    Oba ratraka rade maltene 24 casa dnevno
    zbog automastski programiranih zicara i vetrom koji duva 16 m/s juce nije
    radila zicara, put je bio prohodan za terenska vozila dok za obicna vozila bez zimske opreme
    nije bio moguc pristup staroj planini ekipe danonocno rade na odrzavanju putnog pravca
    ka \babinom zubu

    vise informacija na www.vg4.info/1
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

  7. #87
    Member
    Datum registracije
    04.12.2008
    Skije / Bord
    Fischer RC4
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    U cetvrtak 19. februara merili smo dubinu snega pobodenom skijom. Bilo je nesto malo vise od 1 metar neutabanog snega izmedju jelki. Posle toga je padao sneg celo popodne i noc. Evo slike.
    ------------
    http://www.suvaplanina.com/babin_zub_ski_staze.htm
    -----------
    Priložene slike Priložene slike

  8. #88
    Junior Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Put prohodan! Posle Balte Berilovac jedna jako losa deonica koja je i neasvaltirana. Najbolje krenuti terencem. Konjarnik nije bas najbolje pripremljen, ali snega ima stvarno dosta. Bez vetra, sa maglom u gornjoj polovini staze. Da su stazu bolje pripremili bilo bi odlicno skijanje.

  9. #89
    Member
    Datum registracije
    04.12.2008
    Skije / Bord
    Fischer RC4
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    Jeste. Deonica od Balta Berilovac pa do mosta na kome se skrece desno nije dobra. Izgleda da je pripremana za asfaltiranje, prosirena je, ali nije asfaltirana, pa su tu sada velike rupe. Ipak, posto smo ja i moje drustvo isli u cetvrtak po onom snegu bez problema, idem i danas.

    Pretpostavljam da ce danas biti bolje utabana staze jer sinoc i ovog jutra su bili dobru vremenski uslovi za to.
    ---------------
    http://info747.com/
    --------------

  10. #90
    Junior Member
    Datum registracije
    13.12.2007
    Godina
    54
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    U nedelju 22.02. bilo je najbolje skijanje do sad. Snega metar i vise sasvim dovoljno i za voznju van staze. Doduse sneg je bio malo "tezi" tako da je bilo poprilicno tesko voziti po dubokom. Kada je smanjena vidljivost(gotovo celo prepodne vejao je sneg)znatno je otezano i pravim majstorima voziti van staze. Nisam nista rizikovao , vozio sam se po stazi jer je i sam Konjarnik za samo 2 sata postao "divlja staza" .Bilo je lepo gledati sa cetvoroseda borderase kako pokusavaku da pronadju po neki panj na stazi desno od Konjarnika. Inace bilo je predivno skijati se posle 14 h na Suncanoj dolini jer je zapravo to i bila u poredjenju sa Konjarnikom kji je bio sav u magli i mraku. Vidimo se za vikend.............

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •