Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 33 od 33

Tema: !!!licitacija!!!!

  1. #31
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mile Pogledati poruku
    obavestenje:skije su prodate.
    moze tema pod kljuc!
    p.s. ovaj junak sto poklanja stapove moze slobodno da ih posalje mom kupcu kad je vec tako velikodusan,mada ja znam da su to obicne jajare koje samo prde u prazno.ovaj sto se sanka na ovoj skijici bi mogao da napravi za sebe jednu takvu,posto se vidi da je covek sa sela,pa da moze sa svog brda da se spusta u obliznju varosicu u diskac,meni to ne treba,zivim na ravnom delu nejveceg grada u regionu.hvala urednicima foruma sto su bili korektni.pozdrav.
    Jel se ti to ljutiš mile?

  2. #32
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Mnogi će se razonoditi kad vide te skije na stazi. Ipak je to najnoviji model za početnike iz sezone 1988/89.

    I joooj brateee, retroooo do bola, back to the eighties, RESPECT.

    Pa Stevo ovih skija ces naci u redu na gondolama po belosvetskim skijalistima, pogotovo na kraju sezone kad se organizuju feshte i machkare, skija freestyle omladina na njima sve u 16, ono pokusavaju da preskijaju bazen pun vode i slicne fore (svi obuceni ko klovnovi ili u fluorescentnim kombinezonima ili zategnutim lastex ski-pantolonoma), ali mogu ti reci ima i vremesne publike,godista 50+ koja ih jos ozbiljno vozi, a gledam znaju ljudi skijat.
    Ja cu vako nesto nabavit garant da vidimo kako ide freeride na 50mm shirine i 210cm duzine, e ko to zna da skija moze odma da zamjeni Glenn Plake-a u Green Team.
    http://teamgreen.elanskis.com/pc.asp
    Izmenio/la Sapa; 26.12.2008 u 11:51.

  3. #33
    Junior Member stalker avatar
    Datum registracije
    22.02.2006
    Lokacija
    Jagodina
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    jebiga.. nisam pratio na vreme.. prodase se ispred nosa... a taman sam teo da ih pazarim .. otvaram etno-tehno ski-bife pa sam teo da ih metnem na zid..

    nego.. ima istina u jednom selu nedaleko od jagodine.. lik je ogradio plac starim modelima skija... jebiga nisam slikao - al prvom prlikom saljem fotos... i to ga je ogradio samo tako... sigurno je stucao 20 kubika ciste elanovine.. bez cvorova!
    Puska, sekira, cokula i mac da posecem sav taj korov i da krenem u neke planine gde nema nove godine...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •