Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 20 od 20

Tema: Stara planina za pocetnike???

  1. #11
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.445

    Podrazumevano

    evo sta kazu na www.suvaplanina.com:
    "Za slabe skijase bi trebalo da radi jedna mala i kratka staza, takozvana Markova livada, koja ima obicnu sajlu na dva kotura za izvlacenje. Ova staza se nalazi pored prelaza iz staze Suncana dolina u stazu Konjarnik. Medjutim, ako ta staza ne radi i ako niste dobar skijas imate samo jednu mogucnost, a to je da koristite stazu 4 u njenom donjem delu, gde je manja strmina. To mozete uciniti jer se tu koristi sidro kojim ne morate ici do vrha staze, vec se otkacite od njega pre nego sto staza postane strma. Iako protiv ski pravila, ako ste slab skijas ovo je mnogo bezbednija varijanta nego da se spustate od vrha. "
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  2. #12
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.12.2005
    Lokacija
    Jagodina
    Godina
    45
    Poruke
    195

    Podrazumevano

    Da li ima neko preporuku za ski školu na Staroj planini? Išao bih porodično i sin od osam godina treba da proskija. Ukoliko je neko imao iskustvo od prethodnih godina, kako su organizovane grupe, koliko vremena su deca na obuci i da li treba da se kupuje ski pass za dete i ako treba, da li se kupuje za 6-7 dana ili za neki kraći period?

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    27.12.2010
    Lokacija
    Lazarevac
    Godina
    38
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Znam da u hotelu STARA PLANINA ako se uplati arnžman od 7 dana, dete dobija besplatnu školu plivanja i besplatnu školu skijanja svaki dan i opremu. Tako su mi rekli na informacijama, ali uslov je minimum 7 dana boravka. Primer i januaru, dvoje odraslih i dete, all inclusive 7 dana oko 130.000 dinara.

  4. #14
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.12.2005
    Lokacija
    Jagodina
    Godina
    45
    Poruke
    195

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od adriano Pogledati poruku
    Znam da u hotelu STARA PLANINA ako se uplati arnžman od 7 dana, dete dobija besplatnu školu plivanja i besplatnu školu skijanja svaki dan i opremu. Tako su mi rekli na informacijama, ali uslov je minimum 7 dana boravka. Primer i januaru, dvoje odraslih i dete, all inclusive 7 dana oko 130.000 dinara.

    Smeštaj bih tražio u podnožju, od Balta Berlilovca do Crnog Vrha. Pošteno, toliki novac nema smisla da se da za skijanje na SP.

  5. #15
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Mozda malo kasnim... imam ja preporuku za skolu izuzetno korektan instruktor zaista, ali nisam siguran da je po pravilima foruma da je reklamiram... Ako zelis mogu i poslati kontakt na licnu poruku. A Max je definitivno u pravu

  6. #16
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.12.2005
    Lokacija
    Jagodina
    Godina
    45
    Poruke
    195

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    Mozda malo kasnim... imam ja preporuku za skolu izuzetno korektan instruktor zaista, ali nisam siguran da je po pravilima foruma da je reklamiram... Ako zelis mogu i poslati kontakt na licnu poruku. A Max je definitivno u pravu

    Pošalji mi kontakt u privatnoj poruci. Hvala

  7. #17
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Hej Max, poslao sam i poruku ali ne znam da li je stigla... nesto sam se posvadjao sa kompijuterom. Ako nije sigla pozovi me na 064 1296983

  8. #18
    Junior Member
    Datum registracije
    26.10.2019
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Da li se nekad desilo da za Novu Godinu nema snega na Staroj planini?

  9. #19
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Pa verovatno jeste... mada ne u skorije vreme. Generalno u to vreme je dovoljan minus da prorade opovi... Mada nemoj se nadati nekom opasnom skijanju, tada pustaju samo one tri livade oko gondole.

  10. #20
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.12.2005
    Lokacija
    Jagodina
    Godina
    45
    Poruke
    195

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    Hej Max, poslao sam i poruku ali ne znam da li je stigla... nesto sam se posvadjao sa kompijuterom. Ako nije sigla pozovi me na 064 1296983

    Puno hvala na preporuci

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •