Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 29 od 29

Tema: Prodajem mnooogo dobre skije

  1. #21
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od trendo Pogledati poruku
    @Stekan
    Juce najzad montirao vezove i iako su marker odlicno su "pasovale", a vec danas bio "najzad" na Saru (nije Sara nego Sar Planina) i stvarno sam prezadovoljan. Posebno sto je sinoc palo jos oko 10cm freska snega, a staze nisu bile douredzivane, i to nije uopste smetalo, sto vise skija se ponasala ko da je "kuci". Sada ti se iskreno zahvanljujem na iskrenoj preporuci kada sam je kupovao
    Trendo, drago mi je da si zadovoljan skijom

  2. #22
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od trendo Pogledati poruku
    Ne znam dali je neko uzeo ove skije, ali moram da kazem da sam sad vec sa sigurnoscu "ponosan vlasnik" jedne takve iste ali 6cm krace skije. Ako ih je neko uzeo da zna sa sigurnoscu da nije pogresio, a ako jos nisu uzeti da zna neko ko se dvoumio da je pogresio.
    @Stekan
    Juce najzad montirao vezove i iako su marker odlicno su "pasovale", a vec danas bio "najzad" na Saru (nije Sara nego Sar Planina) i stvarno sam prezadovoljan. Posebno sto je sinoc palo jos oko 10cm freska snega, a staze nisu bile douredzivane, i to nije uopste smetalo, sto vise skija se ponasala ko da je "kuci". Sada ti se iskreno zahvanljujem na iskrenoj preporuci kada sam je kupovao
    Da da da TRENDA, sad mi je jasno

  3. #23
    Junior Member
    Datum registracije
    26.12.2008
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Ave Stekane,

    ja sam malo nov na forumu, kupujem ovih dana neku bolju skiju, razmišljam između Elan Speedwawe i Magfire. Videh da ti imaš Flow, pa htedoh da te pitam kakve su, za koju vožnju... Ja bih nešto malo tvrđe sa radijusom oko 16m.

  4. #24
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od saashaa Pogledati poruku
    Ave Stekane,

    ja sam malo nov na forumu, kupujem ovih dana neku bolju skiju, razmišljam između Elan Speedwawe i Magfire. Videh da ti imaš Flow, pa htedoh da te pitam kakve su, za koju vožnju... Ja bih nešto malo tvrđe sa radijusom oko 16m.
    Malo me čudi tvoje pitanje. Pitaš za Flow pored ovog Fischer-a koji je tema oglasa. Flow nisam vozio (nije meni ni namjenjen), ali sam o njemu čitao da je super skija za osrednje i dobre rekreativce. A za Fischer-a sam i čitao, a i sam se uvjerio da je fenomenalna skija za odlične rekreativce.

  5. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    26.12.2008
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Iskreno da ti kažem nemam baš nikakvog iskustva sa Fisherom, uglavnom sam vozio Elanove skije i dosta toga dobrog čuo za Speedwawe i Magfire. razmisliću o tvojoj ponudi...

  6. #26
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    @saashaa
    Ako iskreno oces razmisljati oko Fishera prvo moras odluciti kolu vrstu skija oces jer od Speedwava do Magfire je ogromna razlika. To ti dodze kao Rx serija sa AMC serijom kod Fishera (mnoooogo veci strucnak oko toga ti je doticni Stekan). E sada ako uporedzujes Elan Magfire sa Fisher AMC (ili Maru na slici, ili Fuze u ovogodisnjem izdanju) ja ti iskreno preporucujem ovo sto Stekan nudi

  7. #27
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Obavještavam široke mase zainteresovanih kupaca da sam od 3.1. do 17.1. odsutan zbog važnih (najvažnijih) aktivnosti i neću biti u mogućnosti da odgovaram na brojne zahtjeve u vezi prodaje skija.

    Drug Šengen mi je poslao vize na 3 mjeseca i od srca mu zahvaljujem. Neka u sreći i veselju popije onih 140 ojra koje sam mu dao za vize.

  8. #28
    Ski Magare Top avatar
    Datum registracije
    18.11.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    46
    Poruke
    253

    Podrazumevano

    Stevo, jel RX 8 na prodaju

  9. #29
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Top Pogledati poruku
    Stevo, jel RX 8 na prodaju
    Ti bar znaš da skije ne vozim više od 10 dana (iz vjerskih razloga). Čim se vratim iz Austrije, pričaćemo o cijeni. Čuvaću ih kao da su tvoje.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •