Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 26 od 26

Tema: ANDERMATT 2009 - samo za ski dusmane!

  1. #21
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe Pogledati poruku
    Jesi ga Oggy sročio, pravo profesorski... meni koji volim rebarca, bale na usta krenule...
    Čitajući ovu jurnjavu ko će pre na netaknutu padinu, pade mi na um onaj "vic" da nema lepšeg osećaja nego kad ostaviš trag u dubokom pre prijatelja... mogu misliti kako li su na vas u trećoj gondoli gledali oni iz prve
    tu sam u citavoj ovoj prici, koja je autenticna, zamjerio prof oggyiju samo jedno; sto se prvih pola sata-sat bakco oko medju stancie gondole, jer otici gore u prvom satu prvoj ili trecoj gondoli nije bitno (ima hektara obradivog ko u vojvodini), to je takav osjecaj za feeling, da se neda opisati, te oci narkomanske gladne (face)shota pravo u venu...i naravno merak je na pocetku izabrat naj kraci put do medjustanice, a da nema brazda...
    nema veze, drugi put, i ne zakeram shvacam covjeka skrozz, a i ti spoemnuti drugovi, jes ih mozda merak ostavit iza sebe i bacit im snjeg u oci, ali covjeku nekako lakse kad je sa nekim, drugi je osjecaj voziti solo, pogotovo kad dolazis u ovakve epske snjezne okolonsti.

    I u vezi jurnjave,ko ce prije na netaknutu padinu, Andermat je totalno stres-brdo, kad nema pudera tamo se ne isplati ni dolazit, kad je u najavi i kad padne, narkomani iz citave evrope tamo idu, uzas, cak i prevelik stres (kojeg se definitivno oslobadja cim se sjuri u cjelac). dao bi sad pare da se se ovaj dan ponovi do kraja sezone, pa da otfuram tamo bilo kojim prevoznim sretsvotm, ali moram da priznam da je bolje ganjat male porodicne centre sa offpist mogucnostima, tamo se rahat iskijas van staze, i pridruziti se tu i tamo dje po neki fanatik, skijas cjelac po citav dan, nekad i dva...Andermatt je teska droga;
    sto bi Bora Corba reko: ''Velika je to planina...puna plantaza kokaina''
    http://www.youtube.com/watch?v=N8j6EN4jSbQ

  2. #22
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    zamjerio prof oggyiju samo jedno; sto se prvih pola sata-sat bakco oko medju stancie gondole, jer otici gore u prvom satu prvoj ili trecoj gondoli nije bitno (ima hektara obradivog ko u vojvodini), to je takav osjecaj za feeling, da se neda opisati
    Prati radnju fabule, druze Sapo Stoji, trebao sam odmah gore, ali je na kraju ispalo svejedno, jer se gornji dio gondole tek otvorio kad sam ja otisao na nju (do 11 je bila zatvorena iz kojeg god razloga). Zato je i bio takav krkljanac, da sam morao trecu gondolu cekati (poslije je bilo malo bolje, ali sam obicno i dalje morao propustiti jednu gondolu).

  3. #23
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oggy Pogledati poruku
    Prati radnju fabule, druze Sapo Stoji, trebao sam odmah gore, ali je na kraju ispalo svejedno, jer se gornji dio gondole tek otvorio kad sam ja otisao na nju (do 11 je bila zatvorena iz kojeg god razloga). Zato je i bio takav krkljanac, da sam morao trecu gondolu cekati (poslije je bilo malo bolje, ali sam obicno i dalje morao propustiti jednu gondolu).
    ne zamjeri prof. oggy...ja sam to cit'o ko da citam Erotiku ili Politikin Zabavnik, malo od zadnje stranice, pa opet od prve...
    znas kad ja bijah nekad davno isto su zatvarali najednom oko 11 sati, na pola sata, ali su pocinjali redovno ujutro. e dal je tad zicarima bila pauza za topli obrok (bio je konstano jedan koji je opsluzvio kabinu; zicar plav, a rumen, i blago retardiran, klasicni plod incesta, ne rijetka pojava u pasivnim krajevima, navece ga vidjo mortus pjanog za shankom kako se nabacuje nekim skanidnavkama...bezujspjesno naravno) ili su gore negdje u planini mrchili lavine
    elem oggy, ja jos treperim kad otvorim ovaj thread, jerbo velika je to ljubav bila izmedj mene i te planine, a jos smo se upoznali na ''samo'' 50-60tak cm svjezeg, sta bi tek bilo da sam zateko 1 metar
    nego neka si skino mrak s ociju, i da bog da uskoro opet!

  4. #24
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Eh, kako da ti zamjerim kad si me nagovorio. Inace bio sam danas opet gore, neki drugari me nagovorili hehe. Ovaj put je prava proljetna atmosfera, ne bas zeleno kao prosle godine, ali sasvim dovoljno za Race SC. I bogami valjalo bi da sam ga dao u servis, zahebano vec cim malo poledi, al stas, vec mu izmice druga sezona, nijednom nisam ostrio. Zastranio sam malo i van staze reda radi, ali gadno pravo, ljepljivo, izvozeno, nozice moras dobro stisnuti zajedno inace bude Bambi na ledu

    A sta da ti kazem za tvoju ljubav sto te sa mnom vara, nadam se da ce te se sto prije sjetiti i docekati ko nekad, pa ko zna, mozda padne i neki manage a trois

  5. #25
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Ja pervertita :P

  6. #26
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Sta cu, ucim te strane jezike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •