Rezultati 1 do 10 od 26

Tema: ANDERMATT 2009 - samo za ski dusmane!

Tematski pogled

  1. #11
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    [QUOTE=Chikoo;31317]
    ...i to sam ja naravno sve "osmatrao"i posmatrao i rekoh to je to.Prvi mini snow.alert. Odo ja PRVI u Subotu da "uzorem brazdu".Ali.......kad ono tamo.......
    Hehe, pratis 'alerte', gotovo je, navuko si se nema tebi vise spasa. Postade ti notorni freerider.

    Gemsstock nije radio sto je naravno veliki hendikep u celoj prici,ali je radila crna staza koja vodi u samo podnozje....Prva 2 spusta milina.Oko 20 cm svezeg praska sasvim dovoljno za prvi spust ove sezone.Posle toga borba za goli zivot.Sneg tezak,razrovan,staza strma,dota prevojnica sve u svemu kad sidjes dole gola voda si.
    Ih, pa nema tu freeride bez Gemsstock-a. Gemstok je razlog da se ide gore, obavezno otidji cim padne prvi ozbiljniji puder; Ce se pomamis od dobrote; ne znas sa koje strane bi prije krenuo od vrha. Ostatak centra nije vrijedan pomena, ta crna staza sto vodi dole u selo je oke, kolko se sjecam ni nju ne rade negdje pri kraju nego ori kroz ono shiblje i preko brijezuljaka, pa se "izujes" isperd potoka' i pravac kafana. Samo crna staza nije dovoljan razlog za posjetu.
    btw. Kolko je tebi od kuce do tamo? konatam ne vise od sat i po.
    Ja cu sigurno doci u martu ili aprilu....naravno cim radar izbaci kakav dobar alert iznad centralne Shvice (mayke) fatam avijon, voz, auto, eto mene.

    Nego panirao sam sad za ovaj vikend familijarno skijanje u Lenzerheidu http://www.lenzerheide.ch/sites/home/index.html ali nesto muvaju sa pausalnim ponudama(izgleda da smo i mi nesto naucili od Swicaraca )tako da sam odustao od toga ali......samo od Lenzerheide....
    Super ti je taj Lenzerheide, lijepo se provedite, nako ko prava familija. I Lanzerheide ima solidne freeride mogucnosti, pa ako Ga bude dovoljno......

    Ja cu inace od 14do21 februara u Verbier sa nekim drustvom, a prije toga...pa valjd ce pasti neka Francuska sad oko Bozica/Nove Godine, ali nije sigurno.

    Nego Super su slike i stvarno jedva cekam opet do Andermatta - mayke
    Izmenio/la Sapa; 03.12.2008 u 21:48.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •