Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 41

Tema: Atomic Race Slc Nove

  1. #21
    Junior Member
    Datum registracije
    31.01.2009
    Godina
    40
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    idem na kop 7 februara, ocu bolju skiju da rentiram, jer sam prosle godine rentirao elan slx i prezadovoljan sam bio, a sada u beosportu u sava centru rentiraju atomic slc skiju za nesto oko 7500din za nedelju dana, a znam da na kopu ima sl11 da se rentira, pa me zanima u cemu je razlika u odnosu na sl11, sl12, nadam se odgovoru, hvala jos jednom

  2. #22
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sten Pogledati poruku
    idem na kop 7 februara, ocu bolju skiju da rentiram, jer sam prosle godine rentirao elan slx i prezadovoljan sam bio, a sada u beosportu u sava centru rentiraju atomic slc skiju za nesto oko 7500din za nedelju dana, a znam da na kopu ima sl11 da se rentira, pa me zanima u cemu je razlika u odnosu na sl11, sl12, nadam se odgovoru, hvala jos jednom

    Odosmo u off topic, al evo da ti odg bar koliko se ja razumijem. Oba modela, i sl12 i sl11 su namijenjena odlicnim skijasima, koji dosta skijaju tokom godine, s tim sto je sl12 dosta agresivniji u odnosu na sl11. Mislim da je to sustina, ako nisam u pravu, neka me neko ispravi. Jos ucim

  3. #23
    Junior Member
    Datum registracije
    31.01.2009
    Godina
    40
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Zanima me gde je slc u odnosu na sl11 i sl12. po vasim odgovorima ispada da je to odlicna skija ali ispod pomenute dve, hvala

  4. #24
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    ova skija je redizajnirani sl9 inace najprodavaniji atomic-ov model(najkomercijalniji)pokupio informacije na stranim sajtovima i forumima..brza je i ima mali radijus u odnosu na visinu. nesto je meksa ali je izuzetna,pogotovo kantne.

  5. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    16.01.2009
    Godina
    50
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Skije se prodaju po Inter Sport lancima u Evropi, a i sire...

    Cena je bila 500 pa su je spustili na 300...

    Na Kopaoniku u moze da se kupi nova za 28000din u 160cm duzini odn. 31000din 170cm. ili da se izrentira za 1200din/danu sto sam ja i ucinio.

    Skiju sam dobio iz celofana....netaknutu!!!

    Moj utisak posle 3 dana:

    - Kantne....neverovatno drze!
    - Trazi da se naviknes da manje gazis ako je staza usrana, kao sto kod nas uvek bude posle 1,5 sat bordova i skola skijanja....
    - Dubok sneg = prezivljavanje
    - Uredjena staza = VRH!!!!
    - Uzasno se lako vozi carving...drzi ko blesava, moze i brzo vijuganje i veleslalomsko, opusteno i lagano....



    Ukratko...mislim da je extra dobra kupovina ali za ovu spustenu cenu....
    Trust me, I know what I am doing...

  6. #26
    Junior Member
    Datum registracije
    16.01.2009
    Godina
    50
    Poruke
    6

    Podrazumevano Nixbruse

    Novac po kome nudi Axxe i nije bas mali....

    Barem je to moje misljenje......
    Trust me, I know what I am doing...

  7. #27
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    Zaboravio si jos jedan detalj,a to je koji si vez imao na tvojoj skiji.Ja sam video da se prodaje sa neox 3.10.Sto se tice cene ona je snizena,ali ne jos dugo.ili cu je zameniti za salomon ili blizzard slalomski 162-164,ili cu je voziti i dalje. Hvala na recenziji ,da sam ja ovo napisao bilo bi da je zbog prodaje istih.

  8. #28
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    nova cena 26.599,00

  9. #29
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    evo 250 eura ,pa ko ce biti srecnik?

  10. #30
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Axxe, kad god vidim da ima novih postova na tvom topicu, pomislim da cu vidjeti 'prodato' il nesto u tom stilu. Ali uglavnom pada cijena. Ajmo ljudi, siguran sam da ima neko, kome ce ova skija odlicno leci..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •