Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: Livigno (+Bormio) vs Passo Tonale (+Madona)

  1. #11
    Member
    Datum registracije
    08.03.2010
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Da li neko moze da mi preporuci dobar i jeftin smestaj i Madonni ili Livignu?

  2. #12
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    I ja se interesujem za Livigno, pogledaj ovde za smeštaj > www.livigno.eu. Možeš naći svašta, a ako ovo nije jeftino ja stvarno ne znam šta je.

    Obrati pažnju i na "skipass free" ponudu!
    U periodu od početka sezone do 24. decembra i od 26. marta do kraja sezone ski pass je besplatan ako zakupiš minimum 4 noćenja. Kada izlistaš smeštaj lepo su označeni oni uz koje dobijaš skipass free.

  3. #13
    Member
    Datum registracije
    05.05.2008
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Sto se tice Passo Tonale www.adamelloski.biz , pa biraj hotele, apartmane....

  4. #14
    Senior Member marsi avatar
    Datum registracije
    27.02.2005
    Lokacija
    ks
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 14 & SLX RD, CoreUpt Slasher & Lunatic, Dynastar omeglass speed
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    sta se podrazumeva pod jeftinim smestajem, tj. koja je neka okvirna cena apartmana za 4 osobe u livignou u decembru?

    gledah na livigno.eu cene i na prvu delovase skroz primamljivo, tipa 60e dnevno apartman za 4 osobe uz besplatan ski pass, ali kad odem na rezervaciju tog apartmana za konkretan period u decembru cena sa 60e skace na 160e dnevno, sto mi uopste ne deluje povoljno...

    jel ja gresim negde ili je 40-50e po osobi dnevno normalna/povoljna cena smestaja u livignou?

  5. #15
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    @marsi

    Ja tražim za kraj marta i koliko sam video nema ništa ispod nekih 25€, ali kada to uključuje i skipass po meni je to izuzetno jeftino. Za nekih 25-30€ u martu može svašta da se nađe ali to je uglavnom privatni smeštaj, ništa ekskluzivno ali čini mi se korektno. Moguće da se cene razliku za decembar.

    Evo na primer za decembar za četiri osobe 1065€ u smeštaju Chalet Claudia.

    A kako si uopšte došao do online bookinga? Iako postoji u vrhu ono shopping basket i reservation ja najdalje stignem do request ili email gde treba da im pošaljem zahtev za određeni smeštaj na koji će mi oni odgovoriti. Nisam našao opciju da odmah online dobijem ponudu. Ali ipak na sajtu jasno piše kada odabereš neki smeštaj koja je cena za određeni period, pa sam računao da je to to i da neće biti neprijatnih iznenađenja.

  6. #16
    Senior Member marsi avatar
    Datum registracije
    27.02.2005
    Lokacija
    ks
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 14 & SLX RD, CoreUpt Slasher & Lunatic, Dynastar omeglass speed
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    sta znam, ja sam kontao da je posle odabira apartmana sledeci korak booking, ali do te stavke nisam stigao jer nisam nasao nista ispod 40e po osobi...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •