Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 12

Tema: Cene na Jahorini

  1. #1
    dragan
    Guest

    Podrazumevano Cene na Jahorini

    :?: Planiram da idem na Jahorinu.Moze li mi neko reći kakve su cene ( od-do) vanpansionske ponude. Na primer kafa,pivo,piće,ručak...Hvala!!

  2. #2
    Junior Member nesco avatar
    Datum registracije
    21.03.2005
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Kao u Beogradu ili manje. Barem je tako bilo prosle godine.
    Uglavnom je sve povoljno i ljudi su jako ljubazni.

  3. #3
    Member djceko avatar
    Datum registracije
    04.01.2005
    Lokacija
    Ljubljana
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC RC
    Godina
    46
    Poruke
    47

    Podrazumevano

    cao!

    Vratio sam se sa Jahorine 29. 1. i cene su mi jos u glavi:

    kafa 1,5-2 KM
    caj 1 KM
    sokovi, kokakola 3 KM
    pivo (domace malo) 3 KM
    domaca zestoka pica 3 KM
    uvozna zestoka pica (viski i sl.) 5-8 KM
    corba 3 KM
    cevapi 5 KM
    za ostalu klopu ne znam, jer sam imao ishranu u hotelu, ali mislim da se cene za jedan pristojan rucak krecu oko 10 KM

    bilijar, stoni tenis (hotel Bistrica) 3 KM/sat

    Pozdrav i lep provod!

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    juce sam se vratio sa jahorine,mislim da su cijene pristupacne,ako hoces da se dobro najedes moras i da platis,tako da preporucujem kolibu u sklopu novog hotela termag,tamo sam rucao svaki dan,i rucak za nas 4 dodje oko 70 KM,sa predjelom(ustipci sa kajmakom,teleca corba...),glavno jelo(uz koje dodju i krompirici), salatom,picem, jedan solidan rucak za 4 osobe,mislim da to nije skupo,sa druge strane moze i jeftinije da se prodje ako se jede negdje kao npr. rostilj ispred studio di sole u poljicama, jedina zamjerka je na ulaznicama u diskoteku u hotelu nebojsa koje su 10KM (ili je to bilo zato sto je gostovala sladja) u svakom slucaju mislim da nevrijedi toliko,provod u lavini nije los ko voli zivu muziku(nisu samo narodnjaci),u svakom slucaju ima za svakog po nesto :wink:

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    10.02.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    slazem se sa Zeljom u vezi sa Kolibom... prosle godine smo bili tamo jednom na rucku i skoro svaki dan u pauzama skijanja na caju ili toploj cokoladi. Usluga je fantasticna! Koliko god hrane da narucis, donesu ti za 15min. Restoran je sjajno sredjen, do najsitnijih detalja, atmosfera je odlicna...

  6. #6
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Toplo preporucujem Ludu kucu.

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    03.11.2005
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    koja je prebacena na kopaonik...
    BAD LUCK...
    a u kolibi konobari nemaju blokcice nego PALM TOP-ove... 8)

  8. #8
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Dobro na istom mestu samo se sad valjda drugacije zove (Luda Kuca), jeftino da ne mozes jeftinjie, a kolicina koju ti spreme je pristojna.

  9. #9
    Member dzonka avatar
    Datum registracije
    08.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    96

    Podrazumevano

    ja ne znam sta je tebi tamo pristojno... mozda je cisto jer nema ko da isprlja... a to valjda govori najbolje o tamosnjoj hrani...
    primer: rostilj meso se sprema na elektricnoj plotni, tako da ni rostilj nije rostilj!

  10. #10
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dzonka
    ja ne znam sta je tebi tamo pristojno... mozda je cisto jer nema ko da isprlja... a to valjda govori najbolje o tamosnjoj hrani...
    primer: rostilj meso se sprema na elektricnoj plotni, tako da ni rostilj nije rostilj!
    Vidis mozda se iskustva razlikuju, ja sam za otprilike ne secam se tacno da li je bilo 9 10 ili 11km, narucio bardiranu piletinu, i covek mi je doneo tri bela mesa uvijena kao sarme, unutra neki sir, i sunka a okolo slaninica, dekorisao sa nekim slilnim pomorandzama, salatama.... + pomfrit, i salata koja je km3 paradajza jedno 3 komada i dosta sira (to sam mu trazio). Jedva sam pojeo te tri sarme, a solidan mi je zalogaj kod lokija smazem 2 maxi pljeskavice(jedna je 250gr) kad oces, a kad sam bas gladan smazem i jednu obicnu preko, tako da kad kazem pristojna kolicina stvarno je pristojna. pozdrav.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •