Strana 4 od 12 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 111

Tema: Saalbach

  1. #31
    Senior Member wetmila avatar
    Datum registracije
    15.09.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fisher
    Godina
    56
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    www.saalbach.at
    mozete da porucite katalog i dobicete ga na kucnu adresu u roku od desetak dana. Moguce je i poslati upit za smestaj preko centralnog bukinga. Poslace vam ubrzo dovoljno ponuda medju kojima cete naci nesto za sebe.
    ps
    trazio sam ove god. upit i skuplji su oko 30% od npr. Bad Kleinkirchheim-a, gde idem sledece zime
    Citirati Originalno postavljeno od ogi86 Pogledati poruku
    cao svima, ovu zimu planiram sa drustvom da odem u saalbach/hinterglemm, pa bih zamolio ako mozete da mi preporucite neki smestaj, i jos jedno pitanje da li je bolje smestiti se u saalbach ili hinterglemm-u???
    hvala unapred!!!!







  2. #32
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano Za Batu Baneta

    Molim te,
    ako imas vremena posalji mi malo opisa samog Saalbacha-gradica. Nasao sam negde informaciju da su vecina apartmana u brdu, tesko za prilaz, a nocu se placa parking.
    Nas tri porodice, odlucili smo ove godine U Saalbach kolima, pa ko voli nek se pridruzi u konvoju Pokret 09.januara oko 05h ujutru

  3. #33
    Member Extreme avatar
    Datum registracije
    03.12.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    59
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Otprilike nam je slican tajming za Saalbach. 9.januar al u 8 ujutru. Sto se tice app. idi na njihov zvanican sajt i trazi katalog(dobices ga za 5 dana) i tu pogledaj app. Nisu svi u brdu a vecina ima i parking. Poziciju i nagib terena pogledaj na gugl eatrh-u, solidno se vidi. Bata Bane izgleda jos uvek ne ostri rubnike, jer sam mu i ja po istom osnovu pisao ali ne odgovara.

  4. #34
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano Tesko se nalazi smestaj u Saalbachu

    U samom Salbachu su cene smestaja astronomske u odnosu na one iz Gasteina, Juznog Tirola Juzne Austrije uopste.
    Pokusavao sam danas da nadjem apartman za 4 osobe da nije negde u sumi, nego bar u sirem centru mesta i nisam uspeo nista ispod 900evra sa taksama i zavrsnim ciscenjem. U sam Salbach dolaze Nemci jer im je blize i zato su cene izgleda "Nemacke"

  5. #35
    Member Extreme avatar
    Datum registracije
    03.12.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    59
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Ja nasao veliki broj app. (3-4 osobe) za 70 - 80 eura u sirem centru, i to sa parkingom (bez zavrsnog ciscenja doduse) sto preko njihove zvanicne ponude na sajtu, sto preko kataloga.

  6. #36
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano Za Gazzu

    Ja sam u Saalbachu nasao prelep apartman za 4 osobe u februaru mesecu za nekih 750 eura, ukljucujuci i besplatno koriscenje bazena u zgradi. Za hranu smo se uglavnom snabdeli u Zell am zeeu, gde na samom ulazu ima ogroman trzni centar i Spar u njemu, ali mogu ti reci da nije nikakva razlika u cenama hrane ni u Saalbachu.
    Sto se tice skijanja, ako si napredniji skijas preporucujem levu stranu brda od Hinterglama i Saalbacha, gde ima nekoliko crnih staza i samo 2-3, crvene, a isto tako ima i jedna plava staza koja je siroka i besprekorno sredjena i duzine sigurno preko 4 km.
    Sto se tice skijanja u samom Saalbachu tu su pretezno crvene staze, a staze za povezivanje su plave, i one su relativno uske i opterecene.
    Hinterglam je isto vrlo dobar, ali ja sam se nekako najlepse naskijao u Leogangu.
    Sto se tice ova tri brda, ona su povezana, tako da nema skidanja skija.
    Zice i gondole su sve nove ili stare najvise dve godine, sedeznice su sve uglavnom sa vizirima, koznim sedistima i sa grejanjem sedista a o gondolama da ne govorim.
    Eto to bi bilo ukratko o Ssslbacu, ako hoces imam ja kuci dosta tih brosura i mapa, pa ti to mogu dostaviti.

  7. #37
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Ja nisam nikad bio u Austriju, ali se nadam da cu nekad otici,
    no ova reportaza o Saalbach mi se ucinila priklada sa dosta info i recima i slikom,
    naravno ako zanemarite da je na makedonski
    http://www.makpetrol.com.mk/Planinar...h-Jan-2011.asp

  8. #38
    Member
    Datum registracije
    15.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    72

    Podrazumevano Saalbach-Hinterglemm mart 2012

    Postovani i dragi forumasi ,

    Zelim da idem u Hinterglem 10-17 mart 2012,nasao sam super apartman u centru sela i jedino koje me dvoumi je :
    1.Kakva je tamo situacija u mart sa obzirom da skijaliste je na poprilicno mala nadmorska visina (do 2000m), t.e dali je moguce da je problem sneg.
    2.Vidim na mapi da u hinterglemu ima vise plavih staza i zato sam i odabrao smestaj ovde jer sa sobom imacu i pocetnike,dali je lokacija ok ?

    Hvala unapred.

  9. #39
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Ja sam bio ove godine u februaru jedan dan tamo (bio smjesten u Kaprunu). Skijaliste izgleda dosta dobro, ali smo mi utrefili sedmicu sa "groznim" vremenom - bar po skijaskim standardima. Sunce je sijalo neprekidno, ali je temperatura isla i do +10. Snijega je jos uvijek bilo dovoljno, ali skijanje i nije bilo bas neko.

    E sad, naravno da moras bas biti baksuz da te takvo vrijeme uhvati u februaru, pa cak i u martu, ali ja bih mozda ipak gledao negdje gdje se moze "pobjeci" na malo vecu visinu, ako zagusti...

  10. #40
    Junior Member
    Datum registracije
    08.11.2011
    Godina
    39
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Ja idem u saalbach za novu godinu i gledajuci trenutno stanje preko web kamera nema ni trunke snega..ne izgleda obecavajuce ali se nadam da ce pasti..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •