Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 111

Tema: Saalbach

  1. #21
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    @sas25bgd: jeste, zapalio se voz i poginulo je 155 ljudi (samo 12 je preživelo) - užas svetskih razmera 2000 godine.

    Taj voz nije nikada sređen, ostao je takav od te 2000te, tako da se on više ne koristi i nema bojazni od njega..

  2. #22
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Slike iz Saalbacha su na galeriji

  3. #23
    Jupiii skijanjeeeeeeeeeee daxxii avatar
    Datum registracije
    10.12.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    52
    Poruke
    36

    Wink

    he ... evo da se i ja oglasim sta da vam kazem super je, snega ima toliko da ga kako kazu u maju sa staza skidaju ratracima da bi krave mogle da pasu dok kod nas i zimi ratraci iz sume vuku na stazu ... sta reci ... alpi za sada imaju snega ...

    ali ako mene pitate Tignes je neprevazidjen ... ja bi tamo opet ... ali autobusom NE NIKAKO ...

    mah mah



  4. #24
    Jupiii skijanjeeeeeeeeeee daxxii avatar
    Datum registracije
    10.12.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    52
    Poruke
    36
    Izmenio/la daxxii; 15.08.2009 u 18:09.

  5. #25
    Senior Member wetmila avatar
    Datum registracije
    15.09.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fisher
    Godina
    56
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    skijao sam avgusta prosle god. na Kaprunu, voza nema, vec manje gondole voze do Alpin centra, a posle vozi velika gondola do vrha. Zatim se malim vozom (kabinom za petnastak osoba) spusta do skijalista, ali nema tunela. Ukupno cetiri voznje od podnozja do ski staze. Nekada je postojao samo pesacki tunel na vrhu kojim se islo do pocetka staze, ali to je sada samo izlozbeni prostor i prolaz za pesake.Bezbedno i lepo.

  6. #26
    Member
    Datum registracije
    22.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan SLrace
    Godina
    37
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    cao svima, ovu zimu planiram sa drustvom da odem u saalbach/hinterglemm, pa bih zamolio ako mozete da mi preporucite neki smestaj, i jos jedno pitanje da li je bolje smestiti se u saalbach ili hinterglemm-u???
    hvala unapred!!!!








  7. #27
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Oprostite na pocetnickom pitanju.

    Nisam do sad nikad bio van regiona na skijanju, a ove godine imam jedinstvenu priliku da imam jako puno vremena na raspolaganju za skijanje, jos ako bude bezviznog rezima....

    Planiram preko manijaka da odem na 3-4 skijanja, ali vidim da su tu u ponudi prevashodno italija i francuska, a i kolko sad imam prilike da vidim, jos nista nema u ponudi za februar.

    Jel ima neko slicne ponude za austriju, ili mozda svajcarsku, ili to spada u neku drugu kategoriju, prevashodno po cenama?


    Jos jedan problem mi pravi sto ne mogu da se uzdam u drustvo, sto mi dosta otezava planiranje van agencija.

  8. #28
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    Sasvim je moguce da ski udruzenja nece imati februarske aranzmane za FR, ITA, AUT a pogotovu za SUI. Tada je vrh sezone i za nase prilike su te kombinacije preskupe. Znaci, koncentrisi se na januar i na mart.
    U februaru ce gotovo sigurno biti nekih varijanti za blize destinacije, tipa Brezovica, Jahorina itd. Tako je bar do sada bilo. A dobro je da nabavis web adrese svih ski udruzenja i da pratis sta se desava.

    Citirati Originalno postavljeno od pailhead Pogledati poruku


    Jos jedan problem mi pravi sto ne mogu da se uzdam u drustvo, sto mi dosta otezava planiranje van agencija.
    To je zivotna prica mnogih od nas.

  9. #29
    Member shaolin_master avatar
    Datum registracije
    11.09.2007
    Godina
    44
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    U februaru mozes da ides malo istocnije tj. u Bugarsku. Izaslo je nekoliko zanimljivih i povoljnih ponuda za apartmane u Bugarskoj. Baci se malo na net i razmisli da februar provedes kod komsija, mislim da se neces prevariti. Znam iz licnog iskustva

  10. #30
    Junior Member
    Datum registracije
    17.09.2009
    Godina
    58
    Poruke
    14

    Exclamation

    Citirati Originalno postavljeno od MpegTv Pogledati poruku
    odlicno skijaliste

    http://www.leoganger-bergbahnen.at/w...us/pistenplan/

    ipak u Austriji je najvece skijaliste SKIAMADE (www.skiamade.com) sa preko 860 km staza !!!
    SKI AMADE NIJE skijaliste to je skup vise skijaskih regija!!!
    Vise skijalista cine skijasku regiju, a vise skijaskih regija SKI AMADE!!! Zbog svoje veličinom područje je gotovo nemoguće proći u samo jednoj skijaškoj sezoni te za potpuno upoznavanje zahtjeva mnogo skijaških dana.Regija je povezana ski autobusima.
    skijanje.at

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •