Rezultati 1 do 10 od 111

Tema: Saalbach

Hibridni pregled

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Ja sam se ove godine spremao za Saalbach u martu, proveo sate na internetu i saznao toliko da sam imao utisak kao da sam vec bio tamo. Na kraju sam odustao zbog vremenskih prilika. Skijaliste je pokriveno topovima ali nisam hteo da za tolike pare koje bih tamo potrosio skijam po vestaku a sa strane pored staza gledam krave koje pasu. Sa Salzburg super ski passom moze se otici na ne tako dalek glecer iznad Kapruna ako fali snega ali mi se nesto nije jurilo za snegom. Umesto skijanja otisao sam na desetodnevno putovanje Evropom i na proputovanju prema Lihtenstajnu i Svajcarskoj svratio 25. i 26. na dva dana u St. Anton cisto da me zelja mine. Tamo je vec moglo dobro da se skija. Inace, u to doba je na planinama u regiji Salzburg snega bilo tek na visinama oko 1700 m i to mokrog. Po onome sto sam saznao, iako nisam bio, cini mi se da je Saalbach izvanredan centar ali veoma nisko pozicioniran pa ga mozda treba gadjati u januaru. Ako uopste vise ima pravila...

  2. #2
    2011. pocela skijanjem! midwest avatar
    Datum registracije
    02.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head i.XRC 800
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Saalbach je odlican centar. Bio sam na sedmodnevnom skijanju tamo prije par godina, i to u januaru, ali nas vrijeme nije previse posluzilo. Nekoliko dana su bile jako visoke temperature (oko +8) i kisa, tako da skijanje nije bilo bas i neko. Dakle, ni januar vise ne garantuje dobro skijanje. Od onih dana kada je bilo dobro za skijanje narocito sam zapamtio staze iznad Hinterglemma kao neke koje mi leze i koje su mi bile atraktivne, a za pocetnike, siroke staze prema Leogangu.
    Funkcija umjetnosti je da bude ogledalo prirode, a dovoljno veliko ogledalo naprosto ne postoji.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •